Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Samotny 29-latek szuka kobiety z dzieckiem

Ilość postów: 82 | Odsłon: 14788 | Najnowszy post
  • Samotny 29-latek szuka kobiety z dzieckiem

    Jak w temacie szukam kobiety z dzieckiem ktorej nie wyszlo w zyciu. Wiek 23 do 33 lat jak najbardziej z dzieckiem. Nie szukam wrażeń a zrozumienia i milosci. Moje gg 3129435 pozdrawiam

    Gość_Samotny
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Samotny 29-latek szuka kobiety z dzieckiem

      Nie podpadam pod tę katogorię wiekową ani sytuację życiową, ale najszczerzej życzę szczęścia. Wzruszający post. Wszystkiego dobrego!

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Samotny 29-latek szuka kobiety z dzieckiem

        A co dzieci nie możesz mieć?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: Samotny 29-latek szuka kobiety z dzieckiem

        Ja mam 32 lata i szukam ładnej kobietki i też może być z dzieckiem.Takiej co umie kochać drugą osobę ,a nie tylko siebie.

        Gość_zawsze młody
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Samotny 29-latek szuka kobiety z dzieckiem

          Zawsze młody większość kobiet jest zupełnie normalna, uczuciowa, kochajaca i uwierz bardziej kocha dzieci, mężczyznę niż siebie. Chyba źle szukaliście.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Samotny 29-latek szuka kobiety z dzieckiem

            przerażają mnie tacy nieudacznicy-desperaci co robią wszystko, nawet babę z 5rgiem dzieci wezmą by tylko zamoczyć paróweczkę, brr straszne.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Samotny 29-latek szuka kobiety z dzieckiem

              Za to Ty to jesteś cud ,miód i orzeszki, i piszesz o kobiecie per"baba". Brawo!

              Kasandra66
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Samotny 29-latek szuka kobiety z dzieckiem

      Dam ci kolego bardzo dobrą, nawet bezcenną radę. Jeżeli dziecko ma być wykalkulowaną okolicznością, kotwicą która bardziej zwiąże twoją partnerkę z tobą, to po prostu na to nie licz... Jeżeli dorobisz się dobrych ralacji z jej dzieckiem a potem jednak pójdzie coś nie tak - będzie bardziej bolało, ciebie też. Bardzo często też te uporczywie krzywdzone przez los i poprzedniego partnera to zakamuflowane niezłe ziółka. To oczywiście nie reguła, ale uważaj i nie myśl schematami.

      Gość_pan dobra rada
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Samotny 29-latek szuka kobiety z dzieckiem

        Tak czy owak, jeżeli ci źle samemu to próbuj, bo z drugiej strony niczego się nie dowiesz jak nie sprawdzisz. Życzę szczęścia

        Gość_pan dobra rada
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Samotny 29-latek szuka kobiety z dzieckiem

          do Pana z 19.56 byłam kobieta z dzieckiem (od kilku lat już w związku) ale początki były trudne , byłam przede wszystkim nieufna, bałam się ze znowu zostane zraniona dlatego tez byłam twarda, oschła zarówno dla siebie jak i innych, nie pozwalałam przekroczyć pewnej granicy, dziś powiem po kilku latach ze nie wiem czy dobrze ze tak było czy źle ale wiem jedno o prawdziwa miłość trzeba dbać, i każdy zasługuje na nią. Życze założycielowi wątku aby znalazł to jedyną z dzieckiem czy tez nie.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 67

        Odp.: Samotny 29-latek szuka kobiety z dzieckiem

        Pan dobra rada, to żadna bezcenna rada, skoro sam myślisz schematami. Ja akurat mam cudownego męża, od 17lat tego samego, jestem na pewno osobą szczęśliwą, jednakże dookoła widzę nieudane związki z winy mężczyzn. A to maminsynki jak mój brat, a to pijaczek jak kolega, a to policjant, który uwielbia się znęcać i kobiety tu dwoją się i troją a G.... z tego jest. I żadna to solidarność jajników, po prostu sprawiedliwa ocena. No bo znam parę, gdzie on zakochany, wpatrzony w kobietę z dziećmi, utrzymuje ich i ona jest jego gwiazdą, więc można zaakceptować czyjeś dzieci jak się kobietę kocha, ale fakt szukanie na siłę i warunek dziecko, jakby od razu skazany na niepowodzenie.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Samotny 29-latek szuka kobiety z dzieckiem

          8.15 zwykle wina jest obopolna- zony i tesciowej

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

      Odp.: Samotny 29-latek szuka kobiety z dzieckiem

      Leń, robotę już ktoś zrobił.. Tylko na gotowe by szedł!

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

      Odp.: Samotny 29-latek szuka kobiety z dzieckiem

      Zycze ci znalezienia takiej kobiety i stworzenia z nia rodziny. To bardzo odpowiedzialny krok . Moj brat ma taka kobiete i od 4 lat sa razem szczesliwi . Maja wspolne dziecko a to ktore jest nie jego bardzo go szanuje chodz jest juz nastolatka traktuje mojego brata jak wlasnego ojca a cala nasza rodzina traktuje ja tak jakby zawsze do niej nalezala.Nie powiem na poczatku nasza mama podchodzila do tego z dystansem ale pomalu przekonala sie ze sa szczesliwi. Zycze powodzenia!!!

      Gość_gosc114
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Samotny 29-latek szuka kobiety z dzieckiem

        A póżniej będziesz miał pretekst do awantur?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

      Odp.: Samotny 29-latek szuka kobiety z dzieckiem

      Nie szukaj na siłę i jeszcze przez takie ogłoszenia.. Jestem młodsza od Ciebie minimalnie, też myślałam tak szukać, zaglądałam a to tam a to tu aby kogoś poznać przez internet. Jednak odpuściłam przestałam i co , poznałam kogoś :)) przyszedł do mnie do biura , później kolejny i kolejny i wreszcie umówiliśmy się. Od pierwszego wejrzenia czuje się rewelacyjnie , dostałam piękna niespodziankę na koniec roku :) nie naciskałam odpuściłam i wtedy się pojawił. Powodzenia! Nie bójcie się zagadać do nieznanej kobiety ;)

      Gość_nie szukaj na siłę
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Samotny 29-latek szuka kobiety z dzieckiem

        Witajcie

        a ja jestem samotną mamą i tez bym chciała poznać kogoś normalnego.

        Gość_Anna
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Samotny 29-latek szuka kobiety z dzieckiem

          Nigdy kobiety z dzieckiem! Masochizm w czystej postaci, albo inny fetysz. Pokrzywdzone, nieufne z żalem do siebie, ciebie, innych lub do dziecka.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
12 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -