Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Samotność w wieku 33 lat

Ilość postów: 153 | Odsłon: 11819 | Najnowszy post
  • Samotność w wieku 33 lat

    Witam mam 33 lata i jestem bardzo samotna nie mam przyjaciół ani mi bliskiej osoby mam na myśli (Partnera) czy wy też tak macie podobnie?

    Gość_misia
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Samotność w wieku 33 lat

      Witaj Hmm tez tak mam:/

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Samotność w wieku 33 lat

        czyżby syndrom walentynek? najważniejsze dziewczyno że jesteś zdrowa :)

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Samotność w wieku 33 lat

          i z tym zdrowiem też mam problem eh co za życie (:

          Gość_misia
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Samotność w wieku 33 lat

      Ja też nie mam przyjaciół i nie chcę mieć. Kiedyś owszem miałam, ale jak się zawiodłam wiem, że nie warto ufać a i pojęcie "przyjaźń" już teraz dla mnie po tych doświadczeniach nie istnieje:) Mam partnera i w sumie On mi wystarcza, bo wiem, że mogę na niego liczyć. Misia koleżanki to nie wszystko, uwierz mi, że lepiej ich nie mieć jak mieć fałszywe. Mam znajome ale wolę utrzymywać dystans i za bardzo się nie spoufalać.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Samotność w wieku 33 lat

        Do 22:30. Wiesz że też tak czasem myślę że lepiej je nie mieć niż mieć fałszywe ale tak naprawdę powiem ci że nie oczekuję od nikogo nie wiadomo czego tylko tak czasem spotkać się pogadać a wiadomo każdy ma swoje życie.

        Gość_misia
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Samotność w wieku 33 lat

          No niestety spójrz prawdzie w oczy, że to Twoja wina !

          Walnij kieliszek i koniec użalania :) Masz jak piszesz już ale i dopiero 33 lata więc czym prędzej znajdź jakieś koleżanki. Przypuszczam zresztą, że łatwiej będzie na początek odświeżyć stare kontakty. Zadzwoń i sama zobaczysz, że ktoś się ucieszy z Twojego telefonu bo również może już dawno myślał by się spotkać ale nie było czasu i inne bleble.

          Do dzieła dopiero 33 lata :) życie i wiele znajomości przed Tobą tylko zmień może nieco własną postawę :)

          Gość_JJ
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Samotność w wieku 33 lat

            Twoje życie, w twoich rękach... Zrób coś z tą samotnością, samo nic nie przyjdzie. Jak z domu nie wyjdziesz, nikogo nie poznasz. no chyba, że interesują Cię znajomości online i użalanie się na forum ;-)

            Ah i nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora, to że niektóre Panie zawiodły się na przyjaciółkach nie znaczy, że przyjaźń nie istnieje...

            Gość_an.
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23

            Odp.: Samotność w wieku 33 lat

            tez chcialem jakis taki pozytywny dobry post napisac jak JJ, ale juz chyba nie ma co dodac bo zawiera wszystko co chcialoby sie napisac;p Tez tak mam ze niezbyt mi sie chce ale musze z tym walczyc bo oddalenie od siebie problemu nic nie da, a z uplywem czasu bedzie coraz trudniej wiec cmon. POlecam zaczac od malej rzeczy typu usmiechnac sie do kogos na ulicy w sklepie czy gdziekolwiek bywasz... a zdziwisz sie jakie moga byc efekty:) DO BOJU!

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

      Odp.: Samotność w wieku 33 lat

      Nie nie mam tak tylko dlatego że kocham życie i jestem wyrozumiała dla innych

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

      Odp.: Samotność w wieku 33 lat

      Witaj, mam ladnych pare lat wiecej tez nie mam nikogo i jestem sam tylko 9 lat, bywa ze czasami mam jakiegos malego dolka (chyba jak kazdy) jednak jezeli o tym sie nie mysli to szybko przechodzi, zapewne masz starych znajomych np. ze szkoly czy z pracy wystarczy zadzwonic czy napisac, umowic sie na kawe i pogadac, wydaje sie to nie tak wiele ale takie oderwanie od szarej codziennosci dobrze Ci zrobi, pozdrawiam

      Gość_45+
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Samotność w wieku 33 lat

        Jedż do sanatorium to znajdziesz przyjaciela,poważnie

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Samotność w wieku 33 lat

          no popatrz a ja cale zycie myslalem ze do sanatorium jezdzi sie leczyc a nie szukac przyjaciol, prawdziwego przyjaciela nie znajdziesz to musi sie samo nawiazac od zwyklej znajomosci przez kolzenstwo, jedynie znajduje sie pseudo przyjaciol czyli znajomosci ktore trwaja kilka dni czy tygodni

          Gość_45+
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

      Odp.: Samotność w wieku 33 lat

      Misia jak jesteś taka samotna i chcesz gdzieś się wybrać na kawę to daj znać.Ja dla odmiany mam partnera,wspaniałego męża i przyjaciele ale często wyjeżdża.Dam Ci radę, na przyjaźnie nie licz, bo się prędzej czy później zawiedziesz ale kumpelek nigdy za wiele.Pozdrawiam i głowa do góry.

      Gość_magda35
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Samotność w wieku 33 lat

        Do Sanatorium byłam kilka razy i jak zobaczyłam co tam się dzieje to mi się odechciało po pierwsze zawsze trafiałam na starszych ludzi najczęściej po 60-tce a dwa to zawsze kierowali mnie Zimą i powiedziałam że już więcej nie pojadę.Do magdy 9:33 chcętnię się gdzieś wybiorę tylko daj namiar na pryw np e-maila do do ciebie napisze Pozdrawiam.

        Gość_misia
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Samotność w wieku 33 lat

          tlumaczenia.milkow@gmail.com pisz zawsze jak Ci żle.Masz już jedna kumpele.pzdr

          Gość_magda35
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

        Odp.: Samotność w wieku 33 lat

        Do magdy 9:33 Magda podam Ci e-maila margaret30@onet.eu

        Gość_misia
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Samotność w wieku 33 lat

          Zobacz jak zgrałyśmy się w czasie, HAHA

          Gość_magda35
          Zgłoś
          Odpowiedz
15 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Wesna-Probud" Sp. z o.o.
Branża: Spożywcze artykuły
Dodaj firmę