Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Samotna 45-latka w sylwestra :-(

Ilość postów: 5 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Samotna 45-latka w sylwestra :-(”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2

    Odp.: Samotna 45-latka w sylwestra :-(

    widac zlosnica jestes skoro maz cie kopnal w zadek

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

    Odp.: Samotna 45-latka w sylwestra :-(

    odezwij sie blend266@wp.pl

    Gość_dario
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

    Odp.: Samotna 45-latka w sylwestra :-(

    nie wiedziałam ,że jestem złośnicą

    Gość_smerfetka
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

    Odp.: Samotna 45-latka w sylwestra :-(

    wow, samotny 25-latek w sylwestra, czy jest cos bardziej zalosnego?

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nie odniesiono się do tematu wątku ani do żadnego z poprzednich postów; aby wypowiedzieć się na nowy temat, należy rozpocząć nowy wątek.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość_25
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

    Odp.: Samotna 45-latka w sylwestra :-(

    Jestem również samotna ,ale spędzam sylwestra z przyjaciółmi nie będę sama.Dobrze że ich mam ,mogłabyś do nas dołączyć ,nie ma żadnego problemu , gdyby coś to zostaw jakiś namiar.Towarzystwo w Twoim wieku,zajrzę tu jutro, gdyby coś to zostaw jakiś namiar.Rozumiem Cię

    Gość
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 3 posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
FHU MALPOL Halina Michalec
Branża: Nieruchomości
Dodaj firmę