Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy oceniasz pozytywnie politykę aktualnego rządu?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
            • Odp.: "Samolot" na Pułankach w przyszłym roku na żyletki

             Ostatnie informacje o stanie zadłużenia mieszkańców OSM - październik 2016. Wystarczy, że ktoś nie wniesie w terminie opłaty za mieszkanie i już chyba odnotowywali zadłużenie. Więc nie każde odnotowane zadłużenie musi być realnym zadłużeniem, a tylko chwilowym, które po krótkim czasie zostaje całkowicie uregulowane - np. ktoś spóźni się z jakiegoś powodu z opłaceniem czynszu. Natomiast niektórzy mogą zalegać z czynszem za okres wielu miesięcy lub lat (nie płacili wcale albo płacili nie tyle ile się od nich wymagało / wymaga) - to wtedy jest to już realne zadłużenie i świadczy o tym, że ktoś miał / ma problemy finansowe i brakuje mu / brakowało pieniędzy na czynsz.

             http://web.archive.org/web/20161025003415/http://osm.ostrowiec.pl/content/blogsection/13/66/

             xyz1
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: "Samolot" na Pułankach w przyszłym roku na żyletki

             Dlug klatki powinien wisiec na informatorze na parterze

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: "Samolot" na Pułankach w przyszłym roku na żyletki

             Ktoś chce kupić ten samolot a właściwie to co z niego zostało za 30 tysięcy zł. https://zrzutka.pl/fgdc98

             xyz1
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: "Samolot" na Pułankach w przyszłym roku na żyletki

             Oby nie

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 283

             Odp.: "Samolot" na Pułankach w przyszłym roku na żyletki

             Prezes OSM powiedział, że potrzebne było 80 000 zł (czy może nawet więcej?) a zbiórkę zorganizowali na 60 000 zł. Kakże tak? Kto miałby dopłacić resztę? https://www.youtube.com/watch?v=eFe8L9v_jjE

             To na allegro czy ebayu nie można było wystawić tej aukcji i dokładnie opisać co wchodzi w skład tego samolotu i czy posiada w ogóle silnik? Czyli jakby fundacja zaczeła zbierać pieniądze nie konsultując tego z właścicielem samolotu czy jak to było? Tak go sprzedawali jakby sprzedać niechcieli. Jak chce się coś sprzedać za dobre pieniądze to trzeba samemu dotrzeć do potencjalnych nabywców i rozreklamować ogłoszenie gdzie sięda, może by kupił jakiś amerykański biznesmen. Skoro samolot jest jakby dobrem wszystkich mieszkańców Ostrowca to powinni wszyscy płacić a nie tylko OSM. Widocznie miasto Ostrowiec nie ma pieniędzy na dofinansowanie inwestycji czy odkupienie samolotu od OSM. Może trzebabyło zwołać nadzwyczajną sesję rady miasta i podjać uchwałę, która by stanowiła, że władze miasta zobowiązują się do pokrywania wszelkich kosztów związanych z tym samolotem. Nie rozumiem dlaczego ktoś czepia się spółdzielni? Radny Kamil Stelmasik jest z KOMITETU WYBORCZEGO WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO. Zatem może pretensje należy kierować do kogoś innego, prawda? OSM ma maszynkę do drukowania pieniędzy i ma dać pieniądze albo ściągnąć kasę od mieszkańców OSM bo ktoś tak chce?

             Pozatym dla pana radnego - jak powiedział - samolot jest takim samym obiektem jak wiata śmietnikowa... czy place zabaw. Ilość placy zabaw na Pułankach została zredukowana w ostatnich latach. I wcale nie łapię nikogo za słówka ;-)

             Pisałem tu kilka dni temu że możnaby było dwa samoloty ustawić, drugim by były F16 z polskiej armii, napewno mają jakiś niekompletny... słyszałem kiedyś jak mówili, że Wojsko Polskie wyciąga cześci z jednego F16 by wsadzić do drugiego bo nie ma pieniędzy na części do samolotu... no ale komentarz nie przeszedł cenzury forumowej... Tylko kto by to utrzymywał finansowo?

             xyz1
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: "Samolot" na Pułankach w przyszłym roku na żyletki

             Motyw z brakiem części do F16 to dawno temu był. Jeszcze chyba za poprzedniej ekipy rządzącej Polską. Nie wiem ile z tych F16, które Polska zakupiła wtedy jest do dzisiaj w eksploatacji.

             -

             F16 to nie dadzą bo ten samolot/myśliwiec jest cały czas użytkowany. Ale właśnie się dowiedziałem, że został wycofany z użytku samolot szkolno treningowy Iskra i będą musieli ileś sztuk gdzieś umieścić. Są muzea lotnictwa i są też tzw. cmentarzyska dla samolotów. Te cmentarzyska można sobie zwiedzac i oglądać samoloty jakie się tam znajdują.

             "– Jesteśmy świadkami historycznego wydarzenia. Samolot TS-11 Iskra przechodzi właśnie na zasłużoną emeryturę, zostawiając setki wspomnień – mówił gen. bryg. pilot Grzegorz Ślusarz, dowódca 4 Skrzydła Lotnictwa Szkolnego, podczas uroczystego pożegnania Iskier w Dęblinie."

             Wielkie zmiany w Polskich Siłach Powietrznych - idzie nowe!?

             https://www.youtube.com/watch?v=01E1BjixDug

             29.07.2022 http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/37759

             xyz1
             Zgłoś
             Odpowiedz
26 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -

Losowa firma:
EURO-VAT
Branża: Zwroty podatków z zagranicy
Dodaj firmę