ludzie nauczcie sie gotowac ......to naprawdę bardzo przyjemne i pożyteczne bo jak bar zamkna to z głodu umrzecie ....
Czynne paru chłopaków tam kupuje na dowóz jeżeli nie przekręcę cen to zupa 5 zł a drugie 8-10 zł,grupowo taniej wychodzi ale nie podam dokładnej ceny około 7 zł na przemian 1 i 2 danie.
Można spokojnie polecić z czystym sumieniem to jedzenie .