Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 45

      Odp.: Rosochy blok 44 - mieszkam tam od 87 r. i powiem wam, że spółdzielnia Krzemionki w ogóle nie dba

      Ja też niestety jestem mieszkanką tego bloku od samego początku jego powstania. W porównaniu z innymi blokami ten nasz wygląda tragicznie, młodsze budynki są już dawno ocieplone, place zabaw porobione a tutaj obciach, anie gdzie siąść ani z dzieckiem wyjść - jedna huśtawka na całą podkowę. Jakoś nie przekonuje mnie gadanie że ludzie nie płacą czynszu. Ja płacę raz więcej raz mnie bo z kasą też jest różnie ale ogólnie zadłużenia nie mam lub minimalne. A czynszu nie płacą głownie ludzie którzy maja po dwa samochody albo nawet trzy w mieszkaniu, jeżdżą na wakacje za granicę i nawet nieźle zarabiają. Wkurza mnie to bo przez takich ludzi Ci którzy płacą czynsz regularnie płacą więcej - z tego wynika że w naszym kraju nie warto być uczciwym. Lepiej siedzieć w domu na zasiłku, dorabiać sobie coś na lewo i w międzyczasie jechać za granicę coś zarobić a MOPR Ci jeszcze dorzuci a spółdzielnia umorzy zadłużenie.

      Są ludzie którzy rzeczywiście nie płacą za czynsz bo nie mają kasy ale nie o nich tu mowa.

      Po co pod blokiem nowy plac zabaw skoro można iść blok dalej, jak tam nie ma fajnego placu to można iść na osiedle dalej. Jak tam nam się nie podoba to możemy jechać do Bałtowa a jak tam jest za mały plac to zawsze można polecieć do Disneylandu. Głupie gadanie że obok jest fajny plac mnie nie przekonuje, dzieci trzeba mieć pod okiem

      Gość_Aga
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Rosochy blok 44 - mieszkam tam od 87 r. i powiem wam, że spółdzielnia Krzemionki w ogóle nie dba

        a pod moim blokiem na rosochach są ławki, plac zabaw i parking. niestety nie jest ocieplony. nie oczekujcie cudów ludzie bo ich nie będzie. każdy chce coś, ale pieniędzy nie starczy na wszystko. warto iść do spółdzielni i zapytać. na forum nie uzyskasz odpowiedzi. trochę więcej aktywności.

        ps. klatkę też mam ładną - bo nikt nie dewastuje, a ludzie dbają i sprzątają. Wszystko zależy od ludzi, a nie od administracji!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Rosochy blok 44 - mieszkam tam od 87 r. i powiem wam, że spółdzielnia Krzemionki w ogóle nie dba

          pod 44najlepsza jest przejsciowka mozna tam piwko sobie wypić czasami flaszeczke i jest git...tylko teraz komary są...ale moze społdzielnia coś zrobiz tymi komarami ????

          Gość_kry
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Rosochy blok 44 - mieszkam tam od 87 r. i powiem wam, że spółdzielnia Krzemionki w ogóle nie dba

            Spółdzielnia fajnie kosi trawę do kościoła tylko pasek .haha -a ławki w lasku koło śmietnika zabrane i dobrze bo tylko żule tam siedziały i strach był.Tylko że teraz niema żadnej ławki pod klatkami tylko dwie przy pseudo piaskownicy gdzie nawet piach jest nie wymieniany.Tragedia placu zabaw nie zrobili od 20lat porządnego ...

            Gość_zirytowany.
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Rosochy blok 44 - mieszkam tam od 87 r. i powiem wam, że spółdzielnia Krzemionki w ogóle nie dba

              Pas drogowy to nie teren spóldzielni i nie spóldzielnia tam kosi. A piasek był wymieniany sam widziałem. Falstart gościu! W innej części osiedla zrobili porządny to też się nie podoba.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Rosochy blok 44 - mieszkam tam od 87 r. i powiem wam, że spółdzielnia Krzemionki w ogóle nie dba

                Nie pas drogowy tylko łąka koło podkowy i zawsze ścinają trawę ci sami ludzie co żywopłoty i trawę na podkowie.Chyba ciągnik jest wasz tak że trzeba prawdzie spojrzeć w oczy.Jak ludzie mają pójść normalnie do kościoła-a piasek może i był ale powinien być wymieniany kilka razy proszę sobie zobaczyć w jakim jest stanie i co ma tu do znaczenia zadłużenie pewnie nie jest większe od innych bloków.Po prostu po tym znać dobrego gospodarza a nie wypisywać głupoty że jest fajnie i okej.W jakim stanie ta infrastruktura jest od 86 roku co blok był oddany...haha jeszcze gorzej bo wtedy były 2 huśtawki -ławki-karuzela i jakoś to wszystko działało a teraz -zardzewiałe i tylko odmalowane-hipokryci tyle lat i nie zrobili placu zabaw i mówicie o zadurzeniu a ile przez te lata kasy wzieliście....

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Rosochy blok 44 - mieszkam tam od 87 r. i powiem wam, że spółdzielnia Krzemionki w ogóle nie dba

                  Widocznie tylko was nie lubią i nic nie robią.

                  Gość_knp
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 51

              Odp.: Rosochy blok 44 - mieszkam tam od 87 r. i powiem wam, że spółdzielnia Krzemionki w ogóle nie dba

              A w sąsiednim wątku piszą że źle że na rosochach plac zabaw robią, tylko wszyscy zapomnieli że jak blok ma durze zadłużenie to i na inwestycje przy nim dłużej się zbiera.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Rosochy blok 44 - mieszkam tam od 87 r. i powiem wam, że spółdzielnia Krzemionki w ogóle nie dba

                duże,duże, duże,duże

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę