Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                          • Odp.: Remont 1 lub 2 pokoje w bloku - szukam kogos do pracy

                            Ja mogę zrobić ten remont.Moje ceny:

                            -układanie glazury,terakoty 60 zł /m2

                            -gładzie 22 zł/m2

                            -malowanie 12zł/m2

                            -panele podłogowe wraz z listwowaniem 20 zł/m2

                            wszystkie inne ,drobne prace związane z remontem,których nie da sie dokładnie oszacować 35 zł/h.

                            Spisanie umowy na wykonanie prac.Umowa obliguje zarówno inwestora jak i wykonawcę.

                            Do w/w cen należy doliczyć 8% podatku.

                            Gwarancja na wykonane prace wynosi 24 mce.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Remont 1 lub 2 pokoje w bloku - szukam kogos do pracy

                            to czemu podajesz ceny bez podatku skoro potem chcesz go doliczyc? to tak samo jak w sklepie bym kupowal cos i cena wyzsza by byla bo podatek doliczczali by przy kasie haha

                            Gość_t5
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Remont 1 lub 2 pokoje w bloku - szukam kogos do pracy

                            mnie na przyklad nie dziwi ze podatek naliczany jest przy kasie

                            Gość_czcigodny ze szczytu
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Remont 1 lub 2 pokoje w bloku - szukam kogos do pracy

                            mimo ze przy produkcje podana cena to przy kasie dodatkowo doliczany podatek cie nie dziwi?

                            tak samo za prace powinna byc cena z podatkiem a nie doliczanie

                            Gość_t5
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 30

                    Odp.: Remont 1 lub 2 pokoje w bloku - szukam kogos do pracy

                    ale to samo mozna opowiedziec o niektorych "fachowcach" wiec nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.

                    Gość_ari
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Remont 1 lub 2 pokoje w bloku - szukam kogos do pracy

                      a nie pisałem wcześniej ,że to poważny problem znależć w naszym mieście dobrego fachowca? Trzeba się uczyć języka wietnamskiego gdyż za parę lat tylko wietnamczyk nam pozostanie do pomalowania 1 lub 2 pokoi w bloku ...albo..gdy nauka nam kiepsko idzie,zakasać rękawy u koszuli i malować samemu.

                      Gość_ostrowiak
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Remont 1 lub 2 pokoje w bloku - szukam kogos do pracy

                        teraz farby są jakie są można dobierać i malować samemu. Żadna mi sztuka...

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Remont 1 lub 2 pokoje w bloku - szukam kogos do pracy

                          nie kazdy ma na to czas i ochote

                          Gość_ari
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Remont 1 lub 2 pokoje w bloku - szukam kogos do pracy

                            Ari, to płać i nie wybrzydzaj, a nie piszesz już drugi tydzień i szukasz chyba kogoś, kto ci zrobi ten remont za darmo. Ja się ma lewe ręce, to trzeba płacić i nie narzekać. Ty pracujesz za darmo? Każdy ma jakieś opłaty, kredyty, musi z czegoś żyć i jeśli pracuje, to chce zarobić.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Remont 1 lub 2 pokoje w bloku - szukam kogos do pracy

                            a gdzie ja marudze ? chyba czytac ze zrozumieniem nie potrafisz haha

                            Gość_ari
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

        Odp.: Remont 1 lub 2 pokoje w bloku - szukam kogos do pracy

        Witam. Jesli potrzeba zrobic meble, badz zlozyc kupione w paczkach, to zapraszam.

        Mariusz 512 650 952

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Remont 1 lub 2 pokoje w bloku - szukam kogos do pracy

          Mariusz, tylko meblami Pan się zajmuje?

          Gość_zainteresowana
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Remont 1 lub 2 pokoje w bloku - szukam kogos do pracy

            ari,moja dobra rada ,zero ironi czy netowej złości lecz skuteczna uczciwa porada,chcesz niedrogo to mykaj do sklepu z farbami typu Oraniec gdzie włsciciel lub pracownicy podpowiedzą co i jak robić po kolei (na Waryńskiego ten sklep jest) lub Castorama ale tam na farbach bynajmniej rok wstecz obsługa tego stoiska była kiepska więc porad nie słuchałbym.W tym markecie inne stoiska typu bydowlanka czy metalowe mają dobrych doradców.Podwiń mankiety zaangażuj żonę,narzeczoną czy teściową i będzie taniej.Jak masz kasę i gest nie szukaj z niskich półek bo głupiego nie znajdziesz w Ostrowcu i innej miejscowości.Dziś pieniądz nie ma wartości żadnej,natyrać przy malowaniu się trzeba więc i trzeba zapłacić,chcesz solidnie i dobrze to pochłonie czasu i potu a nikt nie zrobi tego za 10 czy 15 zeta na godzinę,zapomnij o tym co było parę lat wstecz w naszym mieście że za przysłowiową flaszke znalazłeś jelenia do harówy za cały Boży dzień,te stre pijusy fachury poszły do piachu a Ci młodzi jeśli cos potrafią to się cenią...i mają rację.Cały handel w mieście wyparły markety ale jeśli chodzi o usługi to niestety ale żaden market nie wyprze fachowca ,który potrafi coś zrobić ale fachowiec musi godnie zarobić.Nie licz na jelenia na tym forum ,że znajdziesz.Chcesz mieć ładnie w sweym lokum i mieć czyste dłonie to płać i to dobrze płać ,ciesz się że ma kto zrobić.Uwierz mi ,ze za kilka nieodległych lat utrzymanie w elegancji dużego lokum bedzie sprawą bardzo trudną dla mało-zamożnych osób,zwłaszcza tych co nic nie potrafią,maja dwie lewe ręce lub piach w rękawach.Nie ma znaczenia czy Ostrowiec czy Warszawa ,nie ma problemu że fachman wsiądzie w busa do stolicy z reklamówka w dłoni ,tam go odbiorą zawiozą na miejsce,daszą jeść i spać aby określone prace wykonał za lepszą kase niż u nas.Swiat sie zmienił i musisz to zaakceptować albo mieszkać w pieczarze z brudnymi ścianami.

            Gość_żyd Jankiel cwany
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Remont 1 lub 2 pokoje w bloku - szukam kogos do pracy

              jeszcze coś żyd Ci podpowie:jeśli chcesz wybierać w dobrych fachowcach niczym w ulęgałkach to napisz że szukasz dobrego fachmana do prac malarskich i oferujesz około 30 zł na godzinę i wtedy możesz co nieco wymagać od jakości a jeśli podniesiesz stawkę godzinową do 40 zeta na godzinę to wymagaj więcej,głupca za 5 zeta na godzinę nie znajdziesz

              Gość_żyd Jankiel cwany
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 51

        Odp.: Remont 1 lub 2 pokoje w bloku - szukam kogos do pracy

        zamiast tyle gadać i dyskutować,to zostawiajcie kontakt . Bo wiecznie szukacie pracy ,tacy nieszcześliwi ,ale jak się pojawia konkretna oferta,to nie ma komu.Wiejska mentalność

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Remont 1 lub 2 pokoje w bloku - szukam kogos do pracy

          no nieestety jak widac niektorzy potrafia tylko dop... komus zamiast pomoc

          Gość_ari
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Remont 1 lub 2 pokoje w bloku - szukam kogos do pracy

            Ja Ci nie chcę dop....tylko informuję o aktualnej sytuacji w Ostrowcu bo zapewne jej nie znasz a jeśli znasz to tą sprzed lat.Wiosną tego roku szukałem gośtka do wykopania wąskiego rowu i był kłopot.Koparki nie chciałem z pewnych względów.Obdzwoniłem znajomych takich ,którzy najmują często do różnych prac różnych ludzi.Teraz jest tak ,że kto se ma to se robi sam albo extra płaci.Skąd weżmiesz tych ludzi??? Stare pijusy ale fachmany poumierały a młode mają w du...e

            Gość_żyd Jankiel cwany
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 54

            Odp.: Remont 1 lub 2 pokoje w bloku - szukam kogos do pracy

            Ari napisz na email Adamski212@wp.pl

            Gość_A.
            Zgłoś
            Odpowiedz
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    Auto Handel JaryCars
    Branża: auto handel
    Dodaj firmę