Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Reklama Ubezpieczeń Promax

Ilość postów: 34 | Odsłon: 3184 | Najnowszy post
  • Reklama Ubezpieczeń Promax

    Co sądzicie o nowej pseudo reklamie biura Promax. Afiszowanie się pod szyldem PO w dzisiejszym czasie to jak strzał w kolano . Może pani włascicielka myśli , że tym przyciągnie klientów . A te dwie panny to jak - Panienki z okienka , które już od 8 rano czekają na klientów . Ciekawe czy będą wciągać klientów przez owe okno.? Facebook to fajna sprawa ale wrzucanie takich reklam to trochę żenujące i świadczące o desperacji właścicielki , bo ubezpieczeń wkoło jest pełno . I jeszcze oszukane kalkulacje na ulotkach reklamowych gdzie pani oferuje niskie składki a jak poszliśmy ubezpieczyć auto to okazało się ,że przy pełnych zniżkach ubezpieczenie z 230 zł wzrosło na 315 zł.! Pani skwitowała , że to przy innym modelu samochodu !!!!!

    Gość_gonzo23
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Reklama Ubezpieczeń Promax

      Dzięki ci bardzo. Mam tam dwa auta ubezpieczone i zastanawiałam się nad ubezpieczeniem mieszkania, jednak w październiku rezygnuję z ubezpieczenia tam aut. Chyba nie muszę tam iść, żeby to zgłosić? Wystarczy pójśc gdzie indziej? Jeśli to ma coś wspólnego z PO to nie dam zarobić grosza tym bardziej, że to tylko pośrednictwo. No i kolejki tam jeszcze nie widziałam nigdy.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Reklama Ubezpieczeń Promax

        Te jej nachalne reklamy są żenujące.Widać już nikt tam nie chce przychodzić.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Reklama Ubezpieczeń Promax

          Gdzie te reklamy? Ja zrezygnuję, ślepa byłam i tam ubezpieczyłam auto, później drugie, ale kwestia mc i wychodzą obydwa. Nie dla PO. A pani jedynie na fb się reklamuje. Kolejek nie ma na pewno. Gdzie indziej są niestety i to mnie zachęciło do ubezpieczenia tam auta. Tam jest tylko pośrednictwo, więc w sumie wszystko przez telefon i faks załatwia. Owszem przyjemna ale znam przyjemniejszych.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

        Odp.: Reklama Ubezpieczeń Promax

        Tak. Ma dużo wspólnego. Jedno z biur Promaxu jest przy Iłżeckiej 20, natomiast Platforma ma siedzibę przy Iłżecka 21. Praktycznie ten sam budynek...

        dk79
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Reklama Ubezpieczeń Promax

          Baner Platformy wisi co najmniej 3 lata tam.

          dk79
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: Reklama Ubezpieczeń Promax

      Play P4 - pachnie konkurencją...

      dk79
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Reklama Ubezpieczeń Promax

        No ale tam były już ubezpieczenia - bodaj ...przy kawie ? Czy to jest to samo bo już głupi jestem ?????

        Gość_olo
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Reklama Ubezpieczeń Promax

          chyba nie, ubezpieczenia przy kawie są bliżej targowicy o ile się nie mylę.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Reklama Ubezpieczeń Promax

            Ubezpieczenia przy kawie są drzwi obok, między promaxem a drogerią, na 1 piętrze

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

          Odp.: Reklama Ubezpieczeń Promax

          Ja przechodzę tamtędy codziennie i tam były już ubezpieczenia . Może pani kogos wygryzła za wyższy czynsz ? Może tak i może nie . Nie polecam Promax-u bo pani właścicielka jest bardzo nachalna , wszystko musi być jak ona chce a ubezpieczenia ma wcale nie tanie bo tak na prawdę robi tam gdzie ma większą prowizję . Wszystkie jej reklamy są śmieszne bo to właścicielka jest w centrum uwagi a nie klient i jego składka ! Coś reklamowane wcale nie jest lepsze !

          Gość_jerzy
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

          Odp.: Reklama Ubezpieczeń Promax

          Właścicielka Pani Katarzyna Bąk jest bardzo miła i tylko konkurencja może pozazdrościć wyników w branży Ubezpieczeniowej. Gorąco pozdrawiam :-)

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Reklama Ubezpieczeń Promax

            Masz prawo ją polecać. Znam milszych i nie związanych z PO, dlatego zrezygnuję z ubezpieczeń u tej pani, choć miła jest rzeczywiście.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Reklama Ubezpieczeń Promax

              Nie znam wynikow sprzedazy tej pani, co do tego czy jest mila tez polemizowalabym, jej dzialania sa nachalne a ilosc reklam jej biura jednego i drugiego zniecheca. Ps agenci ubezpieczeniowi zazwyczaj zawsze sie usmiechaja by przyciagnac klienta ot taka dygresja

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

      Odp.: Reklama Ubezpieczeń Promax

      Drodzy klienci oraz szanowna konkurencjo ;-) Oświadczam, że nie mam żadnych powiązań z PO - oni, tak jak ja, wynajmują lokal od Pana Henryka Szymczyka. Tak przejęłam lokal po konkurencji, która została wyrzucona z powodu niepłacenia czynszu i od pół roku, tak jak inni agenci w mieście, rozwiązuję problemy które powstały z powodu nierzetelności tamtej agencji. Każdy agent ubezpieczeniowy może reklamować się jak chce i tylko kreatywność jest tu barierą. Ulotki naszego biura ze stawkami cen OC są przeliczane zawsze na jednego tego samego klienta (naszego prawdziwego klienta z Ostrowca) i zawierają prawdziwe ceny. To jest nasz typowy klient. Ale jest dokładnie napisane - CENA OD ... Więc być może Tobie wyjdzie inna składka, bo masz inny samochód, inną moc, masz więcej lub mniej lat, bo masz dziecko, bo jesteś rolnikiem, bo masz prawko od roku albo od 30 lat itd... Naszą misją już od 2006 roku jest pomaganie klientom wybrać z gąszcza ubezpieczeń zapisanych małym druczkiem ofertę tanią i z dobrym zakresem, co czynimy z sukcesem i mamy grono stałych klientów. Znaczy że robimy to dobrze! :-) Jestem ogromnie wdzięczna za zaufanie naszych stałych klientów i zapraszam wszystkich nowych. Nasze drugie biuro przy Iłzeckiej 20 właśnie po to powstało, by z naszych profesjonalnych usług mogło skorzystać więcej osób. Mamy 20 różnych firm do wyboru i pomagamy przy likwidacji szkód. Sprzedajemy tylko takie produkty, które są dobre dla klientów!!, ponieważ zamierzamy tu mieszkać. Zresztą przy tak dużej konkurencji nie da się tak nie robić. Na każdym kroku agent ;-) A co do reklamy. Będzie tego więcej ;-) "Włączamy niskie ceny!!" :-))))

      promaxilzecka26
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Reklama Ubezpieczeń Promax

        brawo. tak trzymaj

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Reklama Ubezpieczeń Promax

          Te reklamy tylko świadczą o bardzo zdesperowanym agencie. Zaczyna być to żenujące.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Reklama Ubezpieczeń Promax

            To co powiesz o reklamach Coca-Coli z Św. Mikołajem od listopada? Desperaci? :)

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -