Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Referendum

Ilość postów: 78 | Odsłon: 3529 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                          • Odp.: Referendum

                            Tym odwołanym należą się darmowe wczasy za Uralem.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Referendum

                            Rzeczywistość już dawno przeskoczyła poprzeczkę jakichkolwiek żartów. ̶Ś̶w̶i̶r̶y̶ ̶Z̶ ̶O̶b̶o̶z̶u̶ ̶n̶a̶ ̶B̶a̶g̶n̶a̶c̶h̶, znaczy się z grupy spod znaku Silnych Razem, już teraz piszą o konfederacko-razemickim spisku, za którym ma stać dam Władimir Władimirowicz.

                            Jakby tego było mało, niektóre media z tego nurtu, piszą, że referendum to sukces KO. Co prawda prezydent jest odwołany, ale rada miasta zostaje na swoich stołkach.

                            I wy się dziwicie, że w tym kraju sytuacja jest beznadziejna?To trochę brzmi jak taka PRLowska proganda w stylu: zjebalismy ale wygraliśmy. Plusy dodatnie i plusy ujemne.

                            Edit. No i Ruskie. Oni sa wszędzie. Taka fajna uśmiechnięta wymówka na rozjebunde.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Referendum

                            Cała władza w ręce Konfederacji!!!!!!!!!!!

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Referendum

                            W Pcimiu.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 59

                            Odp.: Referendum

                            Tu się musi zadziać. Czekam dnia. Rynek pracy czeka na tych specjalistów. Buhahah

                            Gość_Kierowca^
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Referendum

                            To, że partyjne szczekaczki tak piszą to oczywiste, bo oni mają w tym interes a łganie prosto w oczy im nie sprawia problemu. Gorzej, że znajduje się całkiem pokaźna banda ośmiogwiazdkowych kretynów, którzy w takie bzdury wierzą.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Referendum

                            Wyborcza właśnie osiągnęła wyższy poziom publicystycznego absurdu. Przeczytajcie ten nagłówek wolno i zastanówcie się, co tu jest napisane:

                            „Prezydenta Krakowa odwołali mieszkańcy dzielnic spoza centrum miasta. Zdecydowali wyborcy prawicy”.

                            No skandal! Ludzie poszli na wybory, oddali głosy, a większość zdecydowała o wyniku. Przecież to czysta... DEMOKRACJA!

                            Od kiedy to w Polsce mamy segregację głosów na „lepsze”, bo ze ścisłego centrum, i „gorsze”, bo z obrzeży? Czyżby mieszkaniec Nowej Huty, Podgórza czy Bieńczyc miał gorszy gatunkowo głos niż lokator kamienicy przy Rynku Głównym? Wszyscy płacą w tym mieście podatki, wszyscy stoją w tych samych korkach i wszyscy mają DOKŁADNIE TAKIE SAMO PRAWO decydować, kto ma nimi rządzić. Zasada jest prosta: jeden człowiek = jeden głos.

                            Dzielenie mieszkańców na podstawie kodu pocztowego i lamentowanie, że „wygrali nie ci, co trzeba”, to zwykła kpina z wyborców i jawne nieszanowanie reguł gry. Jak wynik idzie po myśli redakcji, to jest „święto demokracji”. Jak wygrywa druga strona, to nagle zaczyna się wartościowanie głosów.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Referendum

                            Gdyby takie dane opublikował GUS? To po prostu statystyki, czyli fakty.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 63

                            Odp.: Referendum

                            Bełkot GazWyb-u, co tu więcej komentować.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Referendum

                            Słusznie, życie to nie jest wyłącznie komentowanie, ale wyciąganie wniosków, decydowanie i działanie.

                            To co nazywasz bełkotem, świadczy o istocie natury ludzi, której ‘GazWyb’ jest emanacją.

                            W tym miejscu należałoby wyszczególnić cechy tych ‘elit’ i ich egzystencjalnie pacyfikacyjne cele wobec tych ‘spoza centrum’, ale niechże ci, i im podobni, najpierw uświadomią sobie swoją sytuację (dosadniej, na własnej doopie) i mądrość etapu, aby w wyborach zachowywać się jak trzeba, tj. w poczuciu instynktu samozachowawczego.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Referendum

                            Co za bełkot.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Referendum

                            Jak mnie wkur... to że teraz jak ktoś ma odmienne zdanie zaraz mu Putina dokleją. Jakim trzeba być kompletnie ograniczonym debilem by za każdym razem łączyć tak klocki, albo że jak ktoś jest przeciw ko to napewno z PiS i odwrotnie. Nie przyjdzie do tych pustych łbów myśl że można się nie zgadzac z jednymi ani drugimi

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Referendum

                            Ograniczenie umysłowe..jak czytam na grupach facebookowych wpisy to 80% sami idioci..nie dziw że na złość drugiemu ściągają inżynierów i jeszcze chcą im płacić za nic nie robienie

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Referendum

                            Odwolujemy prezydenta ostrowca i rade miasta. Won komuchy

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Referendum

                            Jebac korkowicz

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 70

                            Odp.: Referendum

                            06:17, dzięki. Znaczy się – dotarło :)

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Referendum

                            Że jesteś idiotą to oczywiście.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Referendum

                            Odporni na wiedzę, ślepi na krzywdę innych, zachłanni na cudza kasę w ogóle woleliby, aby ciemny lud był posłuszny i cichy…

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -