Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Referendum

Ilość postów: 78 | Odsłon: 3528 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 38

              Odp.: Referendum

              17.41 niepelnieniem przedwyborczych obietnic co moglo wprowadzic wyborcow w bład

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Referendum

                Z wielką prośbą o udostępnianie tej informacji, jest BARDZO WAŻNA, bo z tym zalewem kłamstwa trzeba walczyć, oni znowu przekraczają granice.

                Miszalski out i Uśmiechnięta Władza nie może już z tym nic zrobić? To przynajmniej nakłammy i naoszukujmy. Więc już cały internet zalewany jest postami, że właściwie to prawie nikt nie poszedł na referendum, że to referendum durne i bez sensu, że to szwindel, że więcej osób głosowało na Miszalskiego niż chciało jego odwołania. SokZBuraka i giertychowe ścieki produkują kłamstwo za kłamstwem.

                Ci bardziej ostrożni, jak niektóre cyngle z Wyborczej i innych Newsweeków, Polityk i TVNów, w tym wice szef GW, kreatura Wieliński nie piszą wprost, zastanawiając się za to, jak to możliwe, że w referendum "żeby odwołać polityka starczy mniej głosów niż za jego wyborem". Sugestia jasna. To oczywiście szersza propaganda wypuszczana dziś przez władzę, żeby stworzyć wrażenie absurdu, bezprawności, tego, że Miszalski przegrał, bo go oszukano, bo głupie, niewłaściwe prawo. To bardzo groźny dla państwa typ podważania wyniku wyborów...

                Pomijając niebywałą durnotę, to jeszcze ważniejszym jest to, że jest to ORDYNARNE KŁAMSTWO.

                Więc raz jeszcze proszę o udostępnienie tej wiadomości, wrzucanie jej pod ich kłamstwami etc.

                To referendum to zwycięstwo demokracji. Za odwołaniem Miszalskiego ZAGŁOSOWAŁO prawie 40 000 (!!!!!!) więcej osób, niż za jego wyborem na Prezydenta.

                Ich niech o tym będzie jak najgłośniej.

                Niech te ich kłamstwa i durna propaganda pójdą im w pięty...

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Referendum

                  20.38 rady miasta nie odwolali

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 40

                Odp.: Referendum

                Aleś odleciał...

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Referendum

                  Czemu?Możesz uzasadnić?

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Referendum

                    Glupi naród łatwiej manipulować..

                    Polska ma 7 uchelni w światowym TOP 1000. SIEDEM. Dla porównania:

                    Polska - 7

                    Hiszpania - 46

                    Włochy - 59

                    Francja - 49

                    Niemcy - 90

                    Wielka Brytania - 106

                    Kanada - 48

                    Arabia Saudyjska - 17

                    Jeszcze gorzej wygłada porównanie dla TOP 500:

                    Polska - 1

                    Hiszpania - 10

                    Włochy - 18

                    Francja - 22

                    Niemcy - 39

                    Wielka Brytania - 45

                    Kanada - 20

                    Arabia Saudyjska - 4

                    I do tego trend spadkowy dla Polski w TOP 1000:

                    2022-11

                    2023-9

                    2024-8

                    2025-7

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Referendum

                      Sasza, po polsku piszemy "uczelni".

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Referendum

                        Walnął literówkę a ty od razu widzisz ruskich? Strasznie masz zryte pod beretem.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum

                          Wiesz, wszyscy mają prawo do swojej oceny.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 47

                        Odp.: Referendum

                        Sadzi byki, i dziwi się, że z nauką coś nie tak.

                        No chyba, że to ‘Sasza’.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum

                          Aha

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:Dodaj firmę