Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Referendum

Ilość postów: 78 | Odsłon: 3528 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                • Odp.: Referendum

                  Brawo Krakowianie !

                  Gość_J23
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

                  Odp.: Referendum

                  Czy mecenas Roman Giertych zaapelował już o ponowne przeliczenie głosów referendalnych w Krakowie?

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

                  Odp.: Referendum

                  7:21 a jaki był stan Państwa za poprzednich 8 letnich rządów ,jakie osiągnięcia ,chyba ta inflacja ...

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Referendum

                    10:32;Bóg nas miał w swojej opiece, że w czasie COVIDU i rozpoczęciu wojny na Ukrainie rządził PIS, a nie ta polityczna banda, która rządzi dziś. To dopiero byłaby inflacja, a połowa firm upadła by z głodu.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Referendum

                      ... , no i dziś to gigantycznie pomnożone zadłużenia państwa, na poczet złodziejstwa: VAT-owskiego, paliwowego, UE-funduszowego, koryciarskiego itd.

                      Tudzież: @10:48

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

                      Odp.: Referendum

                      10.56 amerykanscy naukowcy dowiedli ze Bóg jest czarnoskórą kobietą

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 26

                      Odp.: Referendum

                      10:56 człowieku nie mieszaj Boga do polityki bo wy to potraficie najbardziej. Jeżeli uważasz się za katolika to powinieneś wiedzieć że Bóg dał ludziom wolną wolę i to oni biorą odpowiedzialność za swoje decyzję.Marny z ciebie katolik jeżeli uważasz że Bóg ma w swojej opiece ma tylko członków PiS i ich wyborców.Co do polityki PiS w czasach covidu to może przypomnisz szpitale widma bez pacjentów, nadanie praw wszystkim wpuszczonym obywatelom Ukrainy ,a dziś sianie przez was nienawiści do Ukraińców . Proszę wsiąść sobie do ręki Pismo Święte i poczytać i wtedy wypowiadać się.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Referendum

                        Człowiecze,

                        Co ma ‘wolna wola’ (wewnętrzny wybór jednostki – zwykle między dobrem a złem) do powszechnego ‘wzięcia pod opiekę’ wspólnoty („Proście, a będzie wam dane”)?

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum

                          14:14 człowiecze i według twojego rozumowania tylko wasza wspólnota prosi i jest wzięta pod opiekę a inni jak proszą to już nie jest im dane i nie są pod opieką. To wy do swoich celów politycznych wykorzystujecie wiarę, manipulując zwykłymi ludźmi ,wszystko pod publiczkę. Najlepiej zarzucać winne innym tylko nie sobie to takie są wartości tej wiary

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 24

                  Odp.: Referendum

                  To był, niezły palant z namalowanymi ośmioma gwiazdkami na czole, tańczacy na dachu, czy sprzatający mopem podłoge w jakimś lokalu rozrywkowym. Gorsze jest to, że znalazło się tylu podobnych w królewskim grodzie, którzy zagłosowali a on został prezydentem miasta. Co za wstyd dla tego inteligenckiego miasta.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Referendum

                    Chłopie widzę że z początkiem tygodnia odlleciales ,co ty bierzesz lub pijesz.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Referendum

                      Miszalski nie oberwał wyłącznie za swoje grzechy, ale też za winy kierownika, który tak gorąco go popierał. Klęska jest zatem – w pewnej mierze – czymś w rodzaju wojny zastępczej, którą partia rządząca przegrała.

                      Link do tekstu w komentarzu

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
      • Odp.: Referendum

        Kiedy referendum w Ostroowcu?. Pogonimy czerwona zaraze

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Referendum

          To może ty przeprowadź to referendum, a ty jaka zaraza .

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

          Odp.: Referendum

          Czym chcesz uzasadnić referendum?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Referendum

            Przede wszystkim zaproponuj lepszego kandydata.

            Ja nie widzę takiej osoby.

            Tyle.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Referendum

              Śmiało zwołuj referendum :)))

              Ponieważ:

              Ostrowiec Świętokrzyski regularnie zajmuje 1. miejsce wśród wszystkich miast województwa świętokrzyskiego w różnych prestiżowych zestawieniach ogólnokrajowych, dystansując pozostałe ośrodki.

              Najważniejsze rankingi, w których miasto uplasowało się na pierwszym miejscu w regionie:

              - Ranking Finansowy Samorządu Terytorialnego: Ostrowiec zajął najlepsze pierwsze miejsce w województwie (i 17. w Polsce - awans z 58.) w gronie 236 badanych miast, wyprzedzając Kielce.

              - Ranking Gmin (Związek Powiatów Polskich):

              W najnowszych podsumowaniach miasto kilkukrotnie zdobywało czołowe lokaty, odbierając wyróżnienia dla najlepszych samorządów w regionie za dynamiczny rozwój i zarządzanie budżetem.

              Miasto było również w ścisłej krajowej czołówce (i na 1. pozycji w województwie) w „Rankingu Gmin” przygotowywanym przez Forum Ekonomiczne.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę