Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Referendum

Ilość postów: 78 | Odsłon: 3527 | Najnowszy post
  • Referendum

    Kraków pogonił *ebaćpisa z dachu ratusza.Pożar w burdelu.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Referendum

      Czyli poprzedni lewak Majchrowski dobrze rzadził

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Referendum

        Dzisiaj Kraków jutro reszta Polski !

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Referendum

          Gościu z 21:50 pomarzyć zawsze możesz...

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

          Odp.: Referendum

          Ostrowiec czeka na referendum.

          Gość_Kierowca^
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Referendum

            22.10 organizuj

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

        Odp.: Referendum

        21:31 człowieku jak nie wiesz że Pan Majchrowski będąc Prezydentem Krakowa nie należał do żadnego ugrupowania to nie pisz głupot. Skąd w tobie tyle nienawiści .

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: Referendum

      Wyniki nie są ostateczne, niedawno jeden świętował i trochę glupio wyszło :)

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Referendum

        Miszalski też był taki pewny jak ty

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Referendum

          21:58

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Referendum

            Brawo Krakowianie

            W zeszłym roku udało się odwołać prezydent KO z Zabrza, teraz z Krakowa i to w pakiecie z całą radą. Idźmy za ciosem w kolejnych fatalnie zarządzanych miastach! Niech to będzie początek końca ekipy Tuska. W przyszłym roku trzeba pokazać całej tej patowładzy czerwoną kartkę i zmienić Polskę na lepsze!

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Referendum

              Nie ma pewności-ponoć Roman jedzie liczyć głosy!

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

              Odp.: Referendum

              22:31 a kogo byś chciał pewno wszystkich z PiSu. Wszyscy źle tylko wy dobrzy i uważasz że z wami będzie w Polsce lepiej .Przez 8 lat pokazaliście co potraficie.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Referendum

                Wy przez dwa lata pokazaliście jak nie należy rządzić.W przyszłym roku się o tym przekonacie

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Referendum

                  Prezydent Ostrowca i Rada Miasta do odwołania za nie spełnienie obietnic przedwyborczych. Nie! dla samorzadu.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

                  Odp.: Referendum

                  05:39 a wy przez 8 lat pokazaliście że wcale nie umiecie rządzić. Przez te 2 lata nie możecie pogodzić się ze nie jesteście przy korycie aby tam czerpać dla siebie korzyści.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Referendum

                    Zasłużyli sobie blisko 3 latami nic nie robienia i zapuszczenia kraju. Zero reform, zero zmian prawa, zero inwestycji rozwojowych, zero spełnionych obietnic. 100 konkretów na 100 dni brzmi jak żart i za to właśnie zapłacą. Sami zasłużyli!

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

                Odp.: Referendum

                22:49, co za przekonująca merytoryka i umiejętność porównywania parametrów stanu państwa oraz osiągnięć i nieróbstwa poszczególnych rządzących.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -