28 tysięcy ludzi w lipcu na rawce było to połowa Ostrowca heh
Łał i co dalej? Sensacja godna tylko twojej uwagi,bo reszta ma wyjebane.
13 21 i godna twojej uwagi bo napisałeś prostacki chamski post odzwierciadlający twoją osobowość
Wątpię w nie każdy dzień była pogoda ,to wtedy codziennie musiało być po 1 tyś codziennie
27 czerwca w piątek otwarcie basenów wejście za 1zł przez cały weekend
jak się ma ostra karta to konstytucyjnej gwarancji do równości w dostępie do usług publicznych?
Ekwiwalentność i zakaz nadmierności: Zgodnie z orzecznictwem Trybunału Konstytucyjnego, opłata publiczna za usługę komunalną musi być powiązana z realnym kosztem tej usługi. Gmina nie może różnicować stawek dla mieszkańców bez obiektywnej i uzasadnionej ustawowo przyczyny, gdyż naruszałoby to ogólną zasadę równości (art. 32).
Dla mieszkańców danej gminy , więc nie ma tu żadnego naruszenia:)
Bez obiektywnej i uzasadnionej ;)
21.37 tak samo jak twoja jazda za darmo autobusami w starachowicach
Pamietajcie ludzie żeby myc się przed wejsciem do wody. Nie szczac do wody. A jak nadwaga, itp to schowac sie gdzies pod ogrodzeniem, bo szkoda patrzec.
Dla madek z bombelkami za darmo