Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Rawka - basen odkryty

Ilość postów: 653 | Odsłon: 45280 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Rawka - basen odkryty

                          28 tysięcy ludzi w lipcu na rawce było to połowa Ostrowca heh

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Rawka - basen odkryty

                          Łał i co dalej? Sensacja godna tylko twojej uwagi,bo reszta ma wyjebane.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Rawka - basen odkryty

                          13 21 i godna twojej uwagi bo napisałeś prostacki chamski post odzwierciadlający twoją osobowość

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 726

                          Odp.: Rawka - basen odkryty

                          Wątpię w nie każdy dzień była pogoda ,to wtedy codziennie musiało być po 1 tyś codziennie

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Rawka - basen odkryty

                          8 września pełno ludzi na rawce czyli cieplo

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Rawka - basen odkryty

                          27 czerwca w piątek otwarcie basenów wejście za 1zł przez cały weekend

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Rawka - basen odkryty

                          Ale ludzików na rafce

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Rawka - basen odkryty

                          Startuje Rawka z ostrą kartą tańsze bilety super

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Rawka - basen odkryty

                          I dwa dni bilety po złotówce.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 733

                          Odp.: Rawka - basen odkryty

                          jak się ma ostra karta to konstytucyjnej gwarancji do równości w dostępie do usług publicznych?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Rawka - basen odkryty

                          Który konkretnie artykuł?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Rawka - basen odkryty

                          Ekwiwalentność i zakaz nadmierności: Zgodnie z orzecznictwem Trybunału Konstytucyjnego, opłata publiczna za usługę komunalną musi być powiązana z realnym kosztem tej usługi. Gmina nie może różnicować stawek dla mieszkańców bez obiektywnej i uzasadnionej ustawowo przyczyny, gdyż naruszałoby to ogólną zasadę równości (art. 32).

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Rawka - basen odkryty

                          Dla mieszkańców danej gminy , więc nie ma tu żadnego naruszenia:)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 738

                          Odp.: Rawka - basen odkryty

                          Bez obiektywnej i uzasadnionej ;)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 737

                          Odp.: Rawka - basen odkryty

                          21.37 tak samo jak twoja jazda za darmo autobusami w starachowicach

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Rawka - basen odkryty

                          Pamietajcie ludzie żeby myc się przed wejsciem do wody. Nie szczac do wody. A jak nadwaga, itp to schowac sie gdzies pod ogrodzeniem, bo szkoda patrzec.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 740

                          Odp.: Rawka - basen odkryty

                          Dla madek z bombelkami za darmo

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Rawka - basen odkryty

                          Jest ludzików ma rawce?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 33343637
Przejdź do strony nr
65 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -