Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Z jakiego urządzenia przeglądacie forum?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
        • Odp.: Radni PiS sprzeciwiają się naprawie szpitala

         Gościu 23:02 w Punkt !!! To stara PRL-owska propaganda wyssana z mlekiem dziedziczenia i piastowania stołków. Najpierw narobić szumu, w ramach oszczędności zwolnić nawet dozorców w Starostwie (OBŁUDA DO N-TEJ POTĘGI!!!) po to by zatrudnić swoich (kompetentnych...?) ze Strazy Miejskiej. Wydać 44 tys na "specjalistów" od naprawy szpitala, by po woli, dzięki - a jakże - zdolnościom w zarzadząniu oznajmiać ludziom, że może jednak uda nam się wycofac z pewnych cięć.

         PIS słusznie nie poparł poprawek, ponieważ jak mówił były Starosta Duda reszta oddziałow do likwidacji pozostaje. Gdyby zagłosowali za, to tak jakby wyrazili zgodę na likwidację pozostałych oddziałow. Za jakiś czas Starosta Dębniak znów ogłosi, że dzięki ich wielkiej pracy w ramach naprawy tego co poprzednicy zniszczyli udało im się ocalić ...itd.

         Najlepszy był vice starosta Jabłoński, który zasugerował, ze zamiast na TVP wydawać miliony, można by oddłużyć szpitale. To ja pytam dlaczego Starostwo tych 56 tys. wydanych w ubiegłym roku na swojhą propagandę w lokalnych mediach nie przeznaczyło na szpital?

         Gość
         Zgłoś
         Odpowiedz
         • Odp.: Radni PiS sprzeciwiają się naprawie szpitala

          @08:33 Tak jak PiS obsadza stołki swoimi "kompetentnymi" ludźmi w Sądach,Spółkach Skarbu Państwa,Trybunale Konstytucyjnym itd to w historii Polski takiego upodlenia nie było. Ludzie którzy w swojej karierze zawodowej często nie dawali sobie rady i mieli mizerne wyniki teraz nagle dostają awanse za wiarę w PiS,o zgrozo...A były Starosta Duda oczywiście w "dobrej"wierze dla mieszkańców(tak jak było z budową Rawszczyzny) jaki by nie był to projekt i tak będzie przeciwny. Za swojej kadencji furory w Ostrowcu nie zrobił a jak komuś się udaje to tylko kłody pod nogi rzuca (dla dobra mieszkańców oczywiście). Samo narzuca się powiedzenie o "psu ogrodnika",pewnie ładny parking przed szpitalem zobaczył i to go tak zdruzgotało,może tam parkować prywatne jaki służbowe auto.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -


Losowa firma:
Tesco Polska Sp. z o.o.
Branża: Spożywcze artykuły
Dodaj firmę