Mam konkretne pytanie do osob pracujących na stacjach ale nie tych typowo prywatnych, a tych tzw sieciowych typu Orlen, BP ,CZY LOTOSU Jak wygladaja tam zarobki ,a konkretniej jest tylko podstawa czy dochodzą tez nocki liczone dodatkowo no jak pracujecie np. w sobote czy tez niedziel to sa wam oddawane wolne dni czy tez jakies dodtakowe pieniądze ile można zarobić ,np. z dwoma weekendami .Wyslalem tam tez cv i chciałem się rozeznać o co mogę walczyc wewntualnie czego się spodziewać a odezwali się z Orlenu
Mój brat mówi ,ze jakieś 2100 brutto ma ale czy z weekendami ,to nie wiem
Mój znajomy pracował kiedyś na stacji. Po 12 godzin na zmiany, raz dzienna raz nocna. Sobota i niedziela jak każdy dzień- pracujący. Wolne- zależy jak grafik ułożony. Zarobki ok 1500 zł na rękę + bony z okazji Świąt czy na dziecko. Ale to było kilka lat temu. Teraz warunki się pogorszyły.
i jeszcze na kazdej stacji można kupić faktury a za to też dodatkowy grosz wpada
Na BP to masz najniższą krajową plus dodatki za nocki i święta. I tyle. Na Lotosie to nawet da radę z 2500 zarobić jeśli trafi ci się dużo nadgodzin. Podstawę masz wyższą niż najniższa krajowa i do tego premia dochodzi. Przeważnie na każdej stacji masz nadgodziny. I nikt ci ich nie zwraca tylko dostajesz kasę. Pracuję się po 12 godz. Raz dzień, potem nocka, potem dwa dni wolnego
Czyli jest szansa zarobić te 2 do reki ,co do Lotosu ,to chyba nie ma go w Ostrowcu ,może dla tego sa lepsze jak piszecie warunki.Mam dziecko wiec musze zarobić te 2 tys by utrzymać jakos z zona rodzine,a co do Orlenu odezwali się co mnie zdziwilo ,to może faktycznie rotacja jest duza i pensja kiepska,wlasnie to mnie zastanawialo czy mam tyle szczęścia czy tez może takie kiepskie warunki maja.Zobacze w przyszłym tygodniu co i jak.
Lotos 2500 to chyba jak nie wychodzisz do domu ,ja mam 1800 z nockami no i oczywiscie z wpadającymi weekedem .
BP Warynskiego 2300 do reki w dwie niedziele
nikt ci nic dokładnie nie powie poniwaz nie wiem dlaczego ale każdy będzie się bał ,ale dużo raczej nie zarabiają ,podstawa plus dodatki za noce i swieta ,nie wiem dlaczego ktoś napisał ze w orlenie najgorzej ,maż mi mówi ,ze tam wąłsnie najlepiej placa sredni 2000
Na orlenie średnio 1300- 1500. O 2 tyś możesz pomarzyc ;)
Witam, kończę studia na Wydziale Bezpieczeństwa Cywilnego pracą inżynierską na temat bezpieczeństwa pracy na stacjach paliw. W związku z tym mam prośbę do osób, które pracują lub pracowały na stacjach paliw o wypełnienie tej krótkiej ankiety. Całość zajmie nie dłużej niż 2 minuty. Z góry wszystkim dziękuje.
Ankieta w linku: https://goo.gl/forms/SG2rVqS6N1fvfwqg2 (link do formularzy google)