Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Kto zostanie nowym Prezydentem RP
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Pytanie do mam o łojotokowe zapalenie skóry u niemowlaka

Ilość postów: 5 | Odsłon: 2105 | Najnowszy post
  • Pytanie do mam o łojotokowe zapalenie skóry u niemowlaka

    Jak sobie z tym radzić? Jak pielęgnować skórę? Pani doktor poleciła przemywać 3 razy dziennie woda i smarować sudokremem... ale narazie nie pomaga

    Gość_jagoda
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Pytanie do mam o łojotokowe zapalenie skóry u niemowlaka

      Na głowie? Miała to moja córka, ale w wieku ok. 5 lat się zaczęło. Szampon selsun blue z apteki używa do dziś, bo to nie mija, tylko znika na jakiś czas, a potem wystarczy zmiana wody do mycia włosów, drażniący szampon - i już jest znowu. Na głowie ma strupki, bo drapie niemiłosiernie, czerwone plamy, białe płaty odłażącego jakby łupieżu czy skóry. Żaden dermatolog nie wskazał skutecznej terapii. Może teraz coś się zmieniło w leczeniu tego, pytaj, bo jeśli to to samo co u nas - to syf wielki.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pytanie do mam o łojotokowe zapalenie skóry u niemowlaka

        Zawsze zachodzę w głowę skąd się biorą głupie matki?Zamiast słuchać tego co zaleca lekarz to się radzi innych głupich matek na forum.Może kowala jeszcze zapytaj,wie na pewno lepiej niz lekarz jak leczyć twoje niemowle.

        Gość_rozsądek
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Pytanie do mam o łojotokowe zapalenie skóry u niemowlaka

      Witam,

      Z łojotokowym zapaleniem skóry mam do czynienia od 14 lat. Przez te lata wiele zaobserwowałem, ale nie chcę mi się o tym pisać, bo najważniejsze znalazłem na to sposób. Otóż pomogło mi smarowanie miejscowe na noc zmienionego naskórka całkowicie ekologicznym, nierafinowanym, tłoczonym na zimno olejem kokosowym. 100% pewności. Przestań się truć sterydami i antybiotykami! Przestań wywalać hajs na kremy. To nie ma sensu. Jedna prośba: jeśli się przekonasz, że to działa, napisz to na jakimś forum. Podaj to dalej i pomóż osobom, które przez to cierpią. Ave. Trzymaj się towarzyszu niedoli!

      Gość_wutang
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pytanie do mam o łojotokowe zapalenie skóry u niemowlaka

        Cześć :) olejek kokosowy na zmienione miejsce jest bardzo dobre. Ja natomiast całkowicie zaufałam wazelinie, która kupuje sobie w drogerii, bez żadnych barwników. Zmienione miejsce smaruję wazelina na noc. A na dzień innym kremem. Zobacz sobie na <a href="http://chorobyskory.eu">http://chorobyskory.eu</a> Jakie są też inne zapalenia skóry, bo to może być tez AZS, podobnie się objawiające. Pozdrawiam.

        Gość_Klaudia
        Zgłoś
        Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę