Wszystko zalezy od tego w którym tygodniu brania tabletek miało to miejsce, jeśli w pierwszym to nie musisz się dodatkowo zabezpieczać, jeśli w drugim lub trzecim, powinnas się dodatkowo zabezpieczyć.
wręcz przeciwnie: jeżeli w pierwszym tygodniu cyklu zapomni się wziąć tabletki jest większe prawdopodobieństwo, że się zajdzie w ciąże bez dodatkowego zabezpieczenia.
Anna niektórym to pasuje i jest ok. Tobie nie musi..
Zgadza się jak kobiecie to pasuje to ok jej sprawa.
Anno, nikt Cię do niczego nie namawia. Ja też z żoną stosujemy NPR, i zapewniam Cię, że przyjemność odczuwamy z seksu przyjemność nie mniejszą niż Ty. 123 napisał tylko o sobie, do niczego Cię nie namawiał. Nie rozumiem, skąd te nagłe ataki i próba dyskredytacji czegoś, z czym nie macie na co dzień do czynienia. Niech każdy robi tak, jak mu pasuje. Dla mnie i dla mojej żony npr jest ok, dla kogoś innego może być inna metoda. Po co się nawzajem obrażać?