Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Pytania do RN i zarządu SM Krzemionki - odsłona nr 3

Ilość postów: 38 | Odsłon: 2892 | Najnowszy post
  • Pytania do RN i zarządu SM Krzemionki - odsłona nr 3

    Pytania do Pani Prezes, Pana p.o. zastępcy i RN Krzemionek:

    1. Czy to prawda, że mają Państwo zamiar zmieniać strukturę organizacyjną spółdzielni na 2015 r. po raz trzeci?

    2. Czy to prawda, że do struktury zostało dołożone stanowisko hydraulik, na którym zostanie zatrudniony Pan M.B. - prywatnie kolega p.o. zastępcy prezesa?

    3. Czy to prawda, że najpierw w Malwie, a potem na portierni znalazła zatrudnienie Pani M.K. - prywatnie znajoma p.o. zastępcy prezesa?

    4. Jeżeli powyższe pytania mają odpowiedź "TAK", jak takie działania mają się do racjonalizacji zatrudnienia i walki z "układami, klikami"?

    5. Dlaczego Pan Kaczmarczyk nadal pełni funkcję p.o. zastępcy prezesa, skoro taka sytuacja miała być przejściowa, czasowa, a pozostaje Pan na tym stanowisku do teraz? I jakie ma Pan kompetencje, żeby zajmować to stanowisko?

    6. Na jakim etapie są Państwo z pozyskiwaniem środków unijnych na docieplenia?

    7. Jakie działania zostały podjęte w celu ściągania zadłużenia i zmuszania mieszkańców do płacenia czynszu? O ile zmniejszyło się zadłużenie (lub zwiększyło) za Państwa kadencji?

    8. Dlaczego RN dalej pobiera wysokie diety (takie same, jak poprzednia Rada), skoro WZ przegłosowało niższe stawki, choć w prasie jakiś czas temu chwalili się Państwo, że kwoty będą zdecydowanie mniejsze?

    Gość_Mieszkaniec
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Pytania do RN i zarządu SM Krzemionki - odsłona nr 3

      9. Czy Pani Prezes jest zatrudniona na 7/8 etatu, skoro codziennie pracuje do godz. 14.00, a pomiędzy 14.00 a 15.00 nie jest dostępny dla mieszkańców żaden członek Zarządu?

      Gość_Mieszkaniec
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pytania do RN i zarządu SM Krzemionki - odsłona nr 3

        Bardzo mnie ciekawią odpowiedzi i jeśli jest to prawdą, to po prostu skandal na całe miasto!!!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Pytania do RN i zarządu SM Krzemionki - odsłona nr 3

          Trzeba tym tematem zainteresować prasę i TVN Uwagę.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Pytania do RN i zarządu SM Krzemionki - odsłona nr 3

            Warto wątek skopiować na inne fora, tam gdzie nie da się go usunąć. Dość cenzury!

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Pytania do RN i zarządu SM Krzemionki - odsłona nr 3

              Na każdym forum wszystko da się usunąć...

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

        Odp.: Pytania do RN i zarządu SM Krzemionki - odsłona nr 3

        Dziwne, że do poprzedniej rady podobne pytania kierowane nie były, a sytuacja była bardzo podobna.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Pytania do RN i zarządu SM Krzemionki - odsłona nr 3

          Pytania stąd się wzięły, bo Pan Kaczmarczyk i jego ekipa publicznie - poprzez internet, akcję ulotkową gwarantowali to że nie będą tworzyć tzw. "klik", że pozyskają środki na docieplenia, że spadnie zadłużenie itd. Skoro zatem deklarowali takie rzeczy, to uważam, że pytania zadawane publicznie - tu na forum - czy w miejscu gdzie prężnie działał Pan Kaczmarczyk, Pan Żaczek - mają pełne uzasadnienie.

          Liczymy więc że Panowie odpowiedzą co z tym zatrudnianiem znajomków, czy tak faktycznie jest, odpowiedzą też co już jest zrobione żeby dostać te środki na docieplenia czy remonty, czy tam jakieś inne rzeczy, od ilu osób ściągnęli dług i jaka to jest kwota, ilu dłużników się pozbyli z mieszkań z wyrokami po eksmisji, gdzie są te mieszkania socjalne, które obiecywał Pan Mieczysław itd, itp.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

        Odp.: Pytania do RN i zarządu SM Krzemionki - odsłona nr 3

        10.Czy "nabuzowanym"0,25promila był Pan Mirosław K vel Miro 24 vel Kazek,czy też inny pracownik Spółdzielni i jakie poniósł konsekwencje?To pytanie zadałem P Mirkowi na innym wątku(wcześniej również wielokrotnie),ale jakimś dziwnym trafem wątek zniknął z forum,a Pan Miro24 tchórzliwie unika odpowiedzi!

        Tomaszek
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 24

        Odp.: Pytania do RN i zarządu SM Krzemionki - odsłona nr 3

        18:54 Pani Prezes nie będzie CIĘ niańczyć o dowolnej porze , myślę ,że są wyznaczone "dni godziny" przyjęć i to wystarczy , nadto są od wszystkich tematów odpowiednie i rozbudowane służby spółdzielni.

        Gość_blondi
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Pytania do RN i zarządu SM Krzemionki - odsłona nr 3

          Mirku, czego nie ustosunkowałeś się do pytań, skoro już odpisujesz w tym wątku? Boisz się, że po czerwcowym walnym skończy się twoja przygoda w SM?

          P.S. Odkąd to jesteś "blondi"?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 50

        Odp.: Pytania do RN i zarządu SM Krzemionki - odsłona nr 3

        Dlaczego Pani prezes nie przyjmuje w sprawach skarg po 15 tak jak zawsze miało to miejsce? Nie wszyscy przecież mają wolne do południa.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

      Odp.: Pytania do RN i zarządu SM Krzemionki - odsłona nr 3

      Admin puść wątek bo jest ważny dla mieszkańców Ostrowca. Niech ludzie wiedzą.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

      Odp.: Pytania do RN i zarządu SM Krzemionki - odsłona nr 3

      Pan Mariusz chwalił się na osiedlu że od kwietnia kolega mu pracę załatwił i że się z obecnej zwolnił bo mu lepsze warunki zaproponował.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pytania do RN i zarządu SM Krzemionki - odsłona nr 3

        to zwalniają w tej Spółdzielni, czy przyjmują bo już nie wiem?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

        Odp.: Pytania do RN i zarządu SM Krzemionki - odsłona nr 3

        To nie ma się czym chyba chwalić za bardzo.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

      Odp.: Pytania do RN i zarządu SM Krzemionki - odsłona nr 3

      Ja mam od siebie pyt. nr 10: dlaczego prawnicy w SM nie obsługują mieszkańców? Dla kogo są ci prawnicy? Bo rozumiem że dla spółdzielni tj. m.in. dla nas mieszkańców. Miałem sprawę związaną z mieszkaniem i chciałem się poradzić w tamtym tygodniu, ale dowiedziałem się, że nie obsługują! Jak była wcześniejsza prawniczka pani Malec to chodziłem bez umawiania się nawet i dostawałem bezpłatnie poradę. Kancelaria opłacana jest za nasze pieniądze więc żądamy usług darmowych!

      Gość_stawki
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pytania do RN i zarządu SM Krzemionki - odsłona nr 3

        Ile skasowała kancelaria Omega za prace dla Spółdzielni w lutym? Podobno to kwota bliska 10 000 zł.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
14 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę