Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Publima - praca 16 godzin dziennie”.
                        • Odp.: Publima - praca 16 godzin dziennie

                          W całości się zgadzam z wieloletnią pracownicą bo ma rację .Stanowisko tej pani nie uderzyło w głowe .Jest miła i dba o pracowników.Nie poniża ,nie wyzywa traktuje wszystkich jednakowo bo jest mądra.Takich osób jest mało ,ale jeśli ktoś ma szacunek do siebie to i do innych .Powodzenia Pani Aniu bo ja też jestem pracownicą tej firmy ,ale takiej kierowniczki nie mam chociaż bardzo bym chciała.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Publima - praca 16 godzin dziennie

                          Ja również dołączam do moich przedmówczyń i twierdzę że to najlepsza kierowniczka która wraz z załogą tworzy najlepsze miejsce do pracy tu każdy chce pracować , iłżecka 60!niech będzie przykładem .

                          Gość_pracownica
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 728

                          Odp.: Publima - praca 16 godzin dziennie

                          Poproś kobieto niespełniona Rutkowskiego Ha Ha,,ale masz problem?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 735

                          Odp.: Publima - praca 16 godzin dziennie

                          Właśnie. Dużo gadać mało robić

                          Gość_Klient
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 746

                          Odp.: Publima - praca 16 godzin dziennie

                          Firma stawia na przydupasow. Żona w sklepie a mąż na hurtowni. Takie układy. Pracują całymi rodzinami i robią historię jak targowicy

                          Gość_Klient
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Publima - praca 16 godzin dziennie

                          A czy ktoś komuś broni ,żeby sobie zatrudnił współmałżonka w sklepie lub na hurtowni? Jedźcie do P. Lichoty i też da pracę małżonkom.Nikomu nie będzie to przeszkadzać .Może zazdrość to macie wybór i podejrzewam ,że P. Lichota nie odmówi .

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 727

                          Odp.: Publima - praca 16 godzin dziennie

                          Czyżby Paulinka

                          Gość_Iwo
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Publima - praca 16 godzin dziennie

                          Nasuwa się jedna myśl ,że za jakiś czas padnie Publima tak słynna jak kiedyś bo nie ma dobrego gospodarza i zarządcy.Młodzież to jest dobra na dyskotekach Panowie Lichoci ,a nie jako szefowie . To pokolenie nie nadaje się do prowadzenia Waszego biznesu na który pracowaliście tyle lat .Ludzie Was szanowali , cenili i liczyli się z Waszym zdaniem .Do czego doszło ?Nie chce się myśleć bo płakać się chce jak człowiek cofnie się myślami wstecz chociaż nie jest to mój biznes ,ale Żal.serce ściska . Obudźcie się Panowie i doprowadźcie to wszystko do porządku bo ludzie będą Was źle wspominać .Byliście prawdziwi gospodarze i pracodawcy .Co się u was stało ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Publima - praca 16 godzin dziennie

                          Co wy wypisujecie takie bzdury szefowie byli dobrzy to ja wam powiem dlaczego a to dlatego że pracownicy czuli się w sklepach jak na własnych folwarkach niedobory ile tylko się dało, gratisy do domów zamiast na kradzieże klientów ew. zepsuty towar no to wam to pasowało jak teraz szefowa młoda która bardzo dobrze zna się na zarządzaniu i wszystkie machloje wykrywa w komputerze to to ma doprowadzić do upadku firmy? Tylko laik wam uwierzy. Dziwię się że chwalicie kierowniczke Anię ona jedna pracuje tak jak oczekuje młoda szefowa i gdyby reszta tak pracowała było by super a tak na koniec nikt was na siłę nie trzyma przychodzą ludzie do pracy i opowiadają o innych firmach warto spróbować Powodzenia

                          Gość_3bb
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 733

                          Odp.: Publima - praca 16 godzin dziennie

                          Tak z całym szacunkiem to jedyna w tej chwili kierowniczka która zasługuje na dobre słowo i uznanie .Przykre ale prawdziwe

                          .

                          Gość_Gosciu
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Publima - praca 16 godzin dziennie

                          Gościu z 21 05 Prawdziwa prawda Nic dodać Nic ująć tak to wygląda

                          Gość_Gosciu
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 736

                          Odp.: Publima - praca 16 godzin dziennie

                          Ludzie wiecie z tego obozu pracy.Laluś łysy patrzy tylko na siebie i swoją blond A was upodli .Szkoda zdrowia.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Publima - praca 16 godzin dziennie

                          Ciekawe czy będzie miał kogo upodlić bo ludzi do pracy coraz mniej ,a szczególnie na stoiska mięsne.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 739

                          Odp.: Publima - praca 16 godzin dziennie

                          Zastanawiałam się kto wypisuje te wszystkie bzdury i w zasadzie, po przeczytaniu kilku postów,sprawa jest prosta:) Z pewnością osoba, która jest nieszczęśliwa z powodu, że w końcu musi zapracować na swoją pensję, jaka by nie była. Wcześniej się obijało, a teraz w końcu ktoś się za to wziął i trzeba pracować a to strasznie boli...I najlepiej napisać, że Właścicielka czy Dyrektor jest "beee".Gdyby tak naprawdę było, to osoby którym jest aż tak źle by zmieniły pracę, no ale nie zmienią bo tam też trzeba pracować. Skończyła się samowolka i tyle. Ja pracuję od niedawna i mogłoby się wydawać, że najmniej mam do napisania ale jak już zdążyłam się zorientować to te osoby, które pracują a przede wszystkim chcą pracować to to robią i tyle.Nie mają czasu na jakieś teorie spiskowe. Dziwię się, że można takie rzeczy wypisywać na osoby dzięki którym się tą pracę ma.Ciekawe, jak byście się czuli, jakby was zwolniono i szczerze, to mam taką cichą nadzieję, że to nastąpi.

                          Z pewnością zaraz spadnie na mnie fala hejtu ale mam to mocno w nosie.Chcę abyście wiedzieli, że w taki sposób zachowują się sflustrowani nieudacznicy. Każdy ma takie życie na jakie się godzi i jeśli jest wam tak źle to czemu tu pracujecie???Firma poradzi sobie bez was z pewnością lepiej niż z wami.Mam tylko nadzieję, że ani Pani Kasia ani Dyrektorzy nie czytają tych waszych marnych wypocin.Myślę , że nikogo nie obraziłam. Jeśli tak, to przepraszam, ale pomyślcie chwilę o tym o czym piszecie. Nie zamierzam się wdawać z wami w żadną polemikę. To jest mój pierwszy i ostatni post.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Publima - praca 16 godzin dziennie

                          2019-01-04, 21:59

                          Tia ... napisała co wiedziała przyszła pani koordynator myśląc, że wielce zapunktuje. Ech żałosne to już się robi

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Publima - praca 16 godzin dziennie

                          To się doigrała, a taka miała być mądra. Poparcie dyra,kierowniczka i robiła co chciała, bo dawali jej przyzwolenie.

                          Gość_Iga
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 845

                          Odp.: Publima - praca 16 godzin dziennie

                          To się doigrała, a taka miała być mądra. Poparcie dyra,kierowniczka i robiła co chciała, bo dawali jej przyzwolenie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 741

                          Odp.: Publima - praca 16 godzin dziennie

                          Jestem klientem sklepu na Ogrodach. Mam wrażenie że tam jest coraz gorzej. Nowy rok nie przyniósł nowych lepszych zmian. Nie widać też części załogi która była w starym roku.

                          Gość_Klient
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 313234363738394041
Przejdź do strony nr
102 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
PHU Jeremi Auto
Branża: sklep motoryzacyjny
Dodaj firmę