Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Prowizja dla firmy, która podjęła się odzyskania odszkodowania po wypadku

Ilość postów: 3 | Odsłon: 5321 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Prowizja dla firmy, która podjęła się odzyskania odszkodowania po wypadku”.
  • Prowizja dla firmy, która podjęła się odzyskania odszkodowania po wypadku

    Witam, miałem wypadek i zgłosiła się do mnie firma, która podjęła się odzyskania odszkodowania. Miało być niby bez wynagrodzenia większego, a oni mówią , że mam zapłacić aż 15 % plus podatek VAT od kwoty jaką uzyskają. Dowiedziałem się, że takie uzyskiwanie pieniędzy sprowadza się zwykle do wysłania prostego pisma do firmy ubepiezpieczeniowej, a nawet widziałem takie pismo i jego treść jest banalna. Doradźcie co zrobić, czy znacie firmę , które nie pobiera tak ogromnego wynagrodzenia.

    Gość_powypadkowiec
    Zgłoś
    • Odp.: Prowizja dla firmy, która podjęła się odzyskania odszkodowania po wypadku

      Ja na przykład korzystąłm z usług Votum. Nie pobierają z góry proweizji tylko dopiero po uzyskaniu odszkodowania. Ja sobie chwalę, bo przez 3 mies nie mogłam dojść ładu z ubezpieczycielem. A tak to oni za mnie załatwili wszystko.

      Gość_Kamka WR
      Zgłoś
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 28
      Treść posta jest niedostępna ze względu na rodzaj minimum jednego nadużycia.
      Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
      • w poście zawarto ogłoszenie komercyjne (w tym, ale nie wyłącznie, z dziedzin: praca, nieruchomości, sprzedam, kupię, wykonam, oferuję) i nie jest to odpowiedź wyłącznie na pytanie zadane przez Forumowicza; w Portalu ogłoszenia zamieszcza się w dziale Ogłoszenia. Możesz także skontaktować się z nami w sprawie reklamy w portalu na adres podany w zakładce Kontakt.
      Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
W tym wątku znajdują się 6 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -