Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Proszę o opinie - Volvo V40. Chcę kupić rocznik 1998 lub 1999

Ilość postów: 23 | Odsłon: 5846 | Najnowszy post
  • Proszę o opinie - Volvo V40. Chcę kupić rocznik 1998 lub 1999

    proszę o opinie VOLVO V40

    Gość_miki
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Proszę o opinie - Volvo V40. Chcę kupić rocznik 1998 lub 1999

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Proszę o opinie - Volvo V40. Chcę kupić rocznik 1998 lub 1999

        jaki rodzaj paliwa cie interesuje

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Proszę o opinie - Volvo V40. Chcę kupić rocznik 1998 lub 1999

          paliwo jest obojętne

          Gość_miki
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Proszę o opinie - Volvo V40. Chcę kupić rocznik 1998 lub 1999

            Volvo jak Saab auta dopracowane w każdym detalu,nie to co wsiowag... lub łop...

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Proszę o opinie - Volvo V40. Chcę kupić rocznik 1998 lub 1999

              W każdym detalu? a silniki diesla też takie dopracowane są? nie moge już czytać takich głupot jak nie masz pojecia to lepiej nic nie pisz. Jeśli chodzi o Volvo V40/S40 w dieslu to wychodziło tylko i wyłącznie z silnikiem renault 1.9 dti bądz dci to samo badziestwo co w lagunie. Jeżeli chcesz kupic V40 to tylko i wyłącznie benzyne jeśli szukasz diesla to polecam grupe Volkswagena.

              Gość_drań
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Proszę o opinie - Volvo V40. Chcę kupić rocznik 1998 lub 1999

                Jeśli chodzi o saaba to czym on się różni od Opla?? przecież saab jest produkowany na oplu... chyba tylko wyglądem się różnia drogi specjalisto z 19;18

                Gość_drań
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Proszę o opinie - Volvo V40. Chcę kupić rocznik 1998 lub 1999

                  jeżdże Saabem od 10 lat i prócz klocków olei nic przy nim nie robie a ma 700 tyś przebiegu,pokaż mi Łopla po takich latach chyba zgniłka tylko

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Proszę o opinie - Volvo V40. Chcę kupić rocznik 1998 lub 1999

                    pokaż mi ten przebieg tu uwierze a jaki to saab?

                    Gość_drań
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Proszę o opinie - Volvo V40. Chcę kupić rocznik 1998 lub 1999

                      Saaba do Opla porównujecie??? No proszszszę...

                      Gość_www
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Proszę o opinie - Volvo V40. Chcę kupić rocznik 1998 lub 1999

                        LUDZIE NIE JEST DO KONCA WAZNE CZYM I JAKI MODEL WAZNE JAK GO KTOS EKSPOATOWAŁ WCZESNIEJ BO MOZESZ KUPIC SUPER MARKE WARTA TYLE CO POLONEZ

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Proszę o opinie - Volvo V40. Chcę kupić rocznik 1998 lub 1999

                          Ogolnie Volvo jesli chodzi o bezpieczenstywo jest bardzo dobrym samochodem jesli chodzi o silniki to zwyczajne remault czy dobre ?????ekonomiczne silniki do tdi a kto je robi wiadomo

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Proszę o opinie - Volvo V40. Chcę kupić rocznik 1998 lub 1999

                          Przereklamowany to tak s skrócie i lepiej nie kupowac chyba ze lubisz placic za czesci i to nie male kwoty

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

                        Odp.: Proszę o opinie - Volvo V40. Chcę kupić rocznik 1998 lub 1999

                        przecież saab jest prdoukowany na oplu ma te same silnik i wszystkie podzespoły

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Proszę o opinie - Volvo V40. Chcę kupić rocznik 1998 lub 1999

                          Zależy, który SAAB... Poza tym firma już nie istnieje więc można się spodziewać dzikich zamienników części.

                          Gość_www
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Proszę o opinie - Volvo V40. Chcę kupić rocznik 1998 lub 1999

                          Saab może i ma silnik Łopla ale to najlepszy samochod tak jak i volvo !!! To nie wieśwa.en lub inny Niemiec. To Szwedzki komfort,bezpieczeństwo i frajda z jazdy !!! Polecam Volvo i Saaba !!! Jak bedziesz kupował to Volvo to pamiętaj kup ze sporym przebiegiem najlepiej ponad 300tyś km bo wtedy sa dotarte i wiadomo ze ktos nim jezdzil !!!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Proszę o opinie - Volvo V40. Chcę kupić rocznik 1998 lub 1999

                          VOLVO to trafny wybór,doskonała szwedzka jakość.Model V 40 lub S 40 to w zasadzie jest RENAULT z karoserią VOLVO.Prawdziwe VOLVO to modele S 80 ;V 80: S60:V60 gdyż w tych modelach elementy zawieszenia ,napędowe,hamulcowe,elektryka są wyprodukowane w firmie Volvo.Zwróć uwagę że cenowo s40 w stosunku do s80 jest prawie o połowę tańsze.Modele s-to sedan v- to combi.

                          Przyjemnych wrażeń życzę z jazdy,dokonujesz dobrego wyboru,auto bezpieczne,mało awaryjne,modele s 80 karoserie maja częściowo aluminiową i ocynkowaną-nie korodują.Jeszcze coś ...proponuję diesla ,mało pali.Najlepsze jednostki silnikowe to: 2.5 td. 140 KM

                          Gość_mechanik
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Proszę o opinie - Volvo V40. Chcę kupić rocznik 1998 lub 1999

                          najlepsza benzyna 2.4 TURBO 200KM albo diesel 163KM.moze i benzyna malo nie pali ale zarzucisz gaz i bedzie cacy

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Bistro za Miastem
Branża: restauracja
Dodaj firmę