Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Prośba o pomoc dla 3-letniego Krzysia do młodych par biorących ślub tej jesieni

Ilość postów: 10 | Odsłon: 1521 | Najnowszy post
  • Prośba o pomoc dla 3-letniego Krzysia do młodych par biorących ślub tej jesieni

    Jestem ojcem małego Krzysia który urodził się z wrodzoną wadą serca ,syn jest już po 2 operacjach serduszka obecnie zbieramy pieniądze na 3 operację w Niemczech musimy to zrobić szybko inaczej dziecko nie będzie miało szansy żyć koszt to około 150 tys zł .Mam wielką prośbę czy chciałby ktoś z was zrezygnować na swomi weselu z bukietów , prezentów typu wina ,książki a w to miejsce zrobić małą zbiórkę do puszki dla KRZYSIA.Jeśli ktoś zdecyduje się nam w ten sposób pomóc będziemy bardzo wdzięczni.

    tel 502-642-266

    Gość_AREK
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Prośba o pomoc dla 3-letniego Krzysia do młodych par biorących ślub tej jesieni

      może napisz jaka fundacja zajmuje się zbiórką, na pewno znajdą się chętni pomóc...

      Gość_R
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Prośba o pomoc dla 3-letniego Krzysia do młodych par biorących ślub tej jesieni

        Krzyś jest pod opieką Fundacji Serce Dziecka w WARSZAWIE

        Gość_AREK
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Prośba o pomoc dla 3-letniego Krzysia do młodych par biorących ślub tej jesieni

          Arku, zaloz tutaj akcje

          https://www.siepomaga.pl/

          Gość_Klara
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Prośba o pomoc dla 3-letniego Krzysia do młodych par biorących ślub tej jesieni

            Krzyś ma założoną zbiórkę na siepomaga.pl ma też otwartą aukcję na allegro charytatywni

            Gość_AREK
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

            Odp.: Prośba o pomoc dla 3-letniego Krzysia do młodych par biorących ślub tej jesieni

            Arku ,współczuję Ci,uważam że Klara daje Ci dobrą radę,ja proponuję abyś zbiórkę pieniędzy zorganizował osobiście np w marketach.Nie sądzę aby kierownictwo dużych sklepów odmówiło Ci jednego metra kwadratowego w którym zbiórki dokonasz sam osobiście.Jest dużo osób wrażliwych ,którzy Cię wesprą finansowo.Wiele osób obawia się oszustów,korzystających nieuczciwie.Ty jako ojciec będziesz najbardziej wiarygodnym świadectwem lub ktoś z Twej najbliższej rodziny.Zbiórke możesz zrobić po uzgodnieniu z księdzem w parafiach po każdej mszy,ksiądz ogłosi Twa potrzebę i wtedy jesteś wiarygodną osobą.Wesele chyba nie jest najtrafniejszą formą zbiórki pieniędzy bo państwo młodzi wydali duże pieniądze na organizacje tej uroczystości a goście bywaja przyjezdni ,nie znaja Twej sytuacji i trudno byłoby aby czas wesela poświęcili Twemu problemowi (sory ale tak zycie wygląda)W dodatku weselnicy którzy będą tej jesieni biesiadnikami są już zaproszeni bo zaprasza się na kilka miesięcy wcześniej i trudno wymagać od państwa młodych aby rozsyłali nowe zaproszenia z korektą,wyglądało by to trochę niepoważnie ,ja tak uważam.

            Gość_miron
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Prośba o pomoc dla 3-letniego Krzysia do młodych par biorących ślub tej jesieni

      z góry przepraszam , bo wiem że ten post nie spodoba się....jestem -hymmm kim??? a tak osobom po szkole ogrodniczej-potem po kursach florystycznych- ale takich prawdziwych nie tych co wyrwać kasę z biura pracy- bo chcę pracować i doszkala się. Nie chodzę po mopsach bo dwie ręce mam... i zdolność kredytową...............tak, tak było przez lata....Ręce do pracy jeszcze chętne, ale już kredytu nikt nie da na tą super wspaniałą branże.....No bo ksiądz czy organista jak woła - to tak jak piekarz za chleb- norma i bez targowania się - a florysta , ogrodnik -te to bogacz-bo kwiaty rośliny nie potrzebne????? tak????tu się targujemy :( ...... z góry przepraszam - typowo branżowa osoba już nie mam pomysłu na życie.....wiem że te kokosy z kwiatków nie starcza mi na przetrwanie do wiosny....i kredytu już nie mam jak wykombinować....jak Mały Krzyś , ja też chce żyć- mam 30 parę lat....chcę pracować i żyć - czy to źle??????

      Gość_dwie ręce mam:(
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Prośba o pomoc dla 3-letniego Krzysia do młodych par biorących ślub tej jesieni

        2:20 zajmij się uczciwą pracą a nie kwiatuszkami i nie błaznuj. Nie interesuje mnie los osoby, która zamiast iść do innej pracy, skoro zapotrzebowania na jej usługi nie ma, woli się żalić na forum w poście o dzieciaczku walczącym o życie. W biedronce i mięsnym widziałam ogłoszenia o pracę.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Prośba o pomoc dla 3-letniego Krzysia do młodych par biorących ślub tej jesieni

          Arku, podaj konkretne linki do fundacji, zbiórki dla Krzysia. Jest masa ludzi którzy chcą pomóc i to zrobią jeśli tylko będą wiedzieli jak. A my - ratujmy serduszko Krzysia... czasem potrzeba tak niewiele...

          Gość_R
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Prośba o pomoc dla 3-letniego Krzysia do młodych par biorących ślub tej jesieni

            Najwięcej informacji o Krzysiu jest na fb Stowarzyszenie Klub Pojazdów Dawnych SINGIEL

            Gość_AREK
            Zgłoś
            Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę