Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Problem z biegami 1 i 2

Ilość postów: 8 | Odsłon: 902 | Najnowszy post
  • Problem z biegami 1 i 2

    Witam serdecznie. Co może byc przyczyną tego ,ze co jakis czas nie chc wejść pierwszy i drugi bieg. Przy podjeździe do świateł najczęściej nie chce nic wejsc. Inne biegi wchodzą bez problemu. Wrazenie takie jakby blokował skrzynie.

    Jak jedynka nie chce wskoczyć trzeba wbić dwójkę o ile wejdzie i znów na jedynke i wtedy jest okej. Przy tym kompletnie brak dzwinych dźwięków. Czy problem leżey po stronie zużytego wybieraka ?

    Gość_Gościu
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Problem z biegami 1 i 2

      Jakie auto, silnik, skrzynia?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Problem z biegami 1 i 2

        Auto to Renault Megane coupe 1.6B z 1999r.

        Manualna 5 , oznacznie nie znam

        Dzięki wielkie za kontakt.

        Gość_Gościu
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Problem z biegami 1 i 2

      Wachlarz możliwości może być bardzo różny, najlepiej pojechać do mechanika. Ja też miałem problem z 1 i 2 w swoim Hyundai'u i paru "specjalistów ostrowieckich" zaglądało do skrzyni, twierdząc że już będzie pan zadowolony.. ale problem powracał. W końcu skrzynia biegów całkowicie się zacięła i nie dało się jechać. Jedyny mechanik, który podszedł konkretnie podszedł do sprawy to pan Kowalski - on specjalizuje się w skrzyniach biegów - może nie jest tani, ale według mnie jest profesjonalistą i zna się na rzeczy. Mogę go każdemu polecić z czystym sumieniem. Kontakt do tego pana : 604 994 320.

      Gość_Kamil
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: Problem z biegami 1 i 2

      jesli to się dzieje przy podjezdzaniu do świateł to powinienes unikać skrzyżowań ze światłami, a już musisz przez nie przyjeżdżać to rob to wtedy gdy jest jasno to wtedy światła nie będą świecić na twoją skrzynię

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: Problem z biegami 1 i 2

      1 BIEG NIE JEST SYNCHRONIZOWANY I DOPOKI SAMOCHOD BEDZIE SIE TOCZYL NIE WRZUCISZ BIEGU A JAK MASZ PROBLEMY Z DRUGIM TO MOIM ZDANIEM SPRZEGLO SIE KONCZY

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Problem z biegami 1 i 2

        Wciskaj sprzęgło do końca,to będą Ci wchodzić wszystkie biegi bez zgrzytów.:)

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

        Odp.: Problem z biegami 1 i 2

        Gdyby się kończyło sprzęgło to gościu miałby problem jakikolwiek bieg wrzucić,luz na cięgłach może być przyczyną jeśli środkowe biegi czyli 3 i 4 wchodzą płynnie.Jeśli nie znasz sie na mechanice podjedż do Kowalskich w Gromadzicach ,ktoś wcześniej o nich pisał ,oni specjalizuja sie w skrzyniach biegów.Podowiedzą Ci ,czy pierdoła czy też szukać drugiej skrzyni -naprawa chyba nie jest najtańsza .Podejrzewam że skrzynie kupisz taniej.Te skrzynie biegów nie mają złych opini,ja podejrzewam cięgła pomiędzy lewarkiem a wybierakiem.

        Gość_mirek w
        Zgłoś
        Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
FHU MALPOL Halina Michalec
Branża: Nieruchomości
Dodaj firmę