No prezydent Rzeszowa to dobry gospodarz. Kiedyś Rzeszó był bardzo niebezpiecznym i brzydkim miastem. Dzis najbezpieczniejsze miasto w PL. Nie brakuje tam pracy, młodzież coraz częściej wyjeżdzają tam studiować. Miasto żyje.
Ale wątpię że jego apel coś poskutkuje. niestety koncerny paliwowe rządzą i dyktują ceny. W tej branży konkurencja jest nie potrzebna. Bo kierowcy i tak zatankują i tak. O ile kowalski może sobie powiedzieć pier... nie tankuje - idę na autobus to firmy nie mają wyjścia.
A nasz prezydent - rozsądny chłop ale brak mu odwagi do podejmowania trudnych i kontrowersyjnych decyzji.
Studiuję w Rzeszowie, potwierdzam, że Pan Ferenc to naprawdę bardzo dobry Prezydent Miasta. Miasto zadbane a przede wszystkim bezpieczne. Piękny Rynek!
Fajnie jest posłuchać jak to prezydent walczy o obniżkę cen benzyny - tylko ludzie na Boga - czy nie widzicie w tym DEMAGOGI ???
Facet dba o swój wizerunek i robi to takimi tanimi chwytami.
Ceny benzyny mogły by być niższe gdy taki Tusk zechciał obniżyć akcyzę.
Ale tego nie zrobi bo wie ,że naród go kocha i nawet jak benzyna bedzie po 8 zł i wiecej to i tak naród go bedzie kochał....
A może rzeczywiście i pan Wilczyński zruga Orlen za ceny??? Pokochacie go na pewno miłością czystą ...... puk puk puk
Gościu z 21.41 nie zganiaj na akcyzę.Jeżdzę dużo po kraju i jak napisał Gośc z 07.50 ceny są niższe o 28 gr.,a nawet 35 gr.za ON
Ale co właścicieli stacji obchodzą zarobki ludzi w Ostrowcu? Co to pomoc społeczna? Na cenę paliwa wpływa wiele czynników, m.in. konkurencja, która na Śląsku jest zdecydowanie większa. Istnieje tam wiele stacji przy marketach, gdzie jest dużo tańsze paliwo i stacje muszą z nimi konkurować. Nie wiem czego oczekujecie, że prezydent pójdzie do właściciela stacji i mu powie "weź stary obniż ceny, bo na Śląsku to wyższe zarobki i ceny niższe". Ale co kogo to obchodzi, jak nie chcą niech nie kupują, nikt nikogo nie zmusza. Chyba nikt by nie chciał żeby mu się wpie...ać w biznes i coś nakazywać, tym bardziej jeśli się gra uczciwie.