Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Prezent na Mikołaja dla 10-latki

Ilość postów: 12 | Odsłon: 1212 | Najnowszy post
  • Prezent na Mikołaja dla 10-latki

    Podpowiedzcie proszę co mogę kupić na prezent dla dziewczynki w wieku 10 lat. Nie znam dobrze dziecka, sama nie mam doświadczenia z dzieciakami i po prostu nie wiem z czego może się cieszyć. To córka koleżanki i akurat będziemy razem. Nie wypada mi dać kasy, bo to nie tego typu relacje.

    Gość_Sandra
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Prezent na Mikołaja dla 10-latki

      Jaką kwotę planujesz na to przeznaczyć? Każde dziecko oczywiście jest inne i lubi co innego ale z mojego doświadczenia mogę podpowiedzieć, że dzieci bardziej się cieszą z kilku drobiazgów wyciąganych z paczki niż z jednego konkretnego przedmiotu :) Trudno tutaj podawać konkretne przykłady skoro nie znasz zainteresowań dziecka ale ja postawiłabym na jakieś zestawy kreatywne: ozdobne papiery, pianki, filc, porządne kredki - jeśli nie lubi takich zajęć to jest szansa przynajmniej że wykorzysta je w szkole. Bardzo modne od jakiegoś czasu są kolorowanki antystresowe - np "Tajemny ogród" i inne autorki Basford Johanna - są świetne. A może kolczyki czy jakaś szkatułka na drobiazgi. Może książka z inspiracjami na różne okazje czy origami. Dziewczynce w tym wieku jako dodatki można dorzucić pomadkę ochronną smakową, gumki do włosów. W zasadzie to można kupić wiele rzeczy: ładną lampkę, torebkę, grę, puzzle, czapkę i szalik. Jako dodatek fajne są te słoiki używane zamiast kubków, na pewno były w 1001 drobiazgów. Nie wiem co jeszcze podpowiedzieć ale mam nadzieję że chociaż trochę pomogłam :)

      Gość_Mipit
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Prezent na Mikołaja dla 10-latki

        A ja proponuję zamówić przez internet fabrykę perfum, 10-latka na pewno będzie zadowolona. Koszt ok 70-80 zł.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Prezent na Mikołaja dla 10-latki

          a matce łeb pęknie.. ironia oczywiście. fajny pomysł w sumie. ja kupowałam jakieś tam doświadczenia, kulki do kąpieli i czekała na koleżanki aby z nimi się tym bawić.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Prezent na Mikołaja dla 10-latki

            Z ta fabryka perfum to ciut ostrożnie bo niektóre dzieci są uczulone

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

        Odp.: Prezent na Mikołaja dla 10-latki

        Pomogłaś. Ja mam 10latkę i powiem tak, te Tajemne ogrody i inne antystresowe kolorowanki były modne rok temu, tak jak te dzienniki przyjaciółek i cała masa innych wyciągaczy kasy. Lepiej kupić dobrą książkę, jest ich mnóstwo i kiedyś dzieciak przeczyta na pewno. Kubki też boom ostatnio, ale to kich straszny, zakrętki rdzewieją bardzo szybko. Sama mam dziś problem i nie wiem co kupić. Naprawdę nie widzę już żeby czymś się dziewczynki interesowały poza nagrywaniem głupot, zwanych musical.ly... Na pewno fajna torba, którą będzie mogła nosić zamiennie z plecakiem do szkoły ucieszy dziecko, ale czy chcesz wydać ponad 100zł nie majac pewności czy trafisz w gust? I nie, absolutnie nie krytykuję Mipit, po prostu sama weszłam w ten wątek, bo szukam inspiracji. Własnemu dziecku nie wiem co kupić a co dopiero obcemu.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Prezent na Mikołaja dla 10-latki

          W zasadzie wszytko można określić "wyciągacze kasy". Ja też najchętniej dostawałabym książki, sama sobie namiętnie kupuję ale moja 12 latka niestety za książkę się nie chwyci, więc nie ma pewności że książka będzie strzałem w 10. Kolorowanki natomiast faktycznie ma już od roku, ciągle dokupuje nowe i często do nich wraca. Kubki kosztują kilka złotych więc trudno oczekiwać cudów ale dzieciaki to lubią.

          Założycielka wątku zaznaczyła, że dziecka praktycznie nie zna i nie wie jakie ma zainteresowania więc uważam, że prezent będzie symboliczny i nie ma pewności że trafiony. Jednak coś kupić chce, więc staram się pomóc. Mam córkę 12 letnią i jej upodobaniami się sugeruję. Jeszcze przyszło mi do głowy, że może jakiś koc czy ładną poduszkę albo zestaw koralików do tworzenia własnej biżuterii. Moja mi zasugerowała że chce ładne światełka choinkowe do ozdobienia pokoju ;) Ale tego nie podpowiadam bo obcej osobie to jednak chyba by nie wypadało dawać lampek choinkowych :D

          Gość_Mipit
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Prezent na Mikołaja dla 10-latki

            Mipit i teraz dałaś pomysł. Koc albo poducha, teraz są przepiękne rzeczy i o najlepszy pomysł. A wcześniej wszystkie Twoje pomysły zanegowałam.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

      Odp.: Prezent na Mikołaja dla 10-latki

      Może sesje zdjeciową?

      Gość_Iga
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Prezent na Mikołaja dla 10-latki

        iga, oszalałaś? na mikołaja sesja od koleżanki mamy? żałosne te wasze reklamy. każdy dziś ma aparat i sam robi zdjęcia.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

      Odp.: Prezent na Mikołaja dla 10-latki

      Sandra

      Jesli to jest corka koleżanki,czyli nikt bliski,to nie ma co się wygłupiać,ze tak powiem.W leclerku widziałam zaraz jak sie wchodzi mnóstwo przeróżnych gier,na pewno cos wybierzesz dla 10-cio latki i do tego jakies słodycze i tyle.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Prezent na Mikołaja dla 10-latki

        Lego Friends

        Gość_Lena
        Zgłoś
        Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę