Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Pranie tapicerki samochodowej

Ilość postów: 71 | Odsłon: 15763 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
          • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

            Potwierdzam. Pan Piotr naprawdę czyści samochody wspaniale. Samochód wygląda elegancko. Dziękuję

            Gość_Zbyszek z Ćmielowa
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 59

      Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

      Przejrzałem ten wątek i mnie przerażenie ogarnęło, jaki nasz naród zacofany.

      Jakaś "ekspertka" Barbara dzwoni do Dr Auto i uważa, że 150 zł za ogarnięcie auta z zewnątrz (jak widzę bez korekty, bo z korektą to zapewne zacznie się cena od ~500 zł) to dużo i że wciskano jej kit. Dr Auto to akurat chłopak, który ogarnia temat kosmetyki samochodowej jako jeden z niewielu w mieście. Za to widzę pełno reklam stodolnych lakiermajsztrów, którzy w kilka godzin zrobią całe auto magiczną chemią z niemiec od szwagra (której nazwy nie podadzą, bo boją się, że ktoś im ukradnie pomysł) i to za całość z korektą zamkną się w 200 zł (efekty takich "polerek" są porażające).

      Następny "ekspert" twierdzi, że w Polsce nie ma profesjonalnych środków do kosmetyki samochodowej. Tylko w Anglii.... Śmiech na sali. Bo Swissvax czy Zymol to pies? W Ostrowcu też nie ma profesjonalnej chemii? Latem kupowałem produkty Poorboy's i Finish Kare w Clinique Of Shine w Ostrowcu (na zimę się zawiesili z tego co wiem), a środki te SĄ profesjonalną chemią.

      Do tego pojawiło się studio Detail King, o którego usługach niestety niewiele wiem, ale myślę, że też mogą być profesjonalistami, bo to oddział firmy detailingowej, która działa w wielu miastach. Poza Clinique Of Shine widzę też, że jest w Ostrowcu przedstawiciel Tenzi, a firma ta powoli wdziera się na rynek detailingu swoimi produktami z linii samochodowej.

      Więc ludzie taka mała prośba - zanim coś napiszecie, zastanówcie się dwa razy, czy macie o tym pojęcie, bo napisać głupoty naprawdę łatwo. Tylko, że w te głupoty potem uwierzy stu innych i mamy taką, a nie inną wiedzę o kosmetyce samochodowej w Ostrowcu.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 60

      Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

      Pranie tapicerki samochodowej tel. 666468154

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

        Witam dziś odebrałem auto po czyszczeniu wnętrza od Pana Piotra z Jędrzejowic. Z czystym sumieniem mogę napisać że podnieta co poniektórych ludzi co do jakości jego usług jest mocno przesadzona.

        Auto odebrałem jak się później okazało z zaciekami podsufitki,prawego słupka bocznego, brudnym progiem (plastikiem wewnętrznym) i świecąca się kontrolką SRS.

        O możliwości zaświecenia się kontrolki byłem jednak wcześniej uprzedzony przez Pana Piotra ponieważ wyjmuje od fotele do prania wykładziny a na dołączenie akumulatora się nie zgodziłem ze względu na skomplikowaną elektronikę auta.

        Zadzwoniłem po powrocie do domu do Pana Piotra i zgłosiłem moje uwagi.

        Pan Piotr odparł że o tym wie lecz miał za mało czasu aby dopracować auto!!!Nawiasem pisząc o więcej czasu nie prosił. Co do brudnego progu odparł ze trzeba go wypolerować aby usunąć brud tak jak ja zaprowadził bym auto na coś innego!!!???. Za usługę zapłaciłem 350pln.z kwoty wyjściowej 400pln. zaproponowanej przez Pana Piotra

        Moją opinię mam podpartą zdjęciami auta po "usłudze "

        Mam nadzieję że moja opinia komuś się przyda ponieważ przy wyborze do kogo zaprowadzić auto tez korzystałem z wyżej zamieszczonych opinii. Dodam że nie działam w konkurencji i jeżeli ktoś chce zobaczyć efekty pracy tego Pana to zapraszam do kontaktu:grzegorz.stefankiewicz@op.pl

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

          Mi uprali auto w komisie na ulicy: opatowskiej tam na górce i jestem zadowolona i szczerze moge polecić!!! Koleżanka mi ich poleciła i też miałam obawy,ale naprawde polecam, auto jak nowe,bo i zgodziłam się też na odnowienie lakieru.

          Gość_Irena
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

            a ile kosztuje tam taka usługa, Irenko?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

              Ja płaciłem za gorda fiestę 90zl u Pana na gorze opatowskiej 694 465 253 auto czyściutkie polecam

              Gość_Kazio343
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

                Witam. Kogo na daną chwilę polecacie do czyszczenia tapicerki ??

                Gość_Js
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

                  Sam nie możesz? Wanish czy tam wezyr do dywanów, gąbka, wiadro z wodą i jedziesz. Ostatnio prałem tapicerkę w swoim aucie i zajęło mi to jedno popołudnie. Troche chęci i jaka satysfakcja z czystego auta.

                  Gość_rafi
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

                    Vanisha ani innych środków typu wezyr nie polecam bo to są środki które wybielają materiał. Do ręcznej pracy lub do prania ekstrakcyjnego polecam EXCEDE Encapsulator Cleaner jest w formie koncentratu więc niewiele go zużywamy ale jest zdecydowanie lepszym środkiem.

                    Gość_wilku
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

                      Można to dostać gdzieś w Ostrowcu? ? Czy tylko Internet ??

                      Gość_Js
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

                        Poleci ktoś chce uprać same fotele nie za miliony?

                        Gość_Klient
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 72

                  Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

                  Jesli chcesz to moge Ci uprać. Kiedys sie tym zajmowałem teraz mam przerwe ale niedlugo znów wracam do tego. Jak chcesz to pisz tapicerki.oc@wp.pl

                  Gość_Maciej
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 73

                  Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

                  Moge to zrobic. Robilem to wczesniej i niedlugo wracam do tego. Sprzęt i chemie mam. Jesli jestes zainteresowany pisz na meil tapicerki . Oc @ wp . Pl Trzeba usunąć spacje

                  Gość_Maciej
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 74

          Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

          u mnie było podobnie u tego Pana

          także raczej nie polecam

          Gość_wkurwionyklient
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

            Zapraszam do AK Detailing Ostrowiec Świętokrzyski, kompleksowe czyszczenie auta, dojazd do klienta po odbiór auta, tel. : 739 905 827 Atrakcyjne ceny, zapraszamy na nasz fp na facebooku by obejrzeć efekt prac

            Gość_ak
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

              kurwa, trzecia godzina o gipsowaniu ścian, ostatni raz zwracam wam uwagę

              Gość_kapitan bomba
              Zgłoś
              Odpowiedz
6 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Magdalena Bęben Design
Branża: Biura projektowe
Dodaj firmę