Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Pranie tapicerki samochodowej

Ilość postów: 71 | Odsłon: 15764 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
        • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

          No to się ten postarał,bo może miał chęci...z poszanowaniem dla takich panów;)

          Gość_udawacz
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 55

        Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

        Ten Pan mył i czyścił mi cały samochód (2-letnie Audi Q5), który kupiłem nowy w salonie a został ubrudzony i uplamiony przez moje małe pociechy. Jak odbierałem samochód to miałem wrażenie, że był ładniejszy, niż gdy brałem go z salonu. wystawił mi za usługę fakturę VAT i na pewno będę go polecał wśród moich znajomych. Trochę mnie to kosztowało, ale było warto.

        Gość_właściciel Q5
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 58

        Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

        Serdecznie polecam. Mam teraz samochodzik jak nowy.

        Gość_ta z warkoczem
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

      Na kuźni cały samochód w środku i na zewnątrz robią za 250 zł.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

        zapewne świetna robota za 250 zł za całe auto hahaha :]

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

      Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

      Na Jasnej auto-spa. tel 602302075

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

        zygmuntowka Dr.Auto polecam wiele klijentow zadowolonych i za 150czysci caly srodek naprawde warto 517-909-112 rowniez dojezdza do klijenta,wszystko do dogadanie

        svr66rvs
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

          W wielu miejscach prałem tapicerkę, gdyż handluje samochodami. Napisz więcej szczegółów jak i czym na tej Zygmuntówce to robią ? oraz jak robią to z dojazdem do klienta ? Pozdrawiam

          Gość_Janek
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

            Teraz są takie preparaty do prania tapicerek i dywanów że możesz sam to zrobić .

            Laura
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

              teoretycznie można to zrobić samemu, a co do środków u nas dostępnych to nie są one z górnej półki. Pracowałem w Belgii w zakładzie samochodowym, obok był zakład, który mył i czyścił samochody. Widziałem tam urządzenia piorące, różne odkurzacze i inne urządzenia, środki których u nas długo nie będzie, gdyż Polaków nie stać na taki sprzęt, a i takie globalne czyszczenie nie jest tanie. W Belgii od 120 do 250 Euro.

              Gość_teoretycznie
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

                Profesjonalne pranie tapicerki samochodowej to wbrew pozorom czasochłonny proces i domowymi sposobami praktycznie niewykonalny.Pranie tapicerki możemy podzielić na kilka etapów zaczynając od oględzin auta poprzez dobranie odpowiednich środków do rodzaju zabrudzenia, bardzo dokładne odkurzenie auta, naniesienie presprayu celem rozpuszczenia plam i brudu potem wypłukanie i odessanie brudu metoda ekstrakcyjną.Przy wykonywaniu takiej pracy wymagana jest duża cierpliwość i dokładność.Ważny również jest tutaj proces suszenia gdzyż najlepiej wyprane auto gdy będzie nie dosuszone przy takiej pogodzie jak dziś spowoduje ogromne parowanie szyb i wilgoć.Ogólnie cały proces to od 10 do 12 godzin plus suszenie nie wspominając już o całej reszcie czyli zmyciu i konserwacji plastików i umyciu szyb Jestem właścicielem firmy zajmującej się praniem samochodów dywanów i tapicerek. Nie podaje tu namiarów na siebie ze względu na to by ktoś nie posadził mnie o auto reklamę. Pozdraawiam swoich obecnych i przyszłych klientów i wszystkich forumowiczów

                Gość_firma pioraca
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

                  Człowieku, jak znajdę trochę czasu, to napiszę Ci o profesjonalnym czyszczeniu samochodu, gdyż pracuję w Anglii w takim salonie od 5-ciu lat. Te Twoje wypociny, tylko zniechęcają ludzi do dbania o samochody. Piszesz bzdety,gdyż pomimo, iż wydaje się, że to proste zajęcie, ale tak naprawdę wymaga dużej wiedzy o motoryzacji: o elektronice samochodu, jego budowie, systemach bezpieczeństwa itd. itp. które w trakcie tej usługi mogą zostać uszkodzone. Podaj jakieś namiary, abym nie chłostał Cię publicznie

                  Gość_"angol"
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

                    podalem numer to zadzwon i wypataj jak to robi,a robi to naprawde dobrze,

                    svr66rvs
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

                      Czyli mam rozumieć, że to Zygmuntówka Dr.Auto ?

                      Gość_"angol"
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

                        tak Dr.Auto mlody ale doswiadczony a na dodatek precyzyjny,nie robi fuszerki i chemie rowniez ma bardzo dobra a nie jakus bubel ktory nie dopiera

                        svr66rvs
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

                          angol to nie do Ciebie

                          svr66rvs
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 22

                          Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

                          Przed paroma minutami zatelefonowałam do Pana z Zygmuntówki Dr. Auto pod w/w numer telefonu w sprawie prania tapicerki i czyszczenia lakieru w moim "punciaczku". Pan stwierdził, że obecnie przy takiej pogodzie nie robi, gdyż jest za zimno, no chyba, że ja mam ogrzewany garaż. Pytałam jak taką usługę robi: brak szczegółów i jest to jakąś tajemnicą, ale ponoć środki są z USA. Cena za środek samochodu od 150 zł w górę, za mycie i czyszczenie lakieru też od 150 zł i może być większa w zależności od tego jakimi zażyczę sobie woskami. To, że jestem młodą kobietą to nie znaczy, że kupię każdy sprzedany mi "kit", sama wiem, że w tej chwili używa się syntetycznych silikonów do czyszczenia lakieru. Ogólnie, straciłam tylko czas. Na ulicę Jasną też telefonowałam, ale chyba już numer nie aktualny. Gdzie mogę uprać dobrze samochód w Ostrowcu ?

                          Gość_Barbara
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

                          prosze zadzwonic pod ten numer509704581. to moj kolega ktorego moge z czystym sercem polecic. jest nie drogi i robi bardzo ladnie samochody. ja robilem u niego mazde premacy i honde civic i z obydwu bylem zadowolony a raczej jestem upierdliwym klientem troche znajacym sie na rzeczy...

                          Gość_pisuar
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
6 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -