Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Pranie tapicerki samochodowej

Ilość postów: 71 | Odsłon: 15765 | Najnowszy post
  • Pranie tapicerki samochodowej

    Witam. Kupiłem używany samochód, który jest poplamiony na siedzeniach. Czy może mi ktoś podpowiedzieć, gdzie piorą tapicerkę samochodową ? Jest wiele różnych ogłoszeń, ale słyszałem, że nie wszyscy robią to dobrze. Z góry dziękuję za informacje.

    kubica89
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

      Polecam u P. Skroka na Kol. Robotniczej 68

      karolina711
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

      Ja też szukałem w Ostrowcu kogoś, kto pierze tapicerkę samochodową i w wiele miejsc zatelefonowałam, ale w większości nie odbierali telefonów, albo też mieli zawieszoną działalność. Znajomy podpowiedział mi, że na ostrowiecnr1 reklamuje się ktoś kto odnawia samochody. Zatelefonowałem i umówiłem się na tą usługę, która jest wykonywana bez względu na porę roku, ale w tej chwili trwa dwa dni, gdyż w jeden dzień nie sposób wysuszyć samochodu. Samochód jaki podstawiłem a jaki odebrałem, to dwa różne samochody. Aż miło wsiąść do takiego auta, szkoda tylko, że na naszych drogach dosyć szybko się ono ubrudzi. Pan ma na imię Piotr i robi to w Jędrzejowicach koło Ostrowca.

      Gość_Michał
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

        Też byłam u tego Pana Piotra, faktycznie on odnawia samochody, a przy tym jest bardzo miły i na czas czyszczenia samochodu otrzymałam samochód zastępczy. Serdecznie polecam i aż się chce powiedzieć "cudze chwalicie - swego nie znacie"

        Gość_Jola K
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

          Wjechałam w rozlaną farbę jak malowali pasy na jezdni. Samochód był w dolnej części cały w kropki. Lakiernicy stwierdzili, że nic tylko malować do listew - koszt około 600 zł. Poza Ostrowcem w Jędrzejowicach Pan zmył mi to za 60 zł, łącznie z eleganckim umyciem samochodu, że po farbie nie ma ani jednego śladu. Serdecznie polecam.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

            po kupnie samochodu (miał być w 100 % bezwypadkowy i nie malowany) dałem go do odświeżenia do Pana Piotra i z ciekawości zapytałem co może mi o tym samochodzie powiedzieć ? jak mi pokazał i wytłumaczył gdzie i co było robione, to aż się za głowę złapałem. Jak kupowałem to nawet ryski nie było na nim widać, tak było wszystko zaczyszczone i ukryte. Jak będę kupował następny samochód, to poproszę jego aby go pierw obejrzał.

            Gość_Adam z Ogrodów
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

              tak to jest jak byraki kupują samochdy z furmanką poszło by ci lepiej

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

        Miesiąc temu bylam u tego pana i skasował mnie 500 zł

        kamilastok
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

          O widzę zła konkurencja, albo paniusia, która chce zaistnieć na forum. Znam Piotra za 500 złoty robi ciągniki siodłowe - na zewnątrz i w środku, ale robi to tylko ciepłą porą roku, gdyż ma za niski wjazd do pomieszczenia aby robić to cały rok. Miesiąc temu było lato ? ha ha ha

          Gość_Jacek
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

            A ja czyściłem u pana Mateusza i wcale duzo nie wziął a samochód odpicowany był jak z salonu wyglądał. Polecam nr tel 570107759

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 41

          Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

          kurcze ja to za samochód to tylko 90zł biorę hmm i widze ze to mało ale i tak mi sie opłaca :P

          Gość_M&M
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

        Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

        Podstawiłem do tego Pana moją toyotkę w piątek, a odebrałem w dniu wczorajszym. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się takiego efektu. Samochód w środku jest czyściusieńki, pachnący i wygląda jak nowy. Lakier na samochodzie nabrał życia i koloru. Mam podjechać jeszcze za miesiąc, to jeszcze raz pociągnie mi plastiki wewnętrzne w samochodzie specjalną odżywką. Obejrzałem zdjęcia w komórce jak samochód był robiony etapami i nie wyobrażałem sobie tego, że robi się to w ten sposób. Cena - bardzo przyzwoita, taką jaką uzgodniliśmy. Serdecznie polecam

        kubica89
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23

        Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

        Czy mogę prosić o numer telefonu do tego Pana Piotra ?

        Gość_Barbara
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 29

        Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

        Michał, wszystko ładnie i pięknie, ale jest też i druga strona medalu. W sklepie na końcu ul. Długiej przed samym Wymysłowem (sklep motoryzacyjny i wymiana oleju) dostałem tam wizytówkę do tego Pana jak wspomniałem, kto może przygotować samochód do sprzedaży. Zatelefonowałem i umówiłem się na gruntowne przygotowanie samochodu na sprzedaż. Efekt był naprawdę niezły, samochód czyściutki i pachnący w środku, lakier się błyszczał, jak nigdy wcześniej. Zrobiłem zdjęcia opisałem samochód i wystawiłem go na otomoto i w anonsach. Zbyt długo nie czekałem na pierwszy telefon i inne telefony. Byłem bardzo zadowolony, gdyż zależało mi na szybkiej sprzedaży samochodu (wcześniej kupiłem drugi samochód). Przyjeżdżało wiele osób go oglądać (nawet z czujnikami lakieru) i stawało się coś czego się nie spodziewałem. Cholera, każdy twierdził że albo samochód był malowany, albo jest z nim coś nie tak, gdyż na 10-ciolatka to on nie wyglądał, a ja nie bardzo wiedziałem jak to ludziom wytłumaczyć, że ten samochód jest taki jaki jest - czyli zadbany. Po prawie trzech miesiącach znalazł dopiero nowego nabywcę. Wniosek - ma to również i złe strony, kiedy samochód wygląda na bardzo zadbany, to wtedy jest podejrzany.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 50

        Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

        Jestem na wakacjach w Ostrowcu i oddałam do tego Pana swój samochód, jak go odbierałam to nie mogłam uwierzyć, że to mój samochód, gdyż wyglądał jak nowy. Każdy element zarówno w środku jak i na zewnątrz został bardzo starannie oczyszczony i odnowiony. Serdecznie polecam.

        Gość_Agnieszka z Poznania
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 51

        Odp.: Pranie tapicerki samochodowej

        oddałam do tego pana moją kochaną skodę, jak odbierałam to patrzyłam na tablice rejestracyjne czy to mój samochód - lśniący i czyściutki. Serdecznie polecam

        Gość_Irenka
        Zgłoś
        Odpowiedz
6 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Druk Technika Drukarki Komputery Serwis
Branża: materiały eksploatacyjne do drukarek
Dodaj firmę