Do jakiego związku? Kombatantów ? Piłki Ręcznej ? Działkowców ?
Ja tak nie uważam 22:40/ Najważniejszy jest intelekt, zaradność i mądrość życiowa a nie wzrost. Ja mam 162 a mąż 178 i dla mnie jest najprzystojniejszy, bo śliczną ma twarz i dzięki temu mamy śliczne dzieci, a że nie najwyższy to nic, ważne, że ma rozum i potrafi zarobić bo ja mimo wykształcenia zarabiam 1/4 tego co on po technikum.
To jest tak, że szukają kogoś do luźnej rozmowy wymiana meila potem pisze się np. Jeden dwa dni i z drugiej strony cisza. Nie odpowiada na meile. To pytam podajecie meile?! Wypyta się i wygląd i o prace a potem nie odpowiada A niby miała by tylko rozmowa.
Gość 16 04 dokładnie tak jest. Po wymianie kilku zdań znajomość się kończy. Z jednej strony to i lepiej bo po co marnować cenny czas, ale z drugiej strony zastanówmy się czy szukamy wyglądu, milosci, kasy. Zycie to nie Era i wszystkiego mieć nie można.