Pozew przeciwko patologii która niszczy nasz kraj. Syf kiła i mogiła, smród koniec utrzymywania za nasze pieniądze.
Oczywiscie masz na myśli PiS i jego poplecznikow.
Sam siebie chcesz pozywać 17:08?
Ciekawe,sam przeciw sobie składa pozew.Musi być bardzo zdesperowany.
Ile tych twoich pieniędzy rocznie odprowadzasz? (szlachta nie pracuje)
Przecież od razu widać że założyciel wątku to jakiś KODerasta,normalni ludzie o zdrowych zmysłach takich głupot nie wypisują.
Jeżeli chcesz pracować dla nierobow którzy się z ciebie śmieją to twoja sprawa ale ja mam dość.
Ot ciekawostka.Większość tzw.cwaniaków wyjeżdżała do Anglii bo zarobki bo socjal itp.Z tego socjalu korzysta wiele różnych osób.W tym nierobów (nie podam kto bo będę rasistą) Tam pracowali i nikogo nie obchodziło kto z socjalu korzystał.Jak pojawił się socjal w Polsce to wielkie larum.No to jak? gonimy Europę czy nie? Tam wszystko cacy,u nas be.
Ile Ci ubyło tych Twoich pieniędzy założycielu wątku? Wytrzep kieszenie, przelicz i dopiero pisz głupoty! I nie pisz " nasze" bo n.p mnie nic nie ubyło a wręcz przeciwnie, chociaż nie korzystam z żadnych dodatków.
Ha ha ha rosną pozwy na Forum jak grzyby po deszczu. Są obawy, że dojdzie do paraliżu Wymiaru Sprawiedliwości w Ostrowcu Św.
Do roboty patolnie wysylac a nie dawac pieniadze niby na dzieci a na chlanie idzie.
Kto wam wbił w te puste łby,że 500 zł jest przeznaczane na chlanie?Uważacie,że dzięki 500+ rozwinęła się fala nierobów i pijaków?Jesteście tępymi jednostkami,które nie widzą rzeczywistości,ale ją kreuja poprzez pryzmat wiadomości medialnych.Bardzo dobrze,że 500+istnieje.Dzieki temu programowi wiele rodzin stać jest na nieco więcej.Zazdrościcie,że wy nie macie?Ja nie dostaję 500+,ale popieram ten program.Cos ,co pomaga rodzinom chcecie zniszczyć,warchoły jedne.
Nie chlej tyle, znajdź jakąś ślepą dziewuchę i ją zapłodnij, choć sądzę, że jak z intelektem tak i z tymi sprawami. Jeśli się nie uda, a niestety tak sądzę to pozostaje Ci.... Mnie twoja zazdrość tylko śmieszy. Właśnie idę kupić za te 500+ nowe botki. Pa nieszczęśniku.
Ciesz się, że takiemu jak ty robotę dali. Wielu pracę rzuciło dla 500+ i dobrze a ty musisz robić, bo do pracy cięnie wezmą zadnej. Rób, oby innym było lepiej.