Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Pożegnanie wakacji na stadionie w sobotę, 27 sierpnia 2016 r. od 15:00 (gwiazdy disco polo)

Ilość postów: 46 | Odsłon: 4268 | Najnowszy post
  • Pożegnanie wakacji na stadionie w sobotę, 27 sierpnia 2016 r. od 15:00 (gwiazdy disco polo)

    Wybieracie się na pożegnanie wakacji, impreza prezydencka, więc jak będzie tak jak na rozpoczęciu to warto! Wiem nie każdemu disco polo leży, ale Boys to Boys :) Zabawa na pewno będzie udana. Magda, Jacku, Kamilu idziecie ze mną ? Wiem, że czytacie :)

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Pożegnanie wakacji na stadionie w sobotę, 27 sierpnia 2016 r. od 15:00 (gwiazdy disco polo)

      Ja nie będę, ale byłam na koncercie boys w ub. roku

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Pożegnanie wakacji na stadionie w sobotę, 27 sierpnia 2016 r. od 15:00 (gwiazdy disco polo)

      Idę z tobą.

      Gość_cycek
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pożegnanie wakacji na stadionie w sobotę, 27 sierpnia 2016 r. od 15:00 (gwiazdy disco polo)

        hehehe Poznałam chłopaka... a ten chłopak jest z Ostrowca... ;)

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Pożegnanie wakacji na stadionie w sobotę, 27 sierpnia 2016 r. od 15:00 (gwiazdy disco polo)

          ciekawe czy nie zrobia tak jak na rozpoczeciu ze piwo mozna wypic tylko przed bramka

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Pożegnanie wakacji na stadionie w sobotę, 27 sierpnia 2016 r. od 15:00 (gwiazdy disco polo)

            Podobno dla mieszkancow powiatu piwo gratis

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Pożegnanie wakacji na stadionie w sobotę, 27 sierpnia 2016 r. od 15:00 (gwiazdy disco polo)

              gościu z 14:00 Regulamin IM mówi że alkohol można mieć w strefie do tego przeznaczonej

              Gość_os
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Pożegnanie wakacji na stadionie w sobotę, 27 sierpnia 2016 r. od 15:00 (gwiazdy disco polo)

                Ja też choć nie słucham na codzien dp

                Gość_os
                Zgłoś
                Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

              Odp.: Pożegnanie wakacji na stadionie w sobotę, 27 sierpnia 2016 r. od 15:00 (gwiazdy disco polo)

              Nie będzie można swojego alkoholu wnosić chyba to jasne, nigdzie przy imprezach masowych tak nie można.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Pożegnanie wakacji na stadionie w sobotę, 27 sierpnia 2016 r. od 15:00 (gwiazdy disco polo)

                Grunt, że będzie dobra zabawa, a w tą nie wątpię. Tak, że jesteś szalona...

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Pożegnanie wakacji na stadionie w sobotę, 27 sierpnia 2016 r. od 15:00 (gwiazdy disco polo)

                  A dmuchance dla dzieci za darmo? Nie wiecie czasem ja bedzie.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Pożegnanie wakacji na stadionie w sobotę, 27 sierpnia 2016 r. od 15:00 (gwiazdy disco polo)

                    Koncerty, Dmuchance, Slodka Niespodzianka...to jest w ramach Zakonczenia Wakacji za darmo, zjesc z grilla i piwko wypic, to juz za plny

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Pożegnanie wakacji na stadionie w sobotę, 27 sierpnia 2016 r. od 15:00 (gwiazdy disco polo)

                      O której Boys ?

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

                Odp.: Pożegnanie wakacji na stadionie w sobotę, 27 sierpnia 2016 r. od 15:00 (gwiazdy disco polo)

                Po dwa piwa i kiełbaska gratis tylko dla mieszkańców miasta za okazaniem dowodu tożsamości ,oczywiście w strefie Wy-18 , bo tam można pić browarka.

                Gość_z ul Traugutta
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

                Odp.: Pożegnanie wakacji na stadionie w sobotę, 27 sierpnia 2016 r. od 15:00 (gwiazdy disco polo)

                swojego ok, ale kupionego tam nie mozna bylo wniesc

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

      Odp.: Pożegnanie wakacji na stadionie w sobotę, 27 sierpnia 2016 r. od 15:00 (gwiazdy disco polo)

      Niestety ale bardzo mnie to smuci że miasto ogranicza się do tandetnej muzyki DiscoPolo. Chętnie bym poszedł posłuchać jakiś normalnych piosenek, DiscoPolo na trzeźwo nie mogę słuchać .

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pożegnanie wakacji na stadionie w sobotę, 27 sierpnia 2016 r. od 15:00 (gwiazdy disco polo)

        Normalna muzyka to znaczy co?

        Bardzo lubię poezję śpiewaną! Wypatrzylem na stronie mak , że będą grały zespoły muzyczne prezentujące ten rodzaj muzyki! Wybrałem się ze znajomymi i co?

        I było nas chyba 10 osób na sali! !!! Koncert był piękny! I gdzie byli Ci koneserzy?

        A jak myślisz ile dziś będzie ludzi? To co im nie można organizować takich koncertów bo to badziewna muzyka?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

        Odp.: Pożegnanie wakacji na stadionie w sobotę, 27 sierpnia 2016 r. od 15:00 (gwiazdy disco polo)

        jak Ci sie podobal recital Malwiny i Jakuba na Rynku, do 03.43 - bo oczywiscie byles...???

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
7 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
WarszawaRemont.com
Branża: Remonty
Dodaj firmę