Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Poród w Opatowie.

Ilość postów: 2 | Odsłon: 1831 | Najnowszy post
  • Poród w Opatowie.

    Czy ktos rodził w Opatowie ? Jacy są lekarze i połozne?

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Poród w Opatowie.

      Ja rodziłam.

      6 lat temu w Ostrowcu, 3 lata temu w Opatowie. Z Opatowa mam lekarza, którego poradził mi dr Gawron.

      Mam tez porównianie jak traktuje się pacjentki w obu szpitalach.

      Położne takie jak wszedzie-są i bardzo miłe, ale jest i jedna Kaska cholera:)

      ale za to podejście lekarzy-super! 3 razy leżałam tam na patologii i nigdy nie odczułam, że lekarz nie ma dla mnie czasu. Obojętnie który, nie mówię o moim, do którego prywatnie chodziłam. Zanim moj lekarz podszedł do mnie, najpierw podchodził do wszystkich innych dziewczyn na sali i pytał o samopoczucie. Nikt nie musiał ordynatora pytać o zgode na podanie leków, czy wykoanie zabiegu. Jak wylądowalam w piatek w Ostrowcu to lekarz przyjmujacy powiedzial, że dadza mi relanium i kroplówkę, a reszte to dopiero w poniedziałek ordynator. No ludzie! tam nie ma różnicy, każdy lekarz ma prawo do podejmowania decyzji i aplikowania wszelkich leków. Jak bolało w nocy to nikt nie bał sie obudzic lekarza, a ten z USMIECHEM zbadał, pożartował, zrobił usg.

      Poród moj akurat zakonczył się cesarką, ale najpierw rodziłąm 6 godzin naturalnie. Dostawałam wszelkie środki przeciwbólowe, jest też mozliwośc darmowego zzo. Przy ściąganiu szwów lekarz zapytał, czy może chcę, aby szwy zdejmował moj lekarz...Do tego zachowanie prywatności i intymności.

      Nie ma też odwiedzin na salach. Na początku uważałam to za minus, ale teraz widzę same plusy. Nie przesiaduja mężowie i babcie pół dnia u pacjentek.

      Jak mój mąż wszedł do lekarza zapytac o moje wyniki(miałam kiepskie po porodzie) to siedział ponad godzinę:) nikt nikogo nie zbywa, ma czas dla pacjenta, odpowiadają na wszystkie pytania, nie lekceważą niczego.

      Wiadomo, szpital mały i skromny. Warunki takie sobie. Ale gdybym kolejny raz miała rodzic znów wybrałabym Opatów.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Solar Studio Sp. z o.o.
Branża: Solaria
Dodaj firmę