Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: POMÓŻMY: SERDUSZKO 2-letniego Szymona słabnie! Konieczna jest operacja!

                          a rodzice juz sprzedali działkę czy jak zwykle w takich przypadkach liczą, że całkowicie ktoś pokryje te koszty. Bez obrazy, bo nie jestem zawistny, ale jakby moje dziecko wymagało pieniędzy to bym stanął na głowie, żeby zdobyć te pieniądze.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: POMÓŻMY: SERDUSZKO 2-letniego Szymona słabnie! Konieczna jest operacja!

                          Nie musisz stawać ale możesz pomóc, podobno wszystko robicie dla dzieci. Szkoda tylko że nie swoimi rękoma.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: POMÓŻMY: SERDUSZKO 2-letniego Szymona słabnie! Konieczna jest operacja!

                          Ja akurat nie jestem z pisu ani po. Jestem też np. zarejestrowany w DKMS jako dawca szpiku. Jednak zawsze przy tego typu akcjach mam dylemat, bo czy jakaś tam suma powinna uratować jedno istnienie czy kupując jakiś tam sprzęt uratować w tej samej cenie wiele istnień. Dlatego też zawsze mnie oburzają akcje zakupu super wypaśnym limuzyn, kiedy służba zdrowia jest w wielkiej duupie czy rekompensaty dla TVP, kiedy ta telewizja powinna być sama w sobie rentowna. Wpłaciłem jakąś tam sumę, ale nie zmienia to faktu i mojego podejścia do tego typu spraw.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 24

                          Odp.: POMÓŻMY: SERDUSZKO 2-letniego Szymona słabnie! Konieczna jest operacja!

                          To jest prośba o pomoc w ratowaniu życia małego dziecka. Wszyscy doskonale wiemy, że na wsparcie tak rządu jak i partii rządzącej nie może liczyć to dzieciątko. Tylko my jesteśmy w stanie zawalczyć o jego życie. Tylko razem możemy pomóc. Kto może niech dołoży cegiełkę aby serduszko dziecka biło dalej. Kto nie chce pomóc też ma takie prawo i nikt nie powinien go osądzać. Nie bądźmy obojętni na krzyki rozpaczy rodziców chłopca. Oni walczą o swoje dziecko. Co Wy zrobili byście dla swojego dziecka? Ja wszystko. Założyciel wątku powinien podać link do zbiórki. ,, Nie zamieniaj serca swego w głaz póki jeszcze serce masz ❤️,, Póki mamy....

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: POMÓŻMY: SERDUSZKO 2-letniego Szymona słabnie! Konieczna jest operacja!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: POMÓŻMY: SERDUSZKO 2-letniego Szymona słabnie! Konieczna jest operacja!

                          Pomagajmy więc. Może kiedyś on pomoże nam.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 21

                          Odp.: POMÓŻMY: SERDUSZKO 2-letniego Szymona słabnie! Konieczna jest operacja!

                          Do 20:40:

                          Jesteś podłym człowiekiem. A może byś zapytał co rząd PIS zrobił dla tak chorych dzieci zamiast rozliczać rodziców? Dlaczego muszą prosić ludzi o pieniądze a nie mają wsparcia od państwa polskiego ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: POMÓŻMY: SERDUSZKO 2-letniego Szymona słabnie! Konieczna jest operacja!

                          Nie jestem podłym człowiekiem. Poza tym mój komentarz jest w 21:01.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: POMÓŻMY: SERDUSZKO 2-letniego Szymona słabnie! Konieczna jest operacja!

                          Brakuje 350 000. Dla jednej osoby to bardzo dużo ale dla nas wszystkich to jedna paczka chipsów mniej. Pamiętajmy, że dobro wraca z podwójną siłą. Nas 10 zł nie wzbogaci ale temu dziecku pozwoli cieszyć się życiem.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: POMÓŻMY: SERDUSZKO 2-letniego Szymona słabnie! Konieczna jest operacja!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: POMÓŻMY: SERDUSZKO 2-letniego Szymona słabnie! Konieczna jest operacja!

                          Za kilka dni Mikołajki. Bądźmy Świętym Mikołajem

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: POMÓŻMY: SERDUSZKO 2-letniego Szymona słabnie! Konieczna jest operacja!

                          Ktoś wpłacił 1,60 zł. Może to były ostatnie pieniądze jakie miał, może jutro nie kupi chleba? Pomógł ile tylko mógł. Dał z serca dla ratowania serca. Pomóżcie i Wy bo nawet 1 zł jest cenne jeżeli walka toczy się o życie. Wałcz mały, nie jesteś sam i chociaż trudne mamy czasy nadal wierzymy w lepszy czas.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: POMÓŻMY: SERDUSZKO 2-letniego Szymona słabnie! Konieczna jest operacja!

                          Biznesmeni, samorządowcy i działacze z powiatu ostrowieckiego otwórzcie swoje serca i portfele wszak nikt z nas nie zna ani dnia ani godziny gdy sam będzie potrzebował pomocy. Firmy wspomagają zbiórkę ale nie widzę tam firm z naszego powiatu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: POMÓŻMY: SERDUSZKO 2-letniego Szymona słabnie! Konieczna jest operacja!

                          Lliczę, że tak jak szybko wsparliście zbiórke dla wnuczki pana prezydenta tak bedzie i teraz. Chyba to dziecko nie jest w niczym gorsze.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: POMÓŻMY: SERDUSZKO 2-letniego Szymona słabnie! Konieczna jest operacja!

                          Liczą na ciebie pisowski hipokryto.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 35

                          Odp.: POMÓŻMY: SERDUSZKO 2-letniego Szymona słabnie! Konieczna jest operacja!

                          Nie ładnie. To cios poniżej pasa. Człowieku, każde dziecko jest ważne a dla najbliższych najważniejsze. W obu przypadkach pomagają ludzie o wielkich sercach. Chcesz to pomagasz, nie to nie pomagasz. Spójrz w lustro i zastanów się czy twoje życie ma sens.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: POMÓŻMY: SERDUSZKO 2-letniego Szymona słabnie! Konieczna jest operacja!

                          Jaki cios poniżej pasa? wymagasz i żądasz to płać i pomagaj.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 33

                          Odp.: POMÓŻMY: SERDUSZKO 2-letniego Szymona słabnie! Konieczna jest operacja!

                          Wpłacone przed chwilą, tymczasem 50 zł.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
WarszawaRemont.com
Branża: Remonty
Dodaj firmę