Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś zadowolony z granitowych chodników powstających w centrum miasta?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Polskie NIE dla 5g !!!

Ilość postów: 1860 | Odsłon: 71113 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             APEL EMERYTOWANEGO DOWÓDCY ANTYTERRORYSTÓW DO POLICJI.

             https://youtu.be/Ye3MP5VZfP8

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             5G blokuje absorcję tlenu do komórek.

             https://youtu.be/yRn1i0xz1IQ

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             antek idioto chidzosz juz w foliowej czapeczce? siec plus uruchomiła 5g i co teraz gamoniu? wszytkie twoje wypociny okazaly sie jak zwykle gowno warte

             Gość_Anty b.
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             czy mieszkasz przy maszcie ? objawy niedotlenienia mózgu ci sie nasilaja

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Za to z tobą już gorzej być nie może więc nie masz czego się bać.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Jaki telefon 5G polecasz?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Tak sobie myślę, jeśli obecnie wprowadzone do Polski 5G jest w stanie zrewolucjonizować działanie sił zbrojnych (https://www.cyberdefence24.pl/siec-5g-rewolucja-w-obszarze-wojskowym), to obecna pandemia jest tylko zasłoną dymną do wprowadzenia większej kontroli nad zastraszonym ludem. Słowo "wolność" będzie można wykreślić ze słownika.

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             5G - czyli mikrofalowe nadajniki przy każdym domu.

             Podczas ostatnich eksperymentów z siecią 5G, które odbyły się w Hadze, gdy tylko uruchomiono stacje bazowe, ptaki, głównie szpaki, nagle zaczęły spadać na ziemię. W sumie na terenie miasta zginęło setki szpaków. Początkowo ludzie myśleli, że ptaki zostały opanowane przez epidemię, ale badania wykazały, że jednak nie były chore.

             Ptaki dysponują przynajmniej kilkoma technikami nawigacji, dzięki którym świetnie orientują się w swoim położeniu i nawet po pokonaniu tysięcy kilometrów bezbłędnie trafiają do miejsc gniazdowania

             Jednak najbardziej tajemniczą dla ludzi wśród metod ptasiej nawigacji stanowi możliwość odczytywania przez nie pola magnetycznego ziemskiego. O tym, że ptaki potrafią to robić, wiadomo od dość dawna. Podczas badań laboratoryjnych, kiedy wędrujące ptaki umieszczano w żelbetonowych bunkrach, które izolowały je od otoczenia i pola magnetycznego ziemskiego, niektóre osobniki po prostu traciły orientację.To podpowiadało, że pole magnetyczne może mieć istotne znaczenie w nawigowaniu. Badania anatomiczne ptaków dosyć dokładnie wskazały nawet struktury, które mogą być odpowiedzialne za odbiór pola magnetycznego ziemi. Okazało się, że w mózgu ptaków znajdują się mikroskopijnej wielkości drobiny żelaza dzięki czemu wykorzystują pole magnetyczne do nawigacji.

             Jak wykazały badania, wpływ magnetyzmu ziemskiego i fal radiostacji telefoni 5G na orientację ptaków jest ogromny

             Technologia 5G jak widac na filmie ma istotny wpływ na organizmy żywe żyjące na tej ziemi - jeśli pozwolimy na głupotę bo liczy się tylko zysk korporacji daleko nie zajedziemy.

             https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1281489432242306&id=100011437847119

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Facebook. Jesteś żydem czy gimbusem?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             "Właśnie to znalazłam, monter masztów 5G otworzył nadajnik i to co zobaczył wprawiło go w osłupienie, na płytce podzespołów był napis COV-19 . Przed instalacją wszyscy mieli zakaz otwierania ,ale ciekawość i zle opinie na temat oddziaływania 5G wzięły górę.. zostawiam Wam ocenę autentyczności tego materiału.. sama mam mieszane uczucia i nie wiem już w co i komu można wierzyć, film jednakże jest również usuwany ...

             https://m.youtube.com/watch?v=kJOw2DRUmOg&feature=youtu.be

             Materiał

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             I to by potwierdzało dlaczego w naszym szpitalu najczęstszą przyczyną zgonów jest niewydolność sercowo-plucna przy pomiarach brakło skali.

             Tak obecny rząd zaoszczędzi na emeryturach. Niezły plan.

             https://youtu.be/XeHsMeeM73c

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             POLSKA JEST DZISIAJ ZWORNIKIEM POLITYKI GLOBALNEJ

             Musi dotrzeć w końcu do Polaków , że Amerykanie w Polsce nigdy nie postawią na ludzi uczciwych, moralnych i odpowiedzialnych, będą posługiwać się tymi którzy są uwikłani, popełnili przestępstwa, na których mają kwity i którzy są od nich zależni, obawiają się kogoś lub czegoś, przede wszystkim odpowiedzialności karnej, konstytucyjnej i cywilnej.

             Jedyne co robią na razie Amerykanie to zwalczanie przestępczości fiskalnej, przede wszystkim przestępstw podatkowych. Dlaczego ? Jeżeli drenują Polskę, wysysają z Polski kolejne miliardy, to czymś trzeba skorumpować wyborców. Trzeba jednak pamiętać o tym, że to służby specjalne USA przede wszystkim CIA oraz DIA stworzyły kartele narkotykowe w Kolumbii i Meksyku, bo potrzebowały brudnych pieniędzy na swoje brudne operacje.

             Te same amerykańskie służby legalizują działalność mafii amerykańskich, czerpiąc z tego gigantyczne zyski. Kto nie wierzy niech przeczyta książkę Joaquin Garcii, Michael Levina "Gangster. Prawdziwa historia agenta FBI, który przeniknął do mafii". To bardzo pouczająca książka, która pokazuje jak skorumpowana i przepełniona przestępstwem jest "najlepsza demokracja świata".

             Jaką grę prowadzą Amerykanie mogliście się zorientować po słowach Mosbacher, jaka ostatnio zagroziła Niemcom, że jeżeli będą upierać się przy zmniejszeniu potencjału nuklearnego w Niemczech to może USA przeniosą go do Polski.

             Pamiętajcie, USA , a raczej Zakon Skull And Bones przeprowadził rewolucję w Rosji carskiej. Co to oznacza ? Ano to że doskonale rozpracowali społeczeństwo carskiej Rosji, że precyzyjnie posegregowali stosunki społeczne i równie dokładnie określili kogo mogą przeciwstawić komu, co pozwoliło im sterować dynamicznymi procesami społecznymi i skolonizować Rosję.

             Dziś Amerykanie trzymają w szachu wszystkich wykorzystując do tego Polskę.

             Rosję i Niemcy szantażują historią, olbrzymimi winami, odpowiedzialnością za blisko 250 lat brutalnego pacyfikowania Polski i Polaków, za ludobójstwo w Polsce, za zniszczenie państwa polskiego, za rozbiory i okupację Polski i Polaków. Z USA non stop płyną do Moskwy i Berlina ostrzeżenia , że jak oba państwa nie będą "grzeczne", nie ustąpią USA w Polsce i w polityce globalnej, to Polska może się odrodzić, stać suwerenna, a wtedy zapewne pomyśli o zemście, zażąda odszkodowań jakie poprzeć mogą USA, a są to kwoty trudne do wyobrażenia.

             W moich postach pytałem wiele razy ile Moskwa i Berlinw stanie zapłacić, ile ustąpić za utrzymanie pozycji w Polsce ? USA deklarują i Rosji i Niemcom status quo w Polsce, że nie dokonają żadnych reform, nie naruszą struktur Rosji i Niemiec w polskim sądownictwie, prokuraturze, służbach, wojsku jeżeli te struktury nie będą przeszkadzać Amerykanom w drenowaniu Polski. To oczywiste że w sytuacji gdy USA będą żywić się Polską mniejszy apetyt muszą mieć Rosjanie i Niemcy. Zważywszy na to że Niemcy mają duże wpływy w Waszyngtonie, przede wszystkim przez Żydów niemieckich związanych ze Skull And Bones, było oczywiste że przykręcą kurek Rosji. Macie tego dowód , stopniowe przejmowanie przez USA dostaw gazu do Polski, i progresywne odcinanie gospodarki Rosji od Polski.

             To oczywiste że konstelacja wpływu USA na Niemcy i Rosję, Unię Europejską przez Polskę ma wielki wpływ na politykę globalną. Te siły trzymane są w blokach i wykorzystują tę sytuacje Chiny, które od grudnia 2019 rok mają dwubiegunowy układ z USA jaki zastąpił dotychczasowy USA - ZSSR ( Rosja ). Czy wiecie o tym że spółka Ministra Szumowskiego OncoArendi Therapeutics S.A. pozyskała duże fundusze na prowadzenie działalności od trzech chińskich funduszy inwestycyjnych ? To chyba dużo mówi o stosunku Amerykanów do Chin, skoro członek rządu kontrolowanego przez USA bezproblemowo czerpie z chińskich pieniędzy , które zawsze budują polityczne zależności.

             Podobną grę USA prowadzą z innymi krajami Unii, szantażują je utratą rynków w Polsce, ewentualnymi roszczeniami za uznanie rozbiorów Polski , za nie udzielenie Polsce pomocy po napaści Niemiec na Polskę ( gwarancje Francji i Anglii ). I z nimi emisariusze z USA dogrywają krótkie układy regulujące eksplorowanie Polski.

             USA , jak pisałem, doskonale rozpoznały sytuację w Polsce. Jestem o tym przekonany, że budowa Polski B, C, D nie była dziełem przypadku. Rosjanie i Niemcy opanowali Warszawę i Gdańsk, ale trzeba pamiętać , że Polska to 36 milinów ludzi i blisko 30 milionów wyborców. Poza tym system opresji po 1989 roku, wynaturzenia w systemie wymiaru sprawiedliwości, gospodarce, polityce, powszechna przestępczość wygenerowały dużą grupę pokrzywdzonych jaka zaczęła walczyć z systemem. Nie była ona jednak zdolna dać mandat większości parlamentarnej - stronnictwu amerykańskiemu. Trzeba było tu jakiegoś zapalnika, ofiar, bo Polaków można wyciągnąć z domu na ulicę tylko przez traumę, ostry kryzys gospodarczy lub właśnie przez ofiarę.

             Czy już wiecie kto współorganizował wydarzenia 10.04.2010 roku? Kuglarze zorganizowali nam taki spektakl, z udziałem statystów i dublerów , że pytanie o to kto zginął 10.04.2010 roku, a kto nie, jest do dziś otwarte. Mniejsze przedstawienia- śmierć Kulczyka i Adamowicza dają dużo do myślenia. Tą samą metodą, stu ofiar, by spolaryzować społeczeństwo posłużono się na Ukrainie ( Majdan ). Dziś Ukraina to dzicz, państwo bezprawia podzielone na prywatne folwarki podłączone pod Tel Awiw i Waszyngton.

             Amerykanom udało się na trwałe pogłębić podziały w Polsce, które dały w 2015 roku upragnione zwycięstwo PIS i większość parlamentarną. Od 2015 roku Amerykanie trzymają w szachu Polskę. Jak to robią ? Tak jak szantażują Rosję i Niemcy, Europę Zachodnią tak szantażują struktury w Polsce. PIS cały czas ma wywierać wpływ na PO, SLD, PSL szantażując je rozliczeniami , odpowiedzialnością karną, konstytucyjną i polityczna.

             W ten sam sposób są szantażowani są ludzie służb, wojska, policji, sędziowie, prokuratorzy. Oni są z resztą dyscyplinowani także przez Rosję i Niemcy ,państwa Unii by trwali, uczynili wszystko by zachować swoje pozycje. Amerykanie wykorzystują te siły do zwalczania każdego kto zagrozi pozycji PIS i Dudy. Tak więc dziś struktury WSI i SB są wykorzystywane przez Amerykanów do zwalczania krytyków prezydenta i PIS, patriotów i w zamian za tę lojalność zachowują pozycję i majątki.

             By szantażować PIS Amerykanie dopuścili do sceny politycznej Konfederację, która dąży do tego by wypchnąć PIS z prawej , konserwatywnej strony sceny politycznej. USA Konfederacją starszą także resztę sceny politycznej widmem rozliczeń i odpowiedzialnością karna, konstytucyjną i cywilną. Amerykanie umiejętnie manipulują poparciem w społeczeństwie dla Konfederacji wymuszając posłuszeństwo PO, PSL, SLD, Razem i PIS.

             Ten sam układ wzajemnej wrogości został także stworzony pomiędzy PO, PSL, SLD i PIS przez wydarzenia 10.04.2010 roku i sprawę „śledztwa smoleńskiego” i wielkiego hejtu po 10.04.2010 roku jaki dotknął zwolenników PIS i rodziny tych którzy mieli lecieć samolotem, ze strony polityków i zwolenników PO, PSL, SLD.

             USA zadbały także o podział w Kościele w Polsce wyodrębniając w nim kilka frakcji. Pierwszą która zdolna jest poświecić Polskę dla trwania Watykanu, druga która uznaje że Watykan przetrwa jeżeli przetrwa Polska i trzecia , nowoczesna, według której Watykan przetrwa tylko i wyłącznie wtedy gdy Papież uklęknie przed Sanchedrynem. USA nieustanie szantażują Watykan utratą wpływów , przede wszystkim wpływów finansowych. Ta pandemia była skierowana przeciwko Kościołowi ,dlatego najmocniej uderzyła w katolickie Włochy,. W Polsce po dwóch miesiącach pustych Kościołów i braku wpływów z tacy i na konta Kurii Kościołowi w oczy zajrzało bankructwo. Watykan szybko poszedł po rozum do głowy i Papież sam nawołuje do przyjmowania przez wiernych szczepionki, chipa i znaku bestii.

             Liczebność Amerykanów którzy dzisiaj kontrolują Polskę sięga 100 -150 tysięcy ludzi. To wojskowi, ludzie służb, informatycy. Wielu z nich to ŻYDZI biegle posługujący się językiem polskim. Amerykanie ściągnęli najnowsze systemy inwigilacji do Polski i wszyscy Polacy są w czasie rzeczywistym inwigilowani. Kiedy piszę ten tekst pojawiają się na moim ekranie kółeczka, SŁUŻBA daje mi znać że właśnie ściągnęła kolejny jego fragment . To oczywiste że Amerykanie musieli dokonać takiego wyboru systemu wyborczego który można kontrolować.

             Nie dziwmy się zatem że PIS z takim zaangażowaniem wprowadza w Polsce głosowanie korespondencyjne, można przecież zorganizować ruch kontroli wyborów i policzyć ludzi i przeprowadzić niezależne sondaże. W przypadku wyborów korespondencyjnych tego zrobić się nie da. Pisałem o tym, że w USA opracowano systemy do fałszowania wyborów. O jednym z nich opowiadał Komisji Kongresu informatyk Clinton Eugene Curtis który stworzył taki program i fałszował wybory na Florydzie. Zapewniał ze fałszerstwa wyborczego nie da się wykryć.

             Skull And Bones, by zagwarantować sobie swoją władzę, będą po trupach dążyć do wdrożenia systemu 5G, zachipowania ludzi i usunięcia pieniądza z obiegu. Nikt nie będzie w stanie stworzyć konspiracji, przejąc kontrolowanych przez Skull And Bones państw od wewnątrz. Od przejęcia przez USA Rosji Carskiej w 1917 roku techniki umieszczania "obcego" w łonie narodów zostały dopracowane do perfekcji. Skull And Bones są przekonani o tym że inne mocarstwa chcą przejąć USA, ich domeny wpływów od środka. By mieć gwarancję że tak się nie stanie chcą czytać ludzkie myśli. Oczywiście pozwoli im to na absolutną władzę nad wszystkim co żyje w strefie ich wpływów.

             Rosjanie będą tłumaczyć swoim obywatelom że wdrażają te technologię z tych samych powodów, w obawie przed USA, Chinami, Europą Zachodnią, Tak samo tłumaczyć będą wdrażanie tych technologii Chińczycy, Indie, Niemcy, Francuzi, czy Wielka Brytania. Stworzą zagrożenie i wymuszą zgodę społeczeństw na całkowitą rezygnację z wolności, strasząc przejęciem naszych mózgów przez strasznego komunistę lub nie mniej przerażającego burżuja albo bankiera.

             W związku z tym że Polska jest dziś zwornikiem światowej polityki dla Skull And Bones wdrożenie systemu 5G w całej Polsce, zachipowanie wszystkich Polaków, oznakowanie wszystkich Polaków znakiem bestii i usunięcie pieniądza z obiegu staje się w naszym kraju sprawą najważniejszą.

             By tego dokonać Skull And Bones muszą utrzymać gospodarkę Polski na takim poziomie, by była ona zdolna uśpić masy.

             Z tego powodu Polska będzie zadłużana , co już się dzieje, bo PIS od początku 2020 roku pożyczył 118 mld złotych, by rozdawać pospólstwu, aby zrobiło zakupy w sieci. Będą pożyczać ile się tylko da, byleby utrzymać pozycje do czasu zaczipowania Polaków, wdrożenia 5G i wycofania pieniądza z obiegu. To nie ma znaczenia, USA mają dziś dług którego nigdy nie zwrócą , wynoszący 600% PKB tego kraju. Skoro za chwilę znikną państwa Polska może mieć nawet 500 bilionów USD długu. To pokazuje jak łatwo wyciągnąć będzie przedsiębiorstwu Holocaust Industry z Polski każde pieniądze, nawet bilion dolarów, pod warunkiem, że wytransferowane zostaną do czasu, dopóki ten pieniądz będzie miał znaczenie gospodarcze. Ile wytransferowano od 2015 roku ?

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Zieeeeeew.....

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             W jakim celu uruchomiono program wyniesienia na najniższą orbitę Ziemi ponad 60 000 satelit Starlink ?

             Przypominacie sobie zaginięcie Malysian Airlines 370 ? Na jego pokładzie byli chińscy wspólnicy Rotschilda z korporacji Freescale Semiconductor ( Balckstone Corporation ), którzy współposiadali patent do kontrolerów Kinetis KL02 i Kinetis KL03. Te kontrolery ARM to rewolucja w przemyśle nano, one mają zegar, RAM, za ich pomocą można sterować nanorobotami, mikrodroidami, chmurami nanorobotów. chipami o wielkości ziarnka piasku. To pozwoliło na stworzenie smart dust - inteligentnego pyłu.

             Wielu ludzi nie rozumie tej technologii. Warto się zastanowić w jakim celu w koktajlach chemtrails umieszczono cząsteczki metali ciężkich. Moim zdaniem nie tylko po to by skazić glebę, wodę strontem, barem czy aluminium, nie tylko po to by zatrzymać promieniowanie z kosmosu kodujące życie na Ziemi, do tych cząsteczek można było sprytnie podczepić smart dust ( neuro dust ), by razem z nimi opadł na Ziemię i stał się częścią kurzu jaki nas otacza. Jak to zrobiono ? Być może namagnesowano te metale, wytworzono pole dostatecznie duże by przywiązać do nich smart dust , by opadły z nimi na ziemię, a potem, po osłabieniu wytworzonego pola poddały się sile prądu powietrza i stały niewidzialną częścią tego czym oddycha człowiek.

             Neurodast ma zdolność konwersji sygnału wysokiej częstotliwości na sygnał elektryczny i odwrotnie. W ten sposób może rejestrować nasze fale mózgowe i przekształcać je w sygnał elektryczny, albo sygnał wysokiej częstotliwości przekształcać w sygnał elektryczny i pobudzać za jego pośrednictwem neurony. To oczywiste że neurodust musi współpracować z nadajnikami i odbiornikami za pomocą których komunikuje się ze światem zewnętrznym. Do tego właśnie służą technologia 5G i satelity starlink Elona Muska. Mówimy tu o procesie sukcesywnego podłączania ludzkiego mózgu do sieci internetowej.

             Pod spodem rzędy satelit Starlink. Obok szkic jak ten system będzie działał pomiędzy Starlink, 5G i smart dust oraz neuro dust oraz jak wygląda smart dust. Na końcu, na tle piłeczki do golfa, kontroler Kinesis KL03. Warto sobie uświadomić, że Kinetis KL03 to już przestarzała technologia. Smurt Dust jest dziś niewidoczny gołym okiem. Tu macie link do ostatniego modelu KInetis jaki znalazłem : KLx06 z 2016 roku , sprzed czterech lat. To epoka w mikroprodukcji.

             Dariusz Nejman

             https://www.facebook.com/100001907332768/posts/3757414814332059/

             https://www.nxp.com/docs/en/application-note/AN4997.pdf

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Zieeeeeew.....

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Co postanowine, zostanie wdrożone. Na próżno się produkujesz...

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
1234 ... 8687899192 ... 101102103104
Przejdź do strony nr
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem. W tym wątku znajdują się 13 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
Losowa firma:
Małą Sycylia
Branża: Restauracje
Dodaj firmę