Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czego brakuje w Ostrowcu?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Polskie NIE dla 5g !!!

Ilość postów: 1636 | Odsłon: 53801 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
           • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

            Nie nudź...

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             A ktoś w ogóle czyta pierdy antyNwo?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 86

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Niektórym to już 4g dostatecznie zaszkodziło...

             Gość_Tak! dla 5G
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Jak tak dalej pójdzie,to trzeba będzie uciekać do innych krajów ,będą umilać życie i przyśpieszać internet .Już paranoja doprowadza do siedzenia niektórych osób 24h/24h oglądających online filmy non stop w 4k ,marnując czas i życie przed komputerem. Dzieci marnują dzieciństwo przy jednej poje..anej grze ,nawet nie znają innych tytułów i też musi być strumień online. No niestety, przykład idzie z góry

             Gość_ftxx
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             "PRZED NAMI WOJNA O ZACHOWANIE CZŁOWIEKA W CZŁOWIEKU

             Pod moim artykułem ZBRODNIA DOSKONAŁA, CZYLI O TYM CZYM NAPRAWDĘ JEST CHEMTRAILS. HOLOCAUST ŚWIATOWEJ POPULACJI, padały głosy o tym, że rzeczy które opisałem są niemożliwe, że to kłamstwo i bełkot. Wszyscy chyba już wiecie, że jest tak jak w starym przysłowiu, zanim prawda ujrzy świtało dzienne kłamstwo zdąży obiec cały świat. Jestem zdumiony tym jak zmieniają się się ludzie. Dorosłe osobniki zdają się zapominać o świadectwie swoich możliwości. Ilu z Was rozumiało, chętnie uczyło się chemii, fizyki, matematyki ? Ilu z was posiadło wiedzę z tych dziedzin ? W szkole podstawowej i średniej zainteresowanych tymi przedmiotami było może kilka osób, najczęściej 1-2 osoby w klasie. To daje świadectwo jakim zasobem wiedzy dysponuje społeczeństwo. Dziś umysłom ścisłym powodzi się znakomicie. To epoka informatyków, matematyków, fizyków, chemików. Ilu z nich jest skłonnych wychylić się przed szereg, narazić się na problemy, utratę pracy, zarobków. Większość ma rodziny, więc siedzą cicho jak mysz pod miotłą. W takich warunkach rej wiodą w internecie zwolennicy osobliwych poglądów, zazwyczaj finansowani i wspierani przez elitę , która dobrze się bawi obserwując jak stada durni grupują się wokół niemożliwych do strawienia bredni.

             Czy wiecie , że elektromagnetyczne linie przesyłowe zalewają nas falami niskich częstotliwości 60Hz. Nasze ciało, rozgrzane do temperatury ponad 36 stopni absorbuje to promieniowanie jak gąbka. Łatwo to sprawdzić, weźcie kupcie oscyloskop, wyłączcie go i stańcie koło linii energetycznych. Następnie odejdźcie, włączcie oscyloskop i dotknijcie go, okaże się że wskaże on 60 Hz fale. Nasze ciało jest jak antena.

             Radykalny wzrost zachorowań na raka, choroby autoimmunologiczne jest wynikiem życia w morzu promieniowania elektromagnetycznego. ELF to impulsowe fale radiowe oddziałujące na poziomie komórkowym. Średnia częstotliwość rezonacyjna naszego organizmu wynosi 82 MHz. Nie przypadkiem ten poziom odpowiada środkowemu zakresowi pasma telewizyjnego VHF. Nawet małe natężenie pola o częstotliwości 60 Hz powodować może uszkodzenie i osłabienie układu immunologicznego. Właśnie nad tym pracowano by progowo określić taki poziom promieniowania który nie zostanie uznany za groźny dla życia i zdrowia, ale który wywoła chroniczne choroby skracające życie, przywiązujące człowieka do produktów farmaceutycznych na całe życie. Elity ten system nazywają kapitalizmem, bo dotyka on wyłącznie słabszych i biedniejszych, słabiej wykształconych, tych którzy nie wierzą w to że człowiek może być potworem.

             Komórki nowotworowe poddane działaniu 60-hercowego pola elektromagnetycznego przez 24 godziny wykazują sześciokrotny wzrost tempa rozwoju komórek nowotworowych . Ludzie którzy kontrolują energetykę i telekomunikację nie dopuszczą do tego by społeczeństwo poznało prawdę. W latach 70-tych funkcjonowało ponad 200 fundacji pod nazwiskiem Rockefellerów. Z nimi pośrednio związanych było 1000 innych fundacji , które zarządzały majątkiem rzędu 70 mld USD. Dzisiaj te 70 mld to kwota rzędu kilkunastu bilionów dolarów. W tych samych latach 70-tych, jeszcze przed kolejnymi , celowo wywołanymi kryzysami, które zwielokrotniły i tak niewyobrażalne majątki elity, rodzina Rockefellerów kontrolowała 37 ze 100 największych firm wytwórczych USA, 9 z 20 największych firm transportowych USA, największe elektrownie, wszystkie spółki paliwowo-gazowe, 3 z 4 największych firm ubezpieczeniowych. Z kim Syjoniści z PIS podpisali kontrakt na dostawę najdroższego gazu ? Członkowie tej rodziny uważają się za Bogów na Ziemi, za projektantów wszystkich procesów zachodzących na Ziemi, za właścicieli rodzaju ludzkiego. To oczywiste że są nie tylko Rockefellerowie, podałem ich jako przykład, obok nich stoją krwawe i demoniczne dynastie z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Danii, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii, Watykanu, Izraela, Grecji, Japonii, Arabii Saudyjskiej, elita obecnego świata.

             Wszyscy ci ludzie nie mają w sobie ani krzty człowieczeństwa, przestali już dawno być ludźmi, nie myślą jak WY. Od wieków, w łonie rodów królewskich wypracowano system wychowywania przyszłych króli i władców, wycierając jeszcze w dzieciach wszystko co ludzkie. Siedmio- ośmiolatkowie brali codziennie udział w okrutnych torturach, gwałtach, przemyślnym zabijaniu, miażdżyli dzieciom i dorosłym ręce i nogi, wydłubywali im oczy, obcinali kończyny, język, przypalali ciało, wycinali serce i je jedli, pili krew swych ofiar, gwałcili inne dzieci, obu płci, kobiety, uczeni byli perwersyjnej sztuki kochania, zadawania bólu i cierpienia, pastwienia się nad swymi ofiarami, bardzo wcześnie inicjowali rozwiązłe życie seksualne oparte na żądzy wyłącznie fizycznego zbliżenia, obdartego z wszelkiej wrażliwości i uniesień. Ta szkoła ewoluowała, była doskonalona i do XIX wieku jest szkołą produkującą potwory, które chciwie i brutalnie strzegą swojej potęgi i wpływów. By zło zawładnęło do końca dziećmi elity wychowywano je w kulcie religii zła, uczono oddawać cześć szatanowi, bóstwom zła czczonym przez antyczne cywilizacje, baalowi, tezcatlipocalowi, apopisowi, składać im ofiary, zabijanie stało się dla nich codziennością.

             Widzicie teraz sprawców wielkich rzezi, nieszczęść, niewyobrażalnego cierpienia ? Ludzkość dziś musi powstać przeciwko złu, a nie przeciwko jakiemuś systemowi, bo to zło dzieli ludzi, przeciwstawia ich sobie, zaraża żądzą posiadania, nienawiścią, żeruje na ludzkich słabościach. Elty nieustannie szerzą ferment, by utrzymywać władzę, są świadome zbrodni jakich się dopuściły, odpowiedzialności jaka na nich ciąży. To zło przybrało tak wielkie rozmiary że naruszyło równowagę kosmosu. To nie przypadek , że tak wielu ludzi na naszej planecie podjęło walkę ze złem, że tak wielu zostało obdarzonych siłą i rozumem by z tym złem walczyć.

             Ci ludzie zdolni byli zrzucić na Wietnamczyków agent orange, bombardować dzieci, kobiety, starców bombami z domieszką uranu, zagłodzić miliony, odebrać milionom prawo do spokojnego życia , do domu, swojego języka, kultury. Nie miejcie złudzeń opisany przeze mnie system istnieje, żyjemy w Światowym Obozie Koncentracyjnym.

             Pisałem o rezonansie cyklotronowym, wszystkiego oczywiście nie mogłem zamieścić w i tak długim, jak na realia Facebooka artykule. Przypomnę jedynie że pisałem o tym, że starano się znaleźć taki materiał jaki mógłby wniknąć do organizmu z opadu i którego organizm, z uwagi na jego właściwości, nie byłby w stanie usunąć. Takim materiałem są nanowółkna, kryształy, czy półprzewodniki. Pod spodem zamieściłem zdjęcie takiego nanowółkna z "przesyłką". To co jest w środku to jest BioAPI. Samo nanowółkno, ze względu na jego rozmiary, nie jest usuwane z organizmu. Pod wpływem odpowiednio modulowanego impulsu elekromagnetycznego wibruje, wywołując reakcje autoimmunologiczne, przewlekłe stany zapalne, kanceruje tkanki i komórki.

             BioAPI jest czymś znacznie gorszym, to urządzenie które zdolne jest do : wymuszenia wypowiedzenia czegokolwiek na żądanie (Direct-to-Speech), możliwość wprowadzenia myśli w czasie rzeczywistym (Suggest-to-Subconscious ), możliwość obserwowania tego co widzisz, możliwość łączenia się z umysłem dla jednoczesnej koordynacji i odpowiedzi, możliwość wyłączenia pamięci krótkoterminowej,możliwość kontroli kogokolwiek bez jego wiedzy (Direct-to-Motor-Control), możliwość czytania myśli, możliwość odczytania geolokalizacji hosta (Ciebie), możliwość sterowania emocjami w czasie rzeczywistym (Emotion Mirroring),

             możliwość monitorowania i wpływania na niezliczone funkcje organizmu (General Monitoring), możliwość generowania efektów dźwiękowych przez hosta, możliwość generowania dowolnych snów, które będą się Tobie śniły, możliwość generowania fizycznego bólu i przyjemności.

             Innymi słowy BioAPI służy do permanentnej kontroli każdego człowieka w czasie rzeczywistym.

             Jeżeli uważacie że to jest science-fiction to jakim sposobem tak wielu anonimowych sprawców przestępstw udaje się tak szybko zlokalizować ? Pierwsze mikroczipy pojawiły się w latach 70-tych ubiegłego wieku i ich celem było identyfikowanie bydła i koni. W 1984 roku pewien Profesor z Uniwersytetu Nowej Południowej Walii opracował mikroczip niobioanowo-litowy, który był nadajnikiem i odbiornikiem fal radiowych.Do tego czipa można było wysłać sygnał z orbity na który on odpowiadał podając swój unikalny , tylko jemu przypisany numer. Czip miał długość 0,8 mm i grubość rzędu tysięcznych milimetra. Ten czip udoskonalono, a na jego bazie firma z doliny krzemowej wyprodukowała kilka miliardów mikroczipów jakie odsprzedano firmie Siemiens już w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Te kilka miliardów chipów zniknęło. Sądzę że jesteśmy od dawna zaczipowani, tylko nieświadomi tego faktu. Rozmiar operacji rozsiewania koktajli Chemtrails świadczy o tym, że obsypano nas nanowłóknami z "niespodzianką", by jak najszybciej zbudować system kontroli światowej populacji , gdyż jej świadomość dzięki internetowi, także Facebookowi, które jest teraz wściekle przez te elity atakowany, systematycznie rośnie w wykładniczym tempie. Jak powiedział Prezydent Putin , za nami potyczka przed nami wojna o zachowanie człowieka w człowieku."

             antyNwo
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Nie nudź...

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             KOMU ZALEŻY NA NISZCZENIU ZDROWIA POLAKÓW ? CHCEMY WIEDZIEĆ KTO STOI ZA TYM , CHCEMY ZNAĆ ICH NAZWISKA, LUDZI Z FIRM TELEKOMUNIKACYJNYCH, Z URZĘDÓW, Z RZĄDU, CZY I ILE ONI I ICH RODZINY OTRZYMALI PIENIĘDZY ZA NASZE ŻYCIE I ZDROWIE.

             - W obu przypadkach operatorzy przedstawiali wyniki badań promieniowania elektromagnetycznego dla jednego nadajnika, natomiast planowali zamontować ich kilka - zauważa Gelzok. - Co ciekawe, tłumaczyli przy tym, że montaż większej liczby anten nie będzie mieć wpływu na wielkość promieniowania, co jest bzdurą. Porównując nadajniki telefonii komórkowej z żarówkami świecącymi w pokoju, można zobrazować tę sytuację w taki sposób, że zapalenie każdej kolejnej żarówki zwiększy ilość światła w pomieszczeniu. Podobnie zwiększa się promieniowanie wraz montażem kolejnego nadajnika. Zdaniem Gelzoka, firmy telekomunikacyjne zdecydowały się w ostatnich latach zwiększyć moc wielu nadajników, bo zaczęły oferować ludziom większą ilość usług - przede wszystkim dostęp do szybkiego internetu.

             Według Gelzoka obecne przepisy utrudniają ludziom nie tylko przeciwstawianie się zwiększaniu mocy, ale nawet budowie nowych masztów telefonii blisko miejsca ich zamieszkania. Na własnej skórze przekonali się o tym choćby mieszkańcy Suchodańca pod Strzelcami Opolskimi, którzy kilka lat temu próbowali nie dopuścić do budowy drugiego masztu w pobliżu ich domów. Mimo protestów nadajniki i tak zostały zamontowane.

             Podobnych sytuacji w kraju jest znacznie więcej. - Obecne przepisy nie gwarantują badania wpływu nadajników na zdrowie i warunki życia mieszkańców - dodaje Dominika Tarczyńska, rzecznik NIK-u. - W tej sytuacji NIK pilnie wnioskuje o szybkie podjęcie inicjatywy legislacyjnej, aby jednoznacznie i kategorycznie doprecyzować procedury budowy stacji telefonii komórkowej.

             https://www.dobreprogramy.pl/Udowodniono-ze-promieniowanie-masztow-telefonii-komorkowej-powoduje-raka,News,87053.html

             https://nto.pl/nik-nadajniki-telefonii-komorkowej-moga-byc-grozne-dla-czlowieka/ar/9329657

             antyNwo
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             ROK 2019 BĘDZIE KOLEJNYM ROKIEM WALKI O WYZWOLENIE LUDZKOŚCI

             "Czy można było wykorzystać wynalazki Tesli, czerpać z tego czym obdarzył go stwórca, aby świat był czystszy i już na początku XX wieku zacząć tworzyć rzeczywistość opartą na energii zgodnej z naturą środowiska w jakim żyje człowiek ? Dlaczego nie wykorzystano Ziemi , która jest reaktorem termojądrowym, niewyczerpalnym źródłem energii , generującym moc niezbędną do rewolucji przemysłowej ? Wybrano eksplorację Ziemi, rabunkową gospodarkę jej zasobów, kopalin, niszczenie środowiska, skazując rodzaj ludzki na strach, śmierć, wojny i cierpienie.

             Rzecz znowu się powtarza, potomkowie tych którzy okradli Teslę, zawłaszczyli zdobycze świata nauki, zagarnęli surowce, zbudowali świat oparty na wyzysku i przemocy dziś stawiają tysiące anten, kąpią ludzkość w morzu elektromagnetycznej śmierci. Istnieją fale naturalnie rozchodzące się w przestrzeni, nie szkodzące rodzajowi ludzkiemu, za pomocą których moglibyśmy rozwijać nie tylko telekomunikację.

             Nigdy nie zastanawialiście się nad tym, że przed nami były na Ziemi inne cywilizacje, a mimo to kopaliny nie zostały wyeksplorowane, a Ziemia nienaruszona ? Z dowodów jakich z roku na rok przybywa wynika, że poprzednie cywilizacje, choć były na wyższym stopniu zaawansowania technicznego od naszej, wykorzystywały naturalne środowisko człowieka. Ludzkość była wtedy mentalnie i duchowo zespolona z wszechświatem, kosmosem, z wszystkim co nas otacza. Potem stało się coś strasznego, ktoś zniszczył ten dorobek, usunął świadectwo zespolenia człowieka i kosmosu. Gdzieś , skądś wychynęło ZŁO, ZŁO w czystej postaci, z którym niebawem przyjdzie nas stoczyć bitwę o przyszłość rodzaju ludzkiego. Rok 2019 będzie kolejnym rokiem walki o wyzwolenie ludzkości, o urzeczywistnienie świata w którym zwycięży życie."

             Powodzenia dla świadomych w 2019r !

             https://youtu.be/CGgtIye-uAU

             antyNwo
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 93

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Prosze bardzo, Jerzy Zięba potwierdza zagrożenie od 5G, poczytajcie

             https://gloria.tv/video/vZEQU1QnLy9C3Aorq3fUT8zTo

             Gość_tarawam
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             antyNwo
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 97

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Rakotwórcze anteny w okolicach szkół. Ministerstwo Środowiska zezwala na mordowanie polskich dzieci.

             https://www.youtube.com/watch?v=4kzIfpQXjhg&feature=share

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 98

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             "Wyrok WSA w Kielcach (moja zasługa) z dnia 23.10.2018 roku pokazujący machinę przekrętu spółki Play oraz fatalną pracę organów nadzoru budowlanego na pograniczu upośledzenia intelektualnego. Play otrzymał decyzję o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, pozwolenia na budowę oraz użytkowanie dla kilkakrotnie mniejszych mocy niż są aktualnie. Takich przekrętów są tysiące."

             Zbigniew Gelzok

             http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/BE81D5EA11?fbclid=IwAR0y2WYr78iLFQ7BLXt3a-7bqgw4MfMs-hDwbWYFzWA7lCga2DNa3gNdcms

             antyNwo
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             antyNwo
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Usmażą nas , bo oni muszą składać ofiary całopalne swojemu behemotowi.

             Projekt noweli przepisów, które mają ułatwić zarządzanie częstotliwościami, przyjął we wtorek rząd. Nowe rozwiązania mają pomóc m.in. uporządkowaniu pasm, co ma przyspieszyć budowę sieci 5G w Polsce.

             https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rzad-przyjal-projekt-zmian-ktory-ma-ulatwic-budowe-sieci-5G-4192069.html?fbclid=IwAR3AXbIJiYTC0K-CQFGn-hoDyVLJIkLZuGepofUtcYGpV1-aYdBP_o1fUrw

             antyNwo
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Nie nudź...

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
1234689 ... 88899091
Przejdź do strony nr
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem. W tym wątku znajdują się 13 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -