Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Który z pomysłów na zagospodarowanie terenu po bazie MPK najlepiej Ci odpowiada
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Polskie NIE dla 5g !!!

Ilość postów: 1167 | Odsłon: 37317 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             5G to jest nieszczęście, ratujmy przyszłe pokolenia

             https://youtu.be/BXbvL0uZkrY

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Gumisie są extra. Tylko, czy sok z gumi-jagód jest bezpieczny dla zdrowia?

             Pytanie kieruję do eksperta antyNwo.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 323

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             U mnie w mieście jest 5G i nic się nie dzieje.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 322

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Pszczoły i inne owady polegają na Ziemskim Naturalnym Polu Elektromagnetycznym i polegają na istniejącym Rezonansie Ziemi Ziemi ... Naturalne !!

             Opieramy się na pszczołach i innych owadach dla naszego własnego przetrwania, jest to niezwykle niebezpieczne, aby nadal ślepo podążać za korporacjami telekomunikacyjnymi i ich żałosnymi badaniami w kwestiach 5G.

             Stała i ciągła ekspozycja na jakąkolwiek formę promieniowania RF jest niebezpieczna na wielu poziomach, musimy się odezwać, zanim będzie za późno.

             http://www.5g.info.pl/tag/utrata-populacji-pszczol/

             https://www.salon24.pl/u/niewiarygodne/921749,moze-byc-gorzej-niz-jest

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 324

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Czy wiesz że w megaustawie (5G): samorządy MUSZĄ udostępnić operatorom ZA DARMO własną infrastrukturę! latarnie, słupy, przystanki

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 326

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Myślałem, że to żart,ale nie...

             Pampers przyłącza się do 5G. Za wymyślanie tych głupot rodzice powinni zbojkotować tego producenta.

             Pampers zamierza wypuścić linię produktów (pampersów), ktore będą miały wbudowany sensor łączący się z aplikacją.Sensor ma informować rodzica czy jest siku lub kupa w pampersie... Zauważyli taką potrzebę i chcą wyeliminować płacz dziecka z powodu brudnej pieluszki... Psycholog opisuje,że to bardzo niebezpieczne,gdyż więź między noworodkiem a rodzicem buduje się właśnie przez przekazywanie informacji płaczem.

             Aplikacja ma monitorować dziecko 24 godz, ma zawierać wrażliwe dane jak imę,nazwisko, zdjęcie, data urodzenia. Co ciekawe aplikacja będzie tworzyła algorytmy pokazujące czy dziecko za dużo sika, bo to będzie wskazywało odwodnienie. Znowu ekspert się wypowiada,że to niepotrzebnie namiesza rodzicom w głowach i sprawi,że będą się martwić jeszcze bardziej, bo co wskaże aplikacja w upalny dzień,gdy dziecko dużo pije-dużo sika? Aplikacja obliczy skrajne odwodnienie,a rodzic nie znający swojego dziecka będzie ślepo jej ufał i pojedzie do szpitala.

             To jest przykład,że WSZYSCY producenci będą wymyślać niby w celu BEZPIECZEŃSTWA i pomocy rodzicom, a tak naprawdę nie chcą zostać WYKLUCZENI w tym szalonym wyściku 5G internet rzeczy.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Świetna aplikacja.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Nie wiesz gdzie można kupić tę aplikację?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Petycja ws. dymisji urzędników odpowiedzialnych za skandaliczne procedowanie cyfrowej megaustawy - w załączeniu link do raportu sporządzonego przez:

             dr hab. inż. Paweł Bieńkowski, prof. PWr (Politechnika Wrocławska)

             prof. dr hab. Alicja Bortkiewicz (Instytut Medycyny Pracy w Łodzi)

             dr inż. Jolanta Karpowicz (Centralny Instytut Ochrony Pracy – PIB, Warszawa)

             płk. dr inż. Jarosław Kieliszek (Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii, Warszawa)

             dr Piotr Politański (Instytut Medycyny Pracy w Łodzi)

             dr hab. inż. Kamil Staniec, prof. PWr (Politechnika Wrocławska)

             prof. dr hab. Marek Zmyślony (Instytut Medycyny Pracy w Łodzi)

             Przygotował zespół pod redakcją prof. dr. hab. med. Konrada Rydzyńskiego (Instytut Medycyny Pracy w Łodzi):

             https://naszademokracja.pl/petitions/petycja-ws-dymisji-urzednikow-odpowiedzialnych-za-skandaliczne-procedowanie-cyfrowej-megaustawy

             "Jak wiecie, Sejm przegłosował megaustawę 4 lipca. nie mając okazji zapoznać się z niezależnym raportem dot. wpływu pól elektromagnetycznych (PEM) i technologii 5G na zdrowie ludzi, gdyż Ministerstwo Zdrowia wspólnie z Ministerstwem Cyfryzacji zataiły istnienie ekspertyzy dotyczącej tej kwestii (https://drive.google.com/file/d/1-At9BBYoly2hNBbLEdFh0x8UAgU0Mj6u/view)

             Dlatego domagamy się natychmiastowej dymisji urzędników, którzy są za to odpowiedzialni.

             Niektórzy posłowie zaczynają sobie zdawać sprawę z tego, że zostali zmanipulowani. Ministerstwo Środowiska również jest przeciwne wprowadzeniu 5G i zmianie dopuszczalnych limitów PEM bez wcześniejszych badań. To szansa na powstrzymanie tego szaleństwa - pod warunkiem, że teraz nie ustąpimy i wywrzemy silną presję na rząd!

             Petycja została wysłana również w formie listu otwartego do Prezydenta, Premiera, Posłów i Senatorów.

             Proszę podpiszcie i rozpowszechniajcie petycję w tej sprawie:

             PETYCJA WS. DYMISJI URZĘDNIKÓW ODPOWIEDZIALNYCH ZA SKANDALICZNE PROCEDOWANIE CYFROWEJ MEGAUSTAWY"

             TREŚĆ PETYCJI:

             W związku ze skandalicznym procedowaniem cyfrowej megaustawy (1), która m.in. umożliwi podniesienie normy ekspozycji ludności na pola elektromagnetyczne (PEM) (planuje się 100-krotnie podwyższenie obowiązującej wartości), znosi obowiązek uzyskiwania przez operatorów pozwolenia na budowę i uchyla zakaz stawiania anten telefonii komórkowej na terenach chronionych

             jako SUWEREN, PODATNIK I WYBORCA żądam natychmiastowej dymisji:

             - ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego i ministra cyfryzacji Marka Zagórskiego z powodu zatajenia przed posłami, senatorami i opinią publiczną raportu Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi na temat oddziaływania 5G na organizm człowieka (2). W dniu 4 lipca 2019r. megaustawę poddano pod głosowanie Sejmu. Posłowie, pozbawieni możliwości zapoznania się z raportem, głosowali w ciemno opierając się nie na ekspertyzie niezależnych naukowców, lecz na „Białej Księdze”, tendencyjnej publikacji Ministerstwa Cyfryzacji, wśród której autorów nie ma ani jednego lekarza.

             - Podsekretarza stanu w ministerstwie Zdrowia Janusza Cieszyńskiego, który publicznie skłamał twierdząc, że ww. raport nie istnieje, a w konsekwencji wprowadził w błąd parlamentarzystów i stronę społeczną, która domagała się ujawnienia tej ekspertyzy przed głosowaniem w Sejmie (3).

             - marszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego, który zarządził głosowanie megaustawy w Sejmie pomimo, że strona społeczna poinformowała go dwa dni wcześniej o istnieniu ww. raportu, o tym, że jest on ukrywany i że nie został przekazany sejmowej Komisji Cyfryzacji podczas pierwszego i drugiego czytania projektu megaustawy (4).

             - Podsekretarz stanu w ministerstwie cyfryzacji Wandy Buk, która wielokrotnie wprowadzała w błąd parlamentarzystów i opinię publiczną twierdząc, że megaustawa nie dotyczy technologii 5G (czemu przeczy tekst uzasadnienia projektu megaustawy (1)) oraz że nie ma naukowych dowodów na szkodliwość pól elektromagnetycznych - twierdzeniu temu zadają kłam tysiące recenzowanych publikacji naukowych, w których wykazano skutki biologiczne PEM, oraz liczne apele naukowców i lekarzy o redukcję ekspozycji ludności na pola elektromagnetyczne i o moratorium na nieprzebadaną technologię 5G (5).

             - dyrektora Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego Jerzego Żurka, który wielokrotnie wprowadzał w błąd społeczeństwo zaprzeczając publicznie istnieniu skutków biologicznych (nietermicznych) PEM oraz który za pieniądze polskich podatników zorganizował trzy międzynarodowe konferencje poświęcone polom elektromagnetycznym, do udziału w których zapraszał głównie prelegentów powiązanych z branżą telekomunikacyjną i naukowców przeczących nietermicznemu oddziaływaniu PEM (dla przykładu Zenona Sienkiewicza, członka powiązanej z branżą prywatnej organizacji ICNIRP (6), czy Emili Van Deventer, szefową „EMF Project” w WHO, wobec której niezależni naukowcy wystosowali votum nieufności (7)), a na których zabrakło niezależnych ekspertów, wśród nich polskich naukowców takich jak prof. Alicja Bortkiewicz czy prof. Włodzimierz Klonowski, autorów badań, które wykazały skutki biologiczne PEM (8).

             Dlaczego ta sprawa jest ważna?

             Rząd, w wielkim pośpiechu i naruszając zasady wprowadzania nowych przepisów prawa, proceduje cyfrową megaustawę, która umożliwi bezprecedensowe zwiększenie skażenia elektromagnetycznego środowiska oraz pozwoli przemysłowi telekomunikacyjnemu wprowadzić w Polsce nieprzebadaną technologię 5G.

             5G jest narzucane obywatelom bez konsultacji lub jakiegokolwiek odniesienia do zasady ostrożności. Wszelkie możliwości upowszechnienia informacji o bardzo niebezpiecznych konsekwencjach, o których ostrzegają naukowcy i lekarze, zostały zablokowane przez rządzacych i kontrolowane przez nich media. Odmawiając upublicznienia bezprecedensowych niebezpieczeństw związanych z 5G i zwiększeniem natężenia PEM w środowisku, rząd działa na szkodę własnego narodu. Obywatele będą królikami doświadczalnymi w tym niebezpiecznym eksperymencie, a środowisko naturalne ulegnie degradacji na niespotykaną dotąd skalę, bowiem sztuczne PEM stanowi zagrożenie nie tylko dla zdrowia i życia ludzi, lecz również zwierząt, owadów i roślin.

             Podpisz również

             PETYCJĘ O MORATORIUM NA 5G I REDUKCJĘ EKSPOZYCJI LUDNOŚCI NA POLA ELEKTROMAGNETYCZNE

             https://naszademokracja.pl/petitions/petycja-o-moratorium-na-5g-i-redukcje-ekspozycji-ludnosci-na-pola-elektromagnetyczne

             (1) Ustawa o zmianie ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 3484)

             http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/druk.xsp?nr=3484

             (2) Oddziaływanie elektromagnetycznych fal milimetrowych na zdrowie pracowników i projektowanych sieci 5G i populacji generalnej

             https://drive.google.com/file/d/1-At9BBYoly2hNBbLEdFh0x8UAgU0Mj6u/view

             (3). Komisja Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii (ok. 19:08):

             http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PlanPosKom.xsp?view=1&unid=5987211247B2A4BCC12583F4002F0FDE

             (4) Komisja Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa (ok. 17:08):

             http://sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje.xsp?unid=47E89C8CDC5655DBC1258431002DE439#

             (5) The EMF Scientist Appeal https://www.emfscientist.org/

             Polskie tłumaczenie apelu:

             https://emfscientist.org/images/docs/transl/Polish-Apel-naukowcow_2017.pdf

             The 5G Appeal http://www.5gappeal.eu/

             Polskie tłumaczenie apelu:

             http://mywolniludzie.net/artykuly/naukowcy-ostrzegaja-przed-potencjalnymi-powaznymi-skutkami-zdrowotnymi-technologii-5g/

             Dziesiątki petycji i apeli naukowców i lekarzy:

             https://www.cellphonetaskforce.org/governments-and-organizations-that-ban-or-warn-against-wireless-technology/

             (6) The EMF call https://www.emfcall.org/

             (7) BioInitiative Working Group Issues a “No Confidence” Letter to the WHO EMF Program Manager http://www.bioinitiative.org/bioinitiative-working-group-issues-a-no-confidence-letter-to-the-who-emf-program-manager/

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             To wiesz gdzie można kupić tę aplikację, czy nie???

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 333

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Prawdziwi eksperci nie zostawiają suchej nitki na tak zwanej "Białej Księdze"

             „Rządowa, megalomanicznie nazywana Biała Księga. a raczej broszurka na temat sieci 5G, jest pełna niedomówień, niedokładnej i fałszywej informacji. Szkoda i wstyd ze polscy naukowcy uczestniczą w tak żenujacej propagandzie.” – napisał Dariusz Leszczyński.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 336

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             rezydent Juda został poinformowany o tym co ma zamiar podpisać.

             https://youtu.be/ABnG0xjxP8I

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
1234 ... 1516182021 ... 62636465
Przejdź do strony nr
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem. W tym wątku znajdują się 13 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -


Losowa firma:Dodaj firmę