Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

- Reklama -Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Polskie NIE dla 5g !!!

Ilość postów: 623 | Odsłon: 20810 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 270

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             5G Elektromagnetyczne zabójcze rozszerzenie

             a ochrona przed EMF poprzezczaszkową stymulacje magnetyczną

             W tym materiale opiszę co jest problematyką sieci 5G i jej wpływ na organizmy żywe. Częstotliwość ta za pomocą mikrofal wywołuje mutacje komórek co prowadzi do zaburzeń chromosonalnych w tym i do raka, ta częstotliwość pozwala na pokonywanie metalom ciężkim bariery krew-mózg, oraz wywołuje także bezpłodność u obu płci dla kobiet mutacje nadnercza oraz układu krążenia i stref erogennych. Bardzo niebezpieczna częstotliwość którą na tym etapie niestety ale nie umiecie ją kontrolować to rozszerzenie promieniowania elektromagnetycznego, które emitują wieże przekaźnikowe telefonii komórkowej, wi-fi, smartfony, i-pody i wszystkie tym podobne technologie elektromagnetyczne, które zostały wprowadzone na całym świecie już z końcem tego roku 2018

             To czym jest ostateczny plan…wdrożenia na tej częstotliwości obszaru poziomu infiltracji rasy ludzkiej...to cel świadomie wprowadzany wraz połączonymi kampaniami szczepień oraz Chemtrails

             Cała wprowadzana technologia sztucznej inteligencji, blockchain, to wszystko łączy się w całość począwszy od fluoru w wodzie jednak woda powstrzymuje działanie fluoru ponieważ jej struktura jest bardziej złożona i inteligentna . Jak wspomniałam to jest ostateczny plan, to jest to nad czym pracuje obecnie DARPA i oni mają nadzieję, że to nigdy nie wyjdzie na jaw. Tak naprawdę robią to stopniowo byście nie widzieli wzorów, i co naprawdę się wyłania w ostatecznych elementach tej układanki.

             5G. Regularne 3G i 4G stopniowo zabija Was. Dysocjacja chromosonalną podwaja raka mózgu, a naukowcy wpajają i mówią, że to telefony komórkowe. One pojawiają się dokładnie tam gdzie trzyma się telefon. To są mikrofale, które już po 1 minucie podnoszą temperaturę o 1 stopień .

             5G jest jeszcze silniejsze i ono jest w waszych urządzeniach komunikacyjnych,

             Ale jedną z rzeczy jest połączenie wszystkiego razem. W różnych systemach wizualizacyjnych obserwuje dokąd idą i przemieszczają się nano cząsteczki w Waszym ciele.

             To oznacza, że wkrótce będziecie mogli transportować metale, nano cząstki do mózgu za pomocą zakresów EMF, wież telefonii komórkowej, routerów, telefonów komórkowych. I nie tylko to. To również zwiększa rozszerzanie się błon jelitowych.Wszystko po to by zmutować organizm dla ich kontroli i inwigilacji oraz zrobić z Was posłusznych.

             Wszystkie chemikalia jakie dodaje się do żywności, to plan struktury geoinżynierii wraz z nanocząstkami zatem wszystkie komponenty pola elektromagnetycznego EMF dopełniają ten obraz na który składa się Wasza rzeczywistość. Obecnie jest technologia gdzie można bez operacyjnie wprowadzić w mózg jakikolwiek nano-materiał/metal czy cokolwiek innego , który można kontrolować za pomocą zakresów elektromagnetycznych 5G i Gigabajtowej sieci.

             Co więcej ta technologią mogą dane nano cząsteczki wprowadzić i atakować tlen, wodę, dwutlenek węgla.

             Zauważyliście już powolne wymieranie … wszędzie wymierają ptaki, owady, drzewa na które wpłynęło EMF. przypomnijcie sobie fluor w wodzie, który wprowadzano pod koniec II wojny światowej.

             Już wtedy wdrażano plan wypracowany przez dowództwo wojskowe by kontrolować populację w jakimkolwiek obszarze przez masowe podawanie medykamentów do wody pitnej.

             W tym planie fluor (fluorek sodu) był najważniejszy. „wielokrotne dawki spożywanego fluoru, z czasem redukują wewnętrzną siłę jednostki do przeciwstawiania się dominacji. Powolne zatruwanie i narkotyzowanie pewnych obszarów mózgu doprowadza do posłuszeństwa względem rządzących.”

             Zarówno Rosjanie jak i Niemcy dodawali fluor do wody pitnej więźniów wojennych, aby ich ogłupić i sprawić by byli ulegli. Dodanie komponentu fluoru do komponentu EMF wpływa na możliwość emisji fal przez szyszynkę, oraz na włączanie i wyłączanie systemu odpornościowego.

             To za co jest odpowiedzialna szyszynka, to w niej jest kryształ. Zatem poprzez zwiększanie fluorowców - bromu, chloru, fluoru, w wodzie i jedzeniu powoduje się zwapnienie szyszynki, co wpływa negatywne, na efektywne jej działanie. Szyszynka również produkuje melatoninę. Melatonina pomaga z sekwencjami genów, reperuje DNA.

             Ta Wojna już się zaczęła także na Waszym poziomie X, biologiczna wojna?

             Wraz z wprowadzeniem 5G i wszystkich innych elementów, zwapnienia szyszynki, niemożności produkcji melatoniny, która reperuje geny, i kontrolą tlenu, wszystko to prowadzi do tego, że będzie niezwykle prostym by wprowadzić i kontrolować biologiczną broń i następnie przymusić całą populację do szczepień.

             Te szczepienia, zawierają nanocząstki, czipy, aktywatory. Będą one w stanie przejść barierę krew-mózg, poprzez EMF (badanie z błękitem metylenowym) i spowodują przepuszczalność błon jelitowych. Zatem będą w stanie podać szczepionkę, nawet przez produkty racji żywnościowej i jedzenie.

             To proceder na masową skalę ma wpływać na Wasze umysły, gdzie jest to niedopuszczalne

             Jak sami Wiecie , rządzący wierzą w karmiczną równowagę. Jeśli wcześniej powiedzą ludziom co chcą zrobić, to niekoniecznie są za to odpowiedzialni. To etap świadomej manipulacji.

             Obserwuję Wasze Media a Wy ślepo we wszystko wierzycie. Patrzę na te wszystkie artykuły, badania, rozmawiam z globalistami.

             Oni mówią mi wprost mam plany, nazwa tej wielkiej firmy 5G to bogini dziewcząt, z symbolem odwróconych jajowodów. A Ja wiem, że to wypala komórki jajowe i nasienie. To jest jak mikrofala, podgrzewa je.

             Artemis to jedna z kilku wielkich firm 5G.

             A teraz wyjaśnię Wam co nieco otóż w logo firmy Artemis jak spojrzycie na logo firmy Artemis to są odwrócone jajniki. To wygląda na organ reprodukcyjny kobiety. Jestem zaniepokojona w tej chwili rozwojem zdarzeń i wydarzeń w tym obszarze lecz ingerować bezpośrednio nie mogę.

             A co oznacza słowo Artemis?

             "Artemis " to grecka bogini porodów, która chroni żeńskie dziecko.

             Więc logo obrazuje niszczenie płodności przez 5G.

             To jest jak nałożony pentagram. Pentalfa to jest symbol człowieka:

             głowa, ręce, nogi. Jak to odwracacie to oznacza zniszczenie rodzaju ludzkiego.

             a zarazem oznacza to zniszczeniem kreacji stworzenia w tym poziomie.

             A jak spojrzycie na nową kwaterę Apple za 5 miliardów dolarów w Kalifornii, to ma ona dziwaczny kształt prawda? . To jest schemat ludzkiej komórki jajowej zapładnianej nasieniem. Oczywiście na pewno wiecie jak wygląda prawdziwa komórka jajowa.

             To jest bardzo unikalne, zważywszy, że Apple montuje na swoich iPadach anteny.

             To nie jest działanie zgodne z kreacją tworzenia . To jest antyludzki plan eksterminacji, który przedstawia swoim zaprzedanym sługom CARIANS , że będą żyli wiecznie ale muszą poczynić od wewnątrz destrukcje na poziomie komórki .

             Przypominam ze radiacja tych urządzeń nawet z telefonu jest podatna na płaty komórki mózgu które są poddane radiacji. Bardzo Was proszę chrońcie Siebie, a przynajmniej Swoje Dzieci, przed niebezpieczeństwami promieniowania EMF zwłaszcza z telefonów komórkowych.

             Pomimo że 180 naukowców i lekarzy z 35 krajów domaga się, aby Komisja Europejska wycofała zgodę na wi-fi 5G, dopóki kwestie bezpieczeństwa nie zostaną zbadane przez w pełni niezależne badania. Komisja jednak, pod wpływem potężnego konsorcjum zwolenników sieci 5G, nie wysłuchała głosu naukowców i lekarzy oraz społeczeństwa.

             W gwoli ścisłości wyjaśniam co to jest 5G i jak to działa:

             Technologia 5G jest rozszerzeniem już istniejących pól elektromagnetycznych o częstotliwości radiowej (RF-EMF) 2, 3 i 4G. Różnica polega na tym, że technologia 5G wykorzystuje bardzo krótkie sygnały o wysokiej częstotliwości pomiędzy wieżami a odbiornikami (np. telefonami komórkowymi), co oznaczać będzie miliony nowych przekaźników, które trzeba będzie zbudować w bliskich odległościach (co 10-12 domów w warunkach miejskich).

             Trudno wprost sobie wyobrazić taki wzrost liczby przekaźników! Oznaczać to będzie nieuniknioną ekspozycję obywateli na smog elektromagnetyczny za każdym razem, kiedy tylko wyjdą na ulicę.

             Emitowane impulsy działają na długości fali praktycznie identycznej z długością fali ludzkiego mózgu, która pozwala zakodowywać podprogowe wiadomości. Ich intensywność również przekroczy znacznie istniejące impulsy.

             Aby zmaksymalizować efektywność oraz zasięg tych sygnałów, konsorcjum korporacji działających pod nazwą „Space X” zaczęła umieszczać 4 425 satelitów na orbicie okołoziemskiej już w tym 2019 roku! Zaraz potem planuje się umieszczenie kolejnych 12000 satelitów, aby zapewnić 360 stopniowy, wolny od opóźnień internet na każdym metrze kwadratowym na Ziemi. Jeśli doliczymy kolejne 4000 satelitów, które również mają być umieszczone na orbicie, dochodzimy do liczby 20000.

             Konsorcjum Space X, pod wodzą Elona Muska, umieszcila pierwsze satelity z końcem 2018 roku, a następne w 2019 i 2020. 29 marca 2018 roku amerykańska Federalna Komisja Łączności zezwoliła na pierwszą fazę umieszczania satelitów na orbicie, pomimo faktu, iż nie ma upoważnienia do decydowania w kwestiach ochrony zdrowia publicznego.

             Bardzo chce Was ostrzec przed bezprecedensowymi niebezpieczeństwami, jakie się z tym wiążą. Należą do nich: utrata powłoki ozonowej, zniszczenie Pasa Van Allena, zaburzenia pogodowe na skalę globalną, zanieczyszczenie wód podskórnych, zanieczyszczenie przestrzeni kosmicznej, promieniowanie mikrofalowe i zanieczyszczenie nocnego nieba – wszystko to będzie konsekwencją ogromnej liczby satelitów okrążających Ziemię. Innym źródłem toksycznych zanieczyszczeń będzie start setek rakiet niezbędnych do umieszczenia satelitów na orbicie.

             Obecnie tylko 66 satelitów dostarcza sygnałów dla sieci globalnej. Planowany wzrost jest na całkowicie bezprecedensową skalę.

             Wpływ ekspozycji 5G na ludzi :

             Powszechna i zwiększająca się ekspozycja na promieniowanie EMF emitowane przez urządzenia elektryczne i bezprzewodowe EMF wpływa na żyjące organizmy obejmuje zwiększone ryzyko mutacyjne a także wystąpienia nowotworów, stres komórkowy, wzrost ilości szkodliwych wolnych rodników, uszkodzenia genetyczne, zmiany strukturalne i funkcjonalne systemu rozrodczego, deficyty pamięci i trudności w nauce, zaburzenia neurologiczne i szkodliwy wpływ na ogólne samopoczucie ludzi. Te skutki rozciągają się dalej, poza gatunek ludzki, na szkodliwe oddziaływanie zarówno na rośliny jak i zwierzęta.

             Wzrośnie statystycznie znaczące przypadki zachorowania na raka mózgu i serca u zwierząt narażonych na promieniowanie EMF wraz z ryzykiem zachorowania na raka mózgu, Promieniowanie RF-EMF jest szkodliwe dla ludzi.

             Promieniowanie EMF stanowi czynnik ryzyka dla chorób, takich jak nowotwory, choroba Alzheimera i bezpłodność u mężczyzn... będą objawy nadwrażliwości na pole elektromagnetyczne obejmują bóle głowy, problemy z koncentracją, problemy ze snem, depresję, brak energii i objawy grypopodobne (nadwrażliwość na pole elektromagnetyczne) i MCS (wieloczynnikowa nadwrażliwość chemiczna) co następuje: „EHS i MCS to choroby wskaźnikowe, które mogą stworzyć istotny problem dotyczący zdrowia publicznego w nadchodzących latach na całym świecie we wszystkich krajach wdrażających bez ograniczeń technologie bezprzewodowe oparte na polu elektromagnetycznym to ostrzeżenie przed "Światową Epidemią”

             PRZYPOMINAM ŻE SAMI USTANOWILIŚCIE WCZEŚNIEJ PRAWO :

             W treści Rezolucji 1815 (Rada Europy, 2011), Kodeksu Norymberskiego (1949) oraz unijnej Zasady Ostrożności można znaleźć zapisy wzywające do wprowadzenia zakazu dla wszelkich działań/eksperymentów na społeczeństwie, które nie przeszły wcześniej kontrolowanych testów i/lub które stanowią potencjalne zagrożenie dla zdrowia i dobrobytu planety i jej narodów. Jednakże rządy narodowe ustalają różne „poziomy bezpieczeństwa” dla emisji sieci 2, 3 i 4G, z których praktycznie wszystkie są za wysokie, by zapobiec konsekwencjom zdrowotnym, włącznie z tymi które wymieniłam powyżej.

             PRZECIEŻ:

             Wytyczne odnośnie bezpieczeństwa chronią przemysł a nie zdrowie” a aktualne wytyczne są przestarzałe. Nowe, niezależne wytyczne/zasady są pilnie potrzebne, ale przemysł telekomunikacyjny i korporacje, które planują rozwój sieci 5G, stosują intensywny lobbing, wykorzystując w tym celu ogromne środki finansowe, by upewnić się, że ich plany nie zostaną zablokowane.

             WASZE ZADANIE:

             Tak jak próby wprowadzenia laboratoryjnych technologii mutujących geny (GMO) na Wasze pola uprawne i do żywności na całym świecie, technologia 5G stanowi równie poważne zagrożenie z nieba. Jest to ten sam program – wojna przeciwko naturze, człowiekowi i Waszemu wspólnej duchowej egzystencji.

             Każdy z Was znajduje się na linii ognia i tylko jednocząc się i łącząc wysiłki, by odwrócić proces destrukcji, możecie odzyskać kontrolę nad Waszym życiem i ocalić Wasz gatunek przed wyniszczeniem. Tak ważne dla Was drzewa, dostarczające Wam tlenu, ścinane są w miastach – celem jest usunięcie wszelkich możliwych przeszkód dla sygnałów 5G.

             OSTRZEGAM : Jest to stan wyjątkowy dotyczący całej planety. Macie mniej niż rok, aby odwrócić bieg wydarzeń. Liczy się każdy głos, który może przyczynić się do zatrzymania technologii 5G. Sprawcie, aby Wasz głos został wysłuchany teraz!

             Neurolodzy MIT już wykazali, że mogą wpływać na moralne sądy ludzi przez zakłócenie konkretnego regionu mózgu - co pozwala odkryć jak mózg konstruuje moralność.

             Aby dokonać osądów na temat innych ludzi, często musicie rozpoznać ich intencje - zdolność znaną jako "teoria umysłu".

             TERAZ uważnie przeczytajcie jak się uchronić jako że w okolicach skroniowych płatów mózgowych posiadacie prawe skrzyżowanie skroniowo-ciemieniowe mózgu które możecie uaktywnić , te połączenia są cały czas aktywne zbiorowe do neuronów i splotów wraz z szyszynką która jest rezonowana z energią płatową prawej i lewej półkuli mózgu oraz połączona z siecią neuronów i nitek wraz z Waszym polem Aury , a co za tym idzie to bezpośrednie połączenie nie tylko pola astralnego ale i Waszego Symbiontu a Symbiont to Wasza Energetyczna Dusza która nierozerwalnie jest połączona z Energia całej otaczającej Was przestrzeni czyli z Wszechświatem.

             Możecie zakłócić aktywność EMF w polu przez indukowanie energii i prądu w mózgu przy użyciu pola magnetycznego stosowanego na skórę głowy znajdujące się na powierzchni mózgu nad i za prawym uchem

             (po prostu masujcie te miejsca płynnym ruchem opuszkami swoich dłoni) .

             To ma bardzo kluczowe znaczenie by się uchronić tzw. parasolem ochronnym przed EMF

             Oczywiście w normalnych warunkach ludzie są bardzo pewni siebie i konsekwentni w tego rodzaju praktykach i osądach...i zaraz pod postem pojawią się opinie i osądy .

             Przekazuje Wam Wiedzę jak się uchronić poprzezczaszkową stymulacją magnetyczna to jest bezpieczne (całkowicie dopuszczalny rezonans).

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Podobno ktoś to przeczytał...

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 272

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Mocny i najlepszy wykład w całej sieci - Profesor Henryka Banach z Politechniki Lubelskiej. Szokujące fakty ujawnione w Sejmie.

             https://youtu.be/MItggOsArK8

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Nie wiesz kiedy wróci lato?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 275

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Sadowie. Mieszkańcy blokują budowe masztu 5G.

             https://youtu.be/8hBi6WBt0lE

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Słowianie, a wśród nich Rosjanie – są najbardziej nieugiętymi narodami na świecie. Słowianie są nieugięci w wyniku swoich zdolności psychologicznych i intelektualnych, utworzonych przez wiele pokoleń przodków. Niemożliwe jest zmienić ich geny. Słowianina, Rosjanina, można zniszczyć, ale nigdy nie podbić. To dlatego ten lud [dosłownie: materiał siewny] podlega likwidacji, a najpierw ostrej redukcji ich liczebnośc

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             antyNwo, aleś ty nudny. Szok!

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 280

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             "Sieć 5G w Rzeszowie zostanie wykorzystania przy tworzeniu projektu inteligentnego miasta. Jednym z jego składowych będzie autonomiczny autobus.

             Poza autonomicznym autobusem EXATEL zapowiada jeszcze inne projekty wykorzystujące 5G. Następne kroki, to m.in. autonomiczne drony monitorujące bezpieczeństwo obywateli, szybki dostęp do internetu w środkach komunikacji, systemy wzbogaconej rzeczywistości (AR) i wirtualnej rzeczywistości dla mieszkańców i turystów.

             - Chcemy, żeby Rzeszów był w awangardzie technologicznej polskich miast – powiedział Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa. - Już dziś korzystamy ze wszystkich technologii szerokopasmowych sieciowych – od WiMAX do LTE, jednak projekty tak ambitne, jak smart city, czy autonomiczne pojazdy wymagają komunikacji nowej generacji, czyli 5G."

             tak, już widzę ten autonomiczny autobus, przewożących ludzi chorych na glejaka do szpitala onkologicznego....

             https://www.telepolis.pl/wiadomosci/wydarzenia/siec-5g-rzeszow-exatel

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 281

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Bzdura!

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 284

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             antyNwo - kłamczuszek :)

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Zawsze kłamał. To jego życie.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 286

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 287

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 288

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             usuneli maszt po tym jak dzieci zachorowaly na raka https://www.youtube.com/watch?v=7q8ZM71jSJI&feature=youtu.be

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
1234 ... 1213151718 ... 32333435
Przejdź do strony nr
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem. W tym wątku znajdują się 18 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -Losowa firma:
Druk Technika Drukarki Komputery Serwis
Branża: materiały eksploatacyjne do drukarek
Dodaj firmę