Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Który z pomysłów na zagospodarowanie terenu po bazie MPK najlepiej Ci odpowiada
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Polskie NIE dla 5g !!!

Ilość postów: 1123 | Odsłon: 36272 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Kto z państwa uważa że mieszka zbyt blisko masztu, zwłaszcza zwracam sie tutaj do mieszkańców okolic kauflanda i ulicy Iłżeckiej, proszę się zgłaszać do Pana Zbigniewa z

             Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przeciwdziałania Elektroskażeniom

             https://prawodozycia.pl/ wygrywają jedną sprawę po drugiej, rakotwórcze maszty są demontowane i przestają napromieniowywać mieszkańców 24/7 często mocami o wiele większymi niż zawarte w pozwoleniach i normach.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Szkodliwe chemiczne opryski z samolotów (ChemTrails) oraz szkodliwa technologia militarna 5G jako sieć telefonii komórkowej są wzajemnie związane z sobą, twierdzi znany fachowiec od mikrofal, Mark Steele z Wielkiej Brytanii, który również był zaproszony na konferencję Polska Wolna od 5G w dniu 28 luty 2019 w Krakowie. Jednak miał już w planie inną działalność w tym terminie i przeprosił wtedy, nagrywając przynajmniej zdalnie rozmowę z NTV przez Skype.

             https://www.facebook.com/100018467795178/posts/353287958630128/

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             antek, nie obchodzisz świąt?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Antenami 5g zabijemy wszystkich gojów w Polsce. Relacja z izraela.

             https://youtu.be/sWbXHTlfrVM

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Niemcy zablokowali 5G do 2025r. W izraelu 15 lat więzienia. Chcą najpierw zobaczyć co sie stanie z Polakami. A tymczasem na świecie..

             https://www.odkrywamyzakryte.com/podstepny-kamuflaz-anten-5g/

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Poniżej o potencjalnym wpływie metali toksycznych na naszą wrażliwość elektormagnetyczną.

             Dodam, że koncepcja "pasuje" do teorii spiskowej. Do organizmu człowieka celowo wprowadza się coraz więcej metali ciężkich poprzez technologie medyczne takie jak amalgamaty czy szczepienia oraz poprzez zanieczyszczenia środowiska. To uwrażliwia populację na pole elektromagnetyczne, których siła i ilość jest coraz większa. W efekcie mamy pogarszający się stan zdrowia ludzi.

             Pytanie, czy bylibyśmy tak wrażliwi na smog elektromagnetyczny bez obciążenia rtęcią i innymi metalami toksycznymi?

             Ekspozycja środowiskowa na przejściowe napięcia o wysokiej częstotliwości (w skrócie HFVT), określana także jako brudna energia elektryczna, jest sugerowana jako ważny biologicznie aktywny składnik standardowych zanieczyszczeń elektromagnetycznych. W niektórych badaniach ekspozycja na HFVT wiązała się ze zwiększonym ryzykiem raka, podczas gdy preferencyjne usunięcie 4–100 kHz HFVT z 50–60 Hz obwodów ELF (o ekstremalnie niskiej częstotliwości) wiązało się z poprawą zdrowia (poziom glukozy w osoczu u pacjentów z cukrzycą, objawy stwardnienia rozsianego, astma i inne choroby układu oddechowego oraz bezsenność), samopoczucia (zmęczenie, frustracja, ogólny stan zdrowia, irytacja, poczucie satysfakcji i nastrój) oraz zachowania uczniów. Potrzebne są jednak dalsze badania, aby zweryfikować i wyjaśnić wyniki.

             W literaturze medycznej istnieją już mocne dowody na poparcie tych wniosków i udokumentowanie mechanizmów. Dowody opierają się na fakcie, że przewlekła ekspozycja na rtęć powoduje wszystkie wymienione powyżej objawy. Potwierdzono, że ekspozycja na EMF, mikrofale i MRI powoduje znaczące uwalnianie rtęci do organizmu, w tym mózgu i ośrodkowego układu nerwowego, u osób posiadających amalgamat. Badania wykazały, że osoby z chroniczną ekspozycją na pola elektromagnetyczne (EMF), mikrofale lub rezonans magnetyczny mają wyższy poziom ekspozycji i wydalania rtęci. Wiadomo, że pola elektromagnetyczne indukują prąd w metalach i nasilają efekty galwanizmu. Udokumentowano również, że amalgamat jest największym źródłem ekspozycji na rtęć u większości ludzi, którzy mają takie wypełnienia.

             W wielu badaniach stwierdzono również, że narażenie zawodowe na wyższe poziomy EMF prowadzi do znacznie większego ryzyka przewlekłych stanów neurologicznych, takich jak ALS, choroba Alzheimera, depresja, a także białaczka i rak. Ponieważ pola elektromagnetyczne, mikrofale, rezonans magnetyczny itp. powodują zwiększoną ekspozycję na rtęć u osób z amalgamatem, a rtęć jest również znana z tego, że powoduje takie stany chorobowe, to nie jest jasne względne znaczenie tych czynników, ponieważ badania nie były kontrolowane pod kątem poziomów rtęci z wypełnień amalgamatowych.

             Schmidt F, et al. Mercury in urine of employees exposed to magnetic fields. Tidsskr Nor Laegeforen. 1997; 117(2): 199-202.

             Granlund-Lind R, Lans M, Rennerfelt J. Computers and amalgam are the most common causes of hypersensitivity to electricity according to sufferers’ reports. Läkartidningen. 2002; 99: 682-683.

             Sheppard AR, Eisenbud M. Biological Effects of Electric and Magnetic Fields of Extremely Low Frequency. New York: New York University Press, 1977.

             Ortendahl TW, Hogstedt P, Holland RP. Mercury vapor release from dental amalgam in vitro caused by magnetic fields generated by CRT’s. Swedish Dental Journal. 1991: 31.

             Kingman A, Albertini T, Brown LJ. Mercury concentrations in urine and whole blood associated with amalgam exposure in a US military population. J Dent Res. 1998 Mar; 77(3): 461-71.

             Leistevuo J, Pyy L, Osterblad M. Dental amalgam fillings and the amount of organic mercury in human saliva. Caries Res. 2001 May Jun; 35(3):163 6.

             Bjorkman L, Sandborgh-Englund G, Ekstrand J. Mercury in saliva and feces after removal of amalgam fillings. Tox App Pharm. 1997; 144(1): 156-62.

             Draper G, Vincent T, Kroll M, Swanson J, Oxford Childhood Cancer Research Group. Childhood cancer and electromagnetic field exposures from power lines. Department of Health funded 1997-2001. RRX 46.

             Mortazavi SM, Daiee E, Yazdi A, Khiabani K, Mood MB, et al. Mercury release from dental amalgam restorations after magnetic resonance imaging and following mobile phone use. Pak J Biol Sci. 2008 Apr 15;11(8): 1142-6.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Taka mała prośba dotycząca tych wklejonych linków z pracami - jako że się na nie powołujesz, to jesteś w stanie z tych prac zacytować konkretne fragmenty na poparcie swojej tez? Nie tytuły, nie linki, nie numery stron, tylko właśnie wyjątki z tych tekstów?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             I co jeszcze?? Może Ci ugotować i wyrzucić za Ciebie śmieci?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Masz coś do powiedzenia na temat, czy tylko nieudolnie starasz się włączyć do dyskusji warcząc na rozmówców?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Tobie nawet 1000 dowodów to za mało. Wierzysz czy nie, mało mnie to obchodzi. Przekazuję wiedzę wyłącznie dla myślących samodzielnie.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             selekcja naturalna trwa

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Wklejenie linków do wielu prac na PubMed (pomijam obcy język, bo translatory działają coraz lepiej i też sporo osób tymi językami się posługuje) to nie jest przekazywanie wiedzy. Przekazywanie wiedzy to nie jst "wierzysz czy nie". Przekazywanie wiedzy zakłada dyskusję. A tu widać jej zabrakło.

             Zapoznałaś/zapoznałeś się z tymi wszystkimi wymienionymi pracami?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 175

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             PODPISUJEMY! Votum nieufności wobec szefowej Projektu EMF (sekcji odpowiedzialnej za bezpieczeństwo promieniowania elektromagnetycznego) w WHO. Podpisujmy!

             https://olgasheean.com/who-emf/

             Sekcja ta została zdominowana przez członków ICNIRP, prywatnej organizacji powiązanej z branżą telekomunikacyjną i elektryczną, dlatego WHO podtrzymuje fikcję, że radiofale są nieszkodliwe.

             Przeciwko obecności członków ICNIRP w WHO zaprotestowała w grudniu 2016 r. grupa niezależnych naukowców (BioInitiative) kierując do szefowej Projektu EMF, Emily Van Deventer votum nieufności w liście otwartym (“No Confidence” Letter to the WHO EMF Program Manager). Inicjatywę tę poparło szereg organizacji pozarządowych z całego świata.

             Apel, do którego podaję link, został natomiast stworzony przez Olgę Sheean, aktywistkę i osobę nadwrażliwą elektromagnetycznie.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Warszawskie przedszkole w Mordorze, Pole radiowe powyżej 5000 μW/m2

             https://youtu.be/5aJnaRh5ZeM

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             Technologia czytanie w myślach ludzie jest już stosowana w chinach https://www.youtube.com/watch?v=Zzk2v9Ae2eg

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 178

             Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             A jesteś w stanie przeliczyć tysiące mikrowatow na waty i podać zakres promieniowania dla tej gęstości mocy?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

             0.005 https://krokdozdrowia.com/promieniowanie-elektromagnetyczne-wplyw-na-zdrowie/

             Promieniowanie elektromagnetyczne przez długi czas było ignorowane w badaniach naukowych, które to skupiały się głównie na promieniowaniu jonizującym. Aby dokonać rozróżnienia między tymi dwoma rodzajami promieniowania, należy pamiętać o ich częstotliwości. Im większa częstotliwość, tym większa jest energia promieniowania

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
1234 ... 78101213 ... 60616263
Przejdź do strony nr
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem. W tym wątku znajdują się 13 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -


Losowa firma:
PHU STALKAY Kaja Jankowska-Wojteczek
Branża: Akumulatory - sprzedaż, skup
Dodaj firmę