Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś zadowolony z granitowych chodników powstających w centrum miasta?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Polskie NIE dla 5g !!!

Ilość postów: 1860 | Odsłon: 71323 | Najnowszy post
 • Polskie NIE dla 5g !!!

  info w nastepnym poscie

  antyNwo
  Zgłoś
  Odpowiedz
  • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

   WAŻNE i PILNE

   MIĘDZYNARODOWY APEL O POWSTRZYMANIE 5G NA ZIEMI I W PRZESTRZENI KOSMICZNEJ

   Technologia 5G, której testy rozpoczęto właśnie w Gliwicach i która za chwilę będzie wprowadzana w całej Polsce i na świecie (w USA już stawiane są anteny we wszystkich miastach), będzie tragedią dla naszego zdrowia i dla środowiska. Z tekstu Apelu dowiedziecie się na ten temat więcej.

   Bardzo proszę o podpisywanie i rozpowszechnianie.

   Należy SKOPIOWAĆ i WKLEIĆ link do wyszukiwarki (z jakichś powodów nie działa prawidłowo, kiedy się w niego klika).

   W linku znajdziecie polskie tlumaczenie apelu w pliku pdf:

   https://www.facebook.com/groups/304446007058524/?multi_permalinks=310202359816222&notif_id=1541194028278020&notif_t=feedback_reaction_generic

   Na stronie internetowej Apelu https://www.5gspaceappeal.org/the-appeal , w zakładce SIGNATORIES możecie zobaczyć listę organizacji pozarządowych z całego świata, naukowców, lekarzy itd, którzy już podpisali ten apel.

   antyNwo
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

    W Zjednoczonych Emiratach Arabskich ta technologia funkcjonuje już od pięciu lat i nic złego się nie dzieje. Nie bawmy się w średniowiecze.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

     większej bzdury nie słyszałem! działą od maja tego roku to dopiero testy, długofalowo pokaże ile jest nowotworów co zresztą zgonią na inne czynniki

     antyNwo
     Zgłoś
     Odpowiedz
     • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

      "Co to jest 5G i jak to działa?

      Technologia 5G jest rozszerzeniem już istniejących pól elektromagnetycznych o częstotliwości radiowej (RF-EMF) 2, 3 i 4G. Różnica polega na tym, że technologia 5G wykorzystuje bardzo krótkie sygnały o wysokiej częstotliwości pomiędzy wieżami a odbiornikami (np. telefonami komórkowymi), co oznaczać będzie miliony nowych przekaźników, które trzeba będzie zbudować w bliskich odległościach (co 10-12 domów w warunkach miejskich). Trudno wprost sobie wyobrazić taki wzrost liczby przekaźników! Oznaczać to będzie nieuniknioną ekspozycję obywateli na smog elektromagnetyczny za każdym razem, kiedy tylko wyjdą na ulicę.

      Emitowane impulsy działają na długości fali praktycznie identycznej z długością fali ludzkiego mózgu, która pozwala zakodowywać podprogowe wiadomości. Ich intensywność również przekroczy znacznie istniejące impulsy.

      Aby zmaksymalizować efektywność oraz zasięg tych sygnałów, konsorcjum korporacji działających pod nazwą „Space X” planuje umieszczenie 4 425 satelitów na orbicie okołoziemskiej już w 2019 roku! Zaraz potem planuje się umieszczenie kolejnych 12000 satelitów, aby zapewnić 360 stopniowy, wolny od opóźnień internet na każdym metrze kwadratowym na Ziemi. Jeśli doliczymy kolejne 4000 satelitów, które również mają być umieszczone na orbicie, dochodzimy do liczby 20000.[...]

      Największe badania światowe – Narodowy Program Toksykologiczny (National Toxicology Program - NTP), pokazują statystycznie znaczący wzrost przypadków zachorowania na raka mózgu i serca u zwierząt narażonych na promieniowanie EMF poniżej progu podanego przez ICNIRP (Międzynarodowa Komisja ds. Ochrony Przed Promieniowaniem Niejonizującym), który uznaje większość krajów. Nowe badania i kilka badań epidemiologicznych, w tym najnowsze badania związane z używaniem telefonów komórkowych i ryzykiem zachorowania na raka mózgu, potwierdzają, że promieniowanie RF-EMF jest szkodliwe dla ludzi.

      W wytycznych EUROPA EM EMF 2016 stwierdza się, że „istnieją mocne dowody wskazujące na to, że długoterminowa ekspozycja na niektóre promieniowania EMF stanowi czynnik ryzyka dla chorób, takich jak nowotwory, choroba Alzheimera i bezpłodność u mężczyzn... Powszechne objawy nadwrażliwości na pole elektromagnetyczne obejmują bóle głowy, problemy z koncentracją, problemy ze snem, depresję, brak energii i objawy grypopodobne.”

      W Międzynarodowej Deklaracji dotyczącej EHS (nadwrażliwość na pole elektromagnetyczne) i MCS (wieloczynnikowa nadwrażliwość chemiczna) powstałej w 2015 roku w Brukseli, stwierdza się, co następuje: „EHS i MCS to choroby wskaźnikowe, które mogą stworzyć istotny problem dotyczący zdrowia publicznego w nadchodzących latach na całym świecie, to jest we wszystkich krajach wdrażających bez ograniczeń technologie bezprzewodowe oparte na polu elektromagnetycznym”. Czytamy dalej: „Brak działania oznacza koszty dla społeczeństwa i nie stanowi już opcji. Należy podjąć zasadnicze środki zapobiegawcze i uczynić je priorytetowymi, by zapobiec światowej epidemii.”

      http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/zatrzymajmy_zabojcze,p1395534540?fbclid=IwAR3yxe9DhqPrazdwitILcjElu06WBvERoy1WBeK7YWZ01uQd6edWzXPlx-E

      antyNwo
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

       Pierwsze testy 5G w Holandii usmierciły ptaki.

       https://m.youtube.com/watch?v=irpq3M9HDZQ

       antyNwo
       Zgłoś
       Odpowiedz
       • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

        Ciekaw jestem , kiedy zaczną nas czipowac.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

         antyNwo
         Zgłoś
         Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

         Odp.: Polskie NIE dla 5g !!!

         NIE DLA 5G!!!

         Technologia 5G stanowi być może ostateczne narzędzie represji, ponieważ przychodzi w przebraniu - jako pozorny przełom technologiczny, który masy przyjmą bez zastanowienia się nad tym, czym ona właściwie jest.

         "Interesujące jest to, że jest to połączenie wszystkiego razem. Jedną z rzeczy, na którą się natknąłem jest opublikowane badanie dr Freya z Office of Naval Research, w którym wstrzykiwał szczurom błękit metylenowy. W różnych systemach wizualizacyjnych można go obserwować dokąd to wędruje w ciele. W badaniach błękit metylenowy nie był w stanie przekroczyć bariery krew-mózg. Kiedy jednak emitowano na szczury pulsacyjne fale EMF, nawet na niskim poziomie komórkowym, nagle błękit metylenowy dostawał się do mózgu szczurów. Co to nam mówi, jaki jest ostateczny cel? To oznacza, że możesz transportować metale, nanocząstki do mózgu za pomocą zakresów EMF, wież telefonii komórkowej, routerów, telefonów komórkowych. I nie tylko to. To również zwiększa rozszerzanie się błon jelitowych.

         Więc jak popatrzymy na wszystkie chemikalia jakie dodaje się do żywności, metale, patrzymy dlaczego opryskują nas chemtrailsami, mamy nanocząstki aluminium z geoinżynierii. Teraz wiemy jak wszystkie komponenty pola elektromagnetycznego EMF dopełniają ten obraz."

         (Dr Ed Group). Zródło: Prison Planet

         20 pierwszych miast z 5G (2022 r.)

         "Chciałbym byśmy, jeśli oczywiście będziemy gotowi, zrobić to w kilku, kilkunastu, a nawet we wszystkich 20 miastach na raz. {Koszalin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Toruń, Kielce, Opole, Lublin, ZielonA GórA, Gorzów Wlkp., Szczecin, CzęstochowA, Poznań, Wrocław, Rzeszów, Łódź, Gdańsk, Kraków, Katowice, WarszaWA}_."

         (Minister cyfryzacji Marek Zagórski).

         https://youtu.be/5ymluz2e-n8

         antyNwo
         Zgłoś
         Odpowiedz
134 ... 101102103104
Przejdź do strony nr
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem. W tym wątku znajdują się 13 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -