Brawo dla policjantów z Kielc, którzy wykazując się dużą empatią uratowali pieska wyniesionego z pożaru.
18 marca 2025 Maleńka świnka morska wyrzucona na śmietnik. Udało się ją uratować
Dramatyczne wydarzenia rozegrały się na poznańskich Jeżycach – wśród odpadków w koszu na bioodpady mieszkańcy znaleźli coś, czego nikt się nie spodziewał. Maleńka świnka morska, której życie dosłownie zawisło na włosku, trafiła do schroniska i otrzymała nowe imię oraz szansę na lepszą przyszłość.
bravo ! a ktos wie jak ten piesek sie czuje ?
Szkoda, że ci policjanci nie pracują w szpitalu w Oleśnicy. Może udałoby się uratować to biedne bezbronne chore dziecko, któremu oprawca w lekarskim kitlu nie pozwoliła w 9 miesiącu ciąży urodzić się i wstrzyknęła mu chlorek potasu prosto w serce.
A z trudno pisać o tym. Ale nad podziw szybko służby Bodnara działają, podobnie jak w przypadku Owsiaka i zatrzymuja m. innymi księdza za wpisy na temat lekarki, która dokonała tego odrażającego czynu.
p.s. nikt nie założyl wątku o człowieku, który uratował porzucone przez matkę w pustostanie tuż po porodzie dziecko w reklamówce.