Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Podwyższyli Wam opłaty na OC w Link 4?

Ilość postów: 19 | Odsłon: 2131 | Najnowszy post
  • Podwyższyli Wam opłaty na OC w Link 4?

    opłaty na OC w Link 4? Ja w zeszłym roku płaciłam 190zł a dziś dostałam na kolejny rok 350zł. Zniżka maksymalna, silnik 1,4. No sorry. Powiedzcie, gdzie mam szukać niższego ubezpieczenia? Za auto męża płacę mniej sporo a ten sam silnik.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Podwyższyli Wam opłaty na OC w Link 4?

      Akurat silnik ma tu najmniej do rzeczy. Liczy się bezwypadkowa jazda, staż jazdy itd.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Podwyższyli Wam opłaty na OC w Link 4?

      Sorry, miało być płaciłam 290 a teraz 350.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Podwyższyli Wam opłaty na OC w Link 4?

        z kazdym rokie oc drozeje samochod co rok starszy jest i oc zwieksza sie

        Gość_Dawid
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Podwyższyli Wam opłaty na OC w Link 4?

          Na sienniejskiej jest biuro ubezpieczeń, zawsze mi tam Pani jająś korzystną ofertę wyszuka. też miałam w LInk4 i pierwszy rok ok, potem podwyżka,a na Sienniejskiej było taniej i są rózne firmy,od Warty po Mtu i inne.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Podwyższyli Wam opłaty na OC w Link 4?

            Oferty które przysyłając zawsze są droższe.ją mam 4 lata w jednej firmie(nie powiem jakiej bo nie chce reklam robić) i ofertę mi przysyłając droższa ale IDE do biura ubezpieczeniowego i zawsze taniej niż w zeszłym roku u tego samego ubezpieczyciela

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Podwyższyli Wam opłaty na OC w Link 4?

              za stare samochody będą coraz wyższe OC bo ryzyko szkody większe. Od 2 lat nie jestem brokerem ale jeszcze trochę pamiętam. Cieszcie się bo OC mamy bardzo niskie. Powinno być od 1000zł to wtedy nie byłoby tyle wypadków bo gówniarstwo w golfach nie miałoby na ubezpieczenie.

              Gość_były broker
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Podwyższyli Wam opłaty na OC w Link 4?

                18:03 jestem autorką. Mam pełną zniżkę, wypadek ostatni 15lat temu. Auto 6letnie, cóż o nowszym można pomarzyć a i 15letnim da się jeździć i 17 jak wszystko wymieniane na bieżąco. Nie rżnij cwaniaka.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

            Odp.: Podwyższyli Wam opłaty na OC w Link 4?

            Nie wiem, gdzie jest Siennieńska ale raczej żadna pani wpływu nie ma na składkę.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Podwyższyli Wam opłaty na OC w Link 4?

              Jezu,pani nie ma wplywu ale wyszukuje najbardziej korzystna skladke.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

      Odp.: Podwyższyli Wam opłaty na OC w Link 4?

      Tak

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

      Odp.: Podwyższyli Wam opłaty na OC w Link 4?

      Przejdź do innego ubezpieczyciela. Ja co roku zmieniam ponieważ zawsze w jakimś towarzystwie jest zniżka dla nowych klientów i tak sobie skakam - axa - link4 a ostatnio liberty

      Dla nowych klientów zazwyczaj najlepsza jest axa - 250 zł, ale jak już przedłużasz z nimi umowę na OC to ponad 300zł

      Ja mam wszystkie zniżki, silnik 2,2, auto z 2002 a płacę co drugi rok w axa 250 zł a co drugi rok innym towarzystwie max 300, nie latam po ubezpieczalniach, wszystko można zrobić samemu w domu przy kompie

      Gość_ja
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Podwyższyli Wam opłaty na OC w Link 4?

        Wystarczy że mam OC na Iłżeckiej 31 to nie muszę biegać po całym mieście.Dziewczyny wybierają dobre propozycje. Prawie co roku mam w innej firmie.

        Ostatnio mówili ,że jazda będzie w przyszłym roku, jak zdrożeje dwa razy więcej.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Podwyższyli Wam opłaty na OC w Link 4?

          @7:57 dziewczyny robią dobrą robotę . Na ubezpieczeniu zaoszczędziły mi 200 zł . Uwaga nie jest to kryptoreklama .

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Podwyższyli Wam opłaty na OC w Link 4?

            10:26 dziwne, mnie nie pomogły, płacę więcej niż w zeszłym roku i w innych firmach miały szukać i nie znalazły. Drugie auto ubezpieczyłam obok policji, nie podam nazwiska, bo nie znam. Pierwsze piętro i teraz też drugie auto tam przeniosę jak się skończy ubezpieczenie. Może coś wyliczy taniej.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

          Odp.: Podwyższyli Wam opłaty na OC w Link 4?

          powinno zdrożeć 3 krotnie. Mniej będzie wypadków.

          Gość_mieszkaniec
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Podwyższyli Wam opłaty na OC w Link 4?

            W zeszłym roku opłatą za rok 520zl, przysłali mi do domu ofertę z jakimiś pakietami za 518zl, poszedlem do biura i mam ubezpieczenie za 408zl czyli nic mi nie wzrosło :)

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Podwyższyli Wam opłaty na OC w Link 4?

              19:17 no, odjęli Ci te pakiety i dlatego masz taniej. Nikt cudów nie uczyni dla Ciebie.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -