Platforma Obywatelska pierwszy raz od 2004 osiągnęła wynik poniżej 20 proc. Na partię Donalda Tuska chciałoby głosować 19 proc. ankietowanych. Ze słabszej formy PO korzysta Sojusz Lewicy Demokratycznej. Różnica między PO a SLD zmalała do czterech punktów proc. Nawet ogłoszone z impetem nowe otwarcie rządu Tuska nie działa już na Polaków.
Zawsze było wiadome, choć nie wszyscy to pojmowali, że PO i SLD to "bratnie" partie. W jednej są Ci młodsi, co to "dorobili" się większej kasy, szybko i zapragnęli być prawicą. SLD stanowią Ci, co to w jedynej słusznej Partii byli za długo by barwy zmieniać, bo i tak nikt by im w to nie uwierzył, ale i tak byt mają zabezpieczony, przez kolegów co są przy korycie ... podobnie wygląda ich elektorat, ten prawdziwy i wierny to jakieś około 15% reszta to Ci oszukani "zbawczymi" obietnicami.
Jedni i drudzy dla kasy, władzy czy wpływów zrobią wszystko ... zdradzą i sprzedadzą własny Naród by się szczycić tym że im jest dobrze, to taki rak. Ale tacy od dawna wśród nas byli ...
Cos w tym chyba jest co piszesz. Mam znajomego ktory bardzo popiera PO a na prezydenta Ostrowca widzial by obecnego pana Staroste
Bandyci ,złodzieje ,łapówkarze.
Jeszcze 20 procent..... Boże.
Zlituj sie na Polską.
Zlitował się i nieudacznicy 6 razy przegrali
rozliczymy pismena !
Sondaz RZepy wsrod ludu smolenskiego
To 19% ludu smolenskiego popiera PO?! To u was tez sa z sekty smolenkiej?
Niejakiemu/ej "pismen" jako naczelnemu zaprzańcowi, we łbie się to nigdy nie zmieści że jedyna słuszna partia może tak kończyć :)))
Ale cóż, każda nikczemność ma swój niecny koniec ... szczególnie taka POdłość.
Po co zdobywać się na coś ciekawszego, jak na niejakiego/ej "pismen", czołowego tutaj zaprzańca, to w zupełności wystarcza.
Już Wam tak zostanie, przez Wasze czyny na Narodzie dokonane i wspierane przez załganą propagandę, dla mieszkańców tego kraju zostaniecie ... zaprzańcami, co to dla kasy zrobią wszystko.
A czy Tobie w budżecie domowym przez ten sondaż przybędzie ze 2 złote
O prosze zabronisz mi takich watkow zakladac, ze sie czepiasz? Nie interesuje nie poruszaj watku swoim wpisem.
PO zdelegalizowac, dzialaczom majatki zarekwirowac a pozniej pod trybunal stanu
zapracowali rzetelnie na ten wynik, co sie dziwić..