P. Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego nie raczył poinformować nas mieszkańców Ostrowca o planie budowy spalarni odpadów w naszym mieście do której miałyby być zwożone odpady z całej Europy. Poinformowani zostali tylko mieszkańcy okolicy "Cukrowni" gdzie na obszarze huty i cukrowni miał stanąć ów obiekt! Jednakże sprawa ta dotyczy wszystkich Ostrowczan i pobliskich okolic ponieważ takie przedsięwzięcie powoduje wydzielanie wielu szkodliwych Dioksyn (toksyn) które powodują zatrucie powietrza oraz roślin! Więc jeśli macie ogródki lub sady to możecie zapomnieć o swoich własnych zdrowych owocach i warzywach. W tym momencie produkty z supermarketów będą zdrowsze niż nasz rośliny. Mimo możliwości pojawiania się miejsc pracy czym są miejsca pracy w porównaniu z życiem? Co lepsze być zdrowym czy mieć prace przez 3 lata a po tym czasie dowiedzieć się o złośliwym nowotworze spowodowanym chemikaliami? Panie Prezydencie sprzedaż naszego życia i zdrowia zagranicznej firmie pokazuje jakim jest Pan prezydentem i jak szanuje Pan ludzi którzy Pana wybrali. Pan wybierze czy pokaże się jako prezydent dbający o swoich wyborców czy jako karierowiec którego nie obchodzą ludzie a w interesie ma tylko swoje dobro?
najgorsza decyzja dla Ostrowca,chyba nas chcą powykańczać chorobami nowotworowymi
Ale my mieszkańcy Ostrowca możemy się sprzeciwić
Nie możemy, jedna Partia zaczęła władze od teraz nie mamy nic do gadania było źle... było. Ale popatrzcie z innej strony, będą miejsca pracy, nowi przyjadą by pracować tutaj z Warszawy czy Wrocławia. Szkoły znów się zapełnią.
I już nikomu nie będzie przeszkadzać że sąsiad pali śmieci w piecu.Bo jak porównać mały piec do takiej spalarni.
Czemu mieszasz w to partię rządzącą całym krajem, podczas gdy prezydent Ostrowca to człowiek zupełnie innej partii - tej która pomagała w rządzeniu po, a teraz na szczęście do sejmu się nie dostała...
Trudno patrzeć z "innej"strony gdy w grę wchodzi zdrowie i życie nas i naszych bliskich
Co nie znaczy że ta partia zgadza się na taką samowolkę urzędniczą.I nie pyskujcie na tą partię sięgnijcie wstecz co zrobiła ,robiła tamta władza dla Ostrowca ,no co .Nic kochani .Gdzie są media im to nie przeszkadza.
Media są od chwalenia Górczyńskiego!Krytyki nie uświadczysz!Przejrzyj Gazetę Ostrowiecką,Echo Dnia.Jedna wielka propaganda EL Presidente.O protestach nic nie napiszą.
A kiedy mieli pisać jak protest był w piątek, a gazety w poniedziałek wychodzą. Myśl trochę zanim bzdury zaczniesz pisać. W poniedziałek na pewno będzie w "Gazecie Ostrowieckiej"
Napewno nic nie będzie na Prezydenta.Dziennikarze są króciutko trzymani.
Te gazety mają swoje portale internetowe, na których nowe wiadomości ukazują się nawet kilka razy dziennie...
Dzięki za tą informcję. Trzeba to nagłaśniać i mobilizować mieszkańców miasta w proteście przeciwko temu skrajnie niekorzystnemu dla nas Ostrowczan przedsięwzięciu.
Media są od nagłaśniania takich spraw .
Nowoczesne spalarnie są mniej szkodliwe niż osiedle domków.
Bardzo potrzebna miastu i okolicy. Niech wreszcie powstanie i to jak najszybciej
Byłaby przynajmniej jakaś praca, a tak idzie umrzeć z głodu...
nie ma żadnej szkodliwości!!!! już jedna działa na starym zakładzie i nawet grama smrodu nie ma!! niech wszyscy przeciwnicy przejdą się po starym zakładzie i zobaczą na własne oczy i poczują własnym nosem jak jest!!!!!!! po raz kolejny mieszkańcy protestują przeciw miejscom pracy-już raz z biogazownią,która przeniosła się do Starachowic i działa!! ie smrodzi!! a okoliczni mieszkańcy zadowoleni!!