Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Pizzeria pod samolotem

Ilość postów: 17 | Odsłon: 3558 | Najnowszy post
  • Pizzeria pod samolotem

    Pizzeria pod samolotem, tego samego właściciela co primo, bardzo nie polecam, pizza słodka, zamiast sosu zwykły keczup, sosy do pizzy sztuczne w ogole nie czuć czosnku... Ten sam właściciel oby restauracji, a taka rozbieżność pomiędzy smakiem, osobiście polecam bardziej primo!

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Pizzeria pod samolotem

      Tego samego co Primo, czy co Casablanca, bo tam się zmienia jak w kalejdoskopie

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Pizzeria pod samolotem

      Właściciel ten sam co Casablanka nie Primo

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pizzeria pod samolotem

        Mnie też nie smakuje, bo słodka, sos biały nijaki.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Pizzeria pod samolotem

          Właściciel ten sam, który ma Primo, nawet pracownicy ci sami. Powiem tak. w Primo płaci sie za sosy ale chociaż dostaje się prostokątny spory pojemniczek, tu dostałem małe okrągłe cos co skończyło sie po dwóch kawałkach i smakowało najtańszym majonezem. ciasto dobre, ale składników w porównaniu nawet z pizzą z Primo tyle co kot napłakał, na 45 cm było az 6 plasterków ogórka. Ale co najgorsze, pizza smakowała jak...plastik albo folia, wydaje mi się, że to zasługa sera. Lubię pizzę, typowo włoska i typowo polską grubsza ale po tej było mi przez 2 godziny niedobrze. Primo dobre, casablanka też mi smakowało ale tu zamówiłem pierwszy i ostatni raz.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Pizzeria pod samolotem

            Zamówiłam pierwszy raz . Ta pizza była słodka. Sosu pod składnikami było tyle że całe ciasto przemokło. Nie dało się tego zjeść mało tego faktycznie składników było tyle że również trafiło mi się 7 plasterków ogórka i 5 wędliny. Ciasto takie same jak w primo ale różnica smaku ogromna. Dla dzieci może być ale czy osoba starszym podejdzie nie wiem czas pokaże.

            Gość_Ilona.
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Pizzeria pod samolotem

              Czytam poprzednie posty i muszę się z nimi zgodzić. Pizza nijaka. Ja dla przykładu zamawialam tą ze szpinakiem i nie dało się jej zjesc bo była za słodka. Sam sos "keczupowy" było czuć zamiast szpinaku. Fety parę kosteczek rzucone.

              Trochę się zawiodłam myślałam że na start pizzerii by nalapac klientów będzie Pizza bomba..A okazała się trąba :(

              Gość_Picusia
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

            Odp.: Pizzeria pod samolotem

            Masz rację pizza ta sama co gg primo a teraz szuka do pracy naiwnych za 10zł na h hhttpschyba inspekcja pracy ie jeszcze nie trafiła https://www.olx.pl/i2/oferta/kucharz-kuchnia-wloska-i-amerykanska-CID4-IDjhWqL.html#:cb6f10f5f4

            Gość_Wiesław
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

      Odp.: Pizzeria pod samolotem

      A nie prościej zrobić samemu w domu? Chętnie podzielę się znakomitym przepisem na ciasto oraz sosy. Zrobienie pizzy to maks 20 - 25 minut.

      piotrgr
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pizzeria pod samolotem

        Prościej? No nie wydaje mi się. Najpierw musisz zrobić zakupy produktów, przygotować sos, ciasto, wypiec. A po tym wszystkim trzeba posprzątać bajzel i pozmywać naczynia. Nie licząc już nawet kosztów wody i gazu/prądu na przygotowanie. Jeśli wg Ciebie zrobienie pizzy to 25 minut to kompletnie nie liczysz wszystkich składowych przed i po samym procesie przygotowania. W domu może być smaczniejsza, ale w lokalu jest wygodniej. Jak ktoś ma czas na takie zabawy to może pizzę robić w domu, na pewno będzie smaczniejsza bo własna i wiesz co w niej masz, ale robiona na zamówienie jest wygodniejsza - coś za coś.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Pizzeria pod samolotem

          Zakupy robi się przy okazji pozostałych zakupów - kwestia umiejętnego rozplanowania sobie czasu.

          piotrgr
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

        Odp.: Pizzeria pod samolotem

        Jeśli masz dobry przepis to poproszę. Mam zamiar dziś robić ;)

        xyha
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Pizzeria pod samolotem

          pizza nie jest najgorsza , ale faktycznie sosy są straszne , pomidorowy jak koncentrat pomidorowy a , a'la czosnkowy zbyt mocno doprawiony cukrem . Osobiście nie polecam pizzy z sosem beszamel . Straszna !

          Gość_xxxxx
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

          Odp.: Pizzeria pod samolotem

          Ludzie na kuchni powinni chodzić w czepkach albo chociażby w związanych włosach , bo znalezc wlosa w pizzy to wcale nic przyjemnego ... długi , ciągnący się w serze rozdzielając kawałki ... a pani zamiast przeprosić sugerowała że ten włos to wcale nie od nich ! Ludzie szanujmy się :( dno.

          Gość_anion
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

          Odp.: Pizzeria pod samolotem

          20-25 minut , chyba żona albo mama Ci robi tą pizze skoro uważasz, że taki czas przygotowania wynosi

          Gość_pizzamen
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Pizzeria pod samolotem

            Niestety żonę "wygryzłem" z kuchni moją pizzą - sama to przyznała. A czas - możemy się założyć o cokolwiek, bo wiem ile mi to czasu zajmuje.

            piotrgr
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

          Odp.: Pizzeria pod samolotem

          Daj mi Twoje namiary na piotr(malpa)astronomia.ostrowiec.pl

          piotrgr
          Zgłoś
          Odpowiedz
5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Kamo Polska Kamil Pastuszko
Branża: Elektryczne usługi
Dodaj firmę