Jemu się tak tylko wydaje. No a kto nie jest z nim jest przeciw niemu. To cała filozofia pismena ;)
Pismen ciesz się dorobiłeś się swojego tematu:) Gratulacje!
Poprzedni byl ciekawszy, ale niektorzy zamiast poszukac lubia dublowac tematy.
A ja ,,pismen '' Cię lubię i pisz więcej komentarzy
tak , nawet profesorów potrafi zrugać i wykazać płytkość ich wiedzy. Nobla mu.
U kolejny enteligent "pewnieś" sorbony pokończył i za płytkie to wszystko dla Ciebie...
och, i jacy obaj światli, no po prostu elyta. A że możesz podawać im fakty (na które mówią, że to mity), a że udowadniasz swoje twierdzenia na książkach (na które mówią że to szmatławce) a że opierasz swoje twierdzenia na naukowych opracowaniach profesorów - których dezawuują jednym słowem - "bzdura".
Więc nie mów o argumentach pismenów, człowieków, ponów - ponieważ to są ludzie nieprzemakalni istniejący tylko po to aby tu dyżurować i stać na straży dobrego imienia miłościwie nam panującego płemiera.
w wątku o PO kiedy podałem ten link ty skomentowałeś całą wypowiedź Pani profesor - "bzdura".
Teraz już tego postu twojego nie ma gdyż moderator go wyciął - co sam również raczyłeś zauważyć.
W ogóle to wszystko dla Ciebie "bzdura". Ile bierzesz za dyżur?
oj zenka ,zenka ,.Szkoda słów.
Wszystko się zgadza Pajączku ale jest jeden, mały problem. Według pismena tylko jego zdanie jest jedynie słuszne i jeśli ktoś ma inne(a tak jest w większości wypadków) zaraz nazywa tych ludzi fanatykami, bezmózgami itp. Dlatego ten człowiek nie wzbudza we mnie żadnej sympatii i staram się z nim nie dyskutować.
ina, więcej przecinków
tak czy siak , rozwiazanie ciekawe . Zastanawia mnie jak to sie zakonczy .