Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
W aktualnym widoku dostępne są posty, które oczekują weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Przywróć zwykły widok wątku „PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.”.
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 33

        Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

        Odniosłem wrażenie, że dr Emil Jędrzejewski też nie jest w 100% krystalicznie czysty i ma tego świadomość, bo chciał żeby mu zapłacić za to, że był nieobecny... w pracy? Bo tak jest, że lekarze dopisują się na papierze do jakiś dyżurów itp. czy obecności podczas jakiś zabiegów, w których nie uczestniczyli czycoś takiego... i biorą za to kasę, czyli zwyczajnie kradną!

        Kacprzyk ponoć chciał oddać pół miliona, bo zdawał sobie sprawę z tego, że je zwyczajnie ukradł? https://zero.pl

        Kacprzyków jest więcej. Jak covidowa prowizorka zmieniła uczelnie w fabryki dyplomów > Historia młodego lekarza z Warszawy uruchomiła debatę, która powinna wykraczać daleko poza jednostkowy przypadek. Czy zdalne kształcenie w czasie pandemii pozostawiło trwałe luki w kompetencjach absolwentów? I czy polskie uczelnie potrafią dziś zagwarantować realną jakość edukacji? https://zero.pl/news/edukacja-zdalna-w-polsce-jak-wyzsze-uczelnie-zarabiaja-na-fikcyjnych-studiach

        Pracownicy MOPS/CUS też świadomie fałszują dokumentację, by wyłudzić pieniądze - dopisują ludzi listy uczestników w jakiś projektach i nie widzą w tym nic złego, bo tak się poprostu robiło, robi i będzie robić... dopóki sprawa się nie rypnie i prokuratura nie złapie za ręke?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

          A gdzie był ten doktor J. że teraz dopiero mówi o tym a przez tak długi okres milczał,dziwne to wszystko.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

            Może odniósł wrażenie, że dupa zaczeła mu się palić :)

            To jest szokujące, co powiedział w tym wywiadze na YT w Kanale ZERO, że mógł zażądać niemalże dowolnego procenta od przychodu szpitala (tak?), jako swojego wynagrodzenia, że łaskawie zażądał tylko 10%, a mógł zażądać 20%, a nawet 60% i w jego mniemaniu, jego żadania co do wynagrodzenia zostały by spełnione xD

            To system tego odgórnie nie reguluje, ile lekarz może zarabiać, że może sam decydować jak dużą łyżeczką będzie pochłaniał środki z NFZ? To w jakim kraju my żyjemy - raju dla złodzieji?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 35

      Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

        Proszę, aby Pani Naczelna naostro.pl uruchomiła centralne środki masowego przekazu i opowiedziała o naszym "kochanym" mieście i szpitalu w nim. Przez dwa lata ponad melon ...

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

          Najciekawsze nie jest to, kto co powiedział. Najciekawsze jest to, jak błyskawicznie ruszyła akcja podważania świadka, zamiast spokojnego wyjaśnienia sprawy. To mówi więcej niż tysiąc konferencji.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

            Po konferencji prokuratora nie mam już żadnych wątpliwości, że kruk krukowi oka nie wykole. Jeśli tak ma wyglądać rozliczanie nieprawidłowości, to gangrena będzie tylko postępować.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

              Czy rozliczono komunistów w Polsce? Gangrena postępuje?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 55

              Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

              Żaden lekarz nie zgłosi błędów innego lekarza. To kasta mafijna

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 46

            Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

            19:21 nie robią źle , robią źle .I znów jest temat do szczucia.A może niech poprzednicy przypomną sobie ,szpitale widma , złe respiratory ,maseczki.Za wszystkich dzieją się takie rzeczy ,tylko niektórzy u siebie nie widzą błędów tylko u innych.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

              A wszyscy straszyli PIS-em. Gdzie te wysokie standardy " elito"!!!

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                Witamy w uśmiechniętej Polsce, gdzie atakuje się ludzi zwracających uwagę na nieprawidłowości i łamanie prawa. Według niektórych polityków i "dziennikarzy" winni są zgłaszający, a nie osoby, które popełniają przestępstwa. Świat stanął na głowie

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
8 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Ilando" Grzegorz Drogosz
Branża: Komputery
Dodaj firmę