Lekarze to patologia
Przecież on krył przestępców
Ten Jędrzejewski ukrywał przestępstwa i błędy lekarskie. Zero zaufania do takich typów
Jest inny gwóźdź do trumny czyli Nawrocki.
To pod tym Prezydentem takie rzeczy się dzieją. Nie szanuje narodu.
Odniosłem wrażenie, że dr Emil Jędrzejewski też nie jest w 100% krystalicznie czysty i ma tego świadomość, bo chciał żeby mu zapłacić za to, że był nieobecny... w pracy? Bo tak jest, że lekarze dopisują się na papierze do jakiś dyżurów itp. czy obecności podczas jakiś zabiegów, w których nie uczestniczyli czycoś takiego... i biorą za to kasę, czyli zwyczajnie kradną!
Kacprzyk ponoć chciał oddać pół miliona, bo zdawał sobie sprawę z tego, że je zwyczajnie ukradł? https://zero.pl
Kacprzyków jest więcej. Jak covidowa prowizorka zmieniła uczelnie w fabryki dyplomów > Historia młodego lekarza z Warszawy uruchomiła debatę, która powinna wykraczać daleko poza jednostkowy przypadek. Czy zdalne kształcenie w czasie pandemii pozostawiło trwałe luki w kompetencjach absolwentów? I czy polskie uczelnie potrafią dziś zagwarantować realną jakość edukacji? https://zero.pl/news/edukacja-zdalna-w-polsce-jak-wyzsze-uczelnie-zarabiaja-na-fikcyjnych-studiach
Pracownicy MOPS/CUS też świadomie fałszują dokumentację, by wyłudzić pieniądze - dopisują ludzi listy uczestników w jakiś projektach i nie widzą w tym nic złego, bo tak się poprostu robiło, robi i będzie robić... dopóki sprawa się nie rypnie i prokuratura nie złapie za ręke?
A gdzie był ten doktor J. że teraz dopiero mówi o tym a przez tak długi okres milczał,dziwne to wszystko.
Może odniósł wrażenie, że dupa zaczeła mu się palić :)
To jest szokujące, co powiedział w tym wywiadze na YT w Kanale ZERO, że mógł zażądać niemalże dowolnego procenta od przychodu szpitala (tak?), jako swojego wynagrodzenia, że łaskawie zażądał tylko 10%, a mógł zażądać 20%, a nawet 60% i w jego mniemaniu, jego żadania co do wynagrodzenia zostały by spełnione xD
To system tego odgórnie nie reguluje, ile lekarz może zarabiać, że może sam decydować jak dużą łyżeczką będzie pochłaniał środki z NFZ? To w jakim kraju my żyjemy - raju dla złodzieji?
Proszę, aby Pani Naczelna naostro.pl uruchomiła centralne środki masowego przekazu i opowiedziała o naszym "kochanym" mieście i szpitalu w nim. Przez dwa lata ponad melon ...
Najciekawsze nie jest to, kto co powiedział. Najciekawsze jest to, jak błyskawicznie ruszyła akcja podważania świadka, zamiast spokojnego wyjaśnienia sprawy. To mówi więcej niż tysiąc konferencji.
Po konferencji prokuratora nie mam już żadnych wątpliwości, że kruk krukowi oka nie wykole. Jeśli tak ma wyglądać rozliczanie nieprawidłowości, to gangrena będzie tylko postępować.
Czy rozliczono komunistów w Polsce? Gangrena postępuje?
Żaden lekarz nie zgłosi błędów innego lekarza. To kasta mafijna
19:21 nie robią źle , robią źle .I znów jest temat do szczucia.A może niech poprzednicy przypomną sobie ,szpitale widma , złe respiratory ,maseczki.Za wszystkich dzieją się takie rzeczy ,tylko niektórzy u siebie nie widzą błędów tylko u innych.
A wszyscy straszyli PIS-em. Gdzie te wysokie standardy " elito"!!!
Witamy w uśmiechniętej Polsce, gdzie atakuje się ludzi zwracających uwagę na nieprawidłowości i łamanie prawa. Według niektórych polityków i "dziennikarzy" winni są zgłaszający, a nie osoby, które popełniają przestępstwa. Świat stanął na głowie