Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
W aktualnym widoku dostępne są posty, które oczekują weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Przywróć zwykły widok wątku „PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.”.
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

              Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

              Gościu 02:35; "lekarz" Dawid Kacprzyk to kwintesencja Patologii Obywatelskiej w pełnej okazałości z serduszkiem na piersi:((((

              Wielki szacunek dla Pana doktora Jędrzejewskiego za odwage i wierność przysiędze Hipokratesa, które kosztowały go utratę pracy jako ordynatora w elitarnym dla PO Szpitalu Południowym w Warszawie.

              Prawda jednak zwycięża, choć ma czesto wysoką cenę. Od nas i naszej uczciwości zalezy co wybieramy.

              Stanowski: „Co takiego robił Dawid Kacprzyk, czego nie powinien robić, bo się nie znał”?

              Wpis na kanale Zero:

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                Stanowski: „Co takiego robił Dawid Kacprzyk, czego nie powinien robić, bo się nie znał”?

                Dr Emil Jędrzejewski: „Dwa przypadki, które ja znam to błędy przy intubacji”

                Stanowski: „Jak poważne błędy, śmiertelne błędy przy intubacji”?

                Dr Emil Jędrzejewski: „Tak”.

                https://wpolityce.pl/polityka/763376-to-mial-zrobic-kacprzyk-smiertelne-bledy-przy-intubacji

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                  "Lekarz" Dawid Kacprzyk to kwintesencja Patologii Obywatelskiej w pełnej okazałości z serduszkiem na piersi:((((

                  Wielki szacunek dla Pana doktora Jędrzejewskiego za odwage i wierność przysiędze Hipokratesa, które kosztowały go utratę pracy jako ordynatora w elitarnym dla PO Szpitalu Południowym w Warszawie.

                  Prawda jednak zwycięża, choć ma czesto wysoką cenę. Od nas i naszej uczciwości zalezy co wybieramy.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                    Brawo wyborcy Patologii Obywatelskiej!

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                      Jestem pełen podziwu dla tego doktora. Oglądając ten wywiad miałem wrażenie że on pomimo mówiąc prawdę to bardzo się boi. Teraz naprawdę będzie się zapewne oglądał za siebie bo mówiąc prawdę zadarł z naprawdę wielką KOalicją kolesiostwa

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                        Pisiunie spójrzcie na swoje przekręty,tylko wy pod dywan,a i w służbie zdrowia ich było w waszym wykonaniu rządowym?

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                          https://www.youtube.com/watch?v=BAS_OinJC3c

                          Audycja przeznaczona dla osób powyżej 16. roku życia.

                          Gdy wyłączyliśmy kamery dr Emil Jędrzejewski zadał jedno pytanie: “Czy myśli Pan, że moja rodzina jest bezpieczna?“. Były ordynator Warszawskiego Szpitala Południowego ujawnił we wtorkowej Godzinie Zero szokujące informacje. Jak zareagowała prokuratura? Co zrobił Rafał Trzaskowski? Czy Roman Giertych może spokojnie spojrzeć w lustro? Zapraszamy na materiał Krzysztofa Stanowskiego.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                          16:28 Pan doktor E J jako uczciwy człowiek jeżeli wiedział wcześniej to powinien zgłosić te nieprawości do Prokuratury .Po co ten wywiad u pana Stanowskiego ,dziwne to wszystko.Jako były ordynator szpitala powinien tak zrobić.Czy to nie ma innego drugiego dnia ,prowokacji .

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                          16:43, zgłaszał, ale był wyśmiewany i nikt tego, co mówi, na poważnie nie brał.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                          17:46 oj coś tu jest nie tak bo tam na oddziale na którym pracował ten doktor były jakieś problemy.A komu zgłaszał ,w Prokuraturze ,Naczelnej Radzie Lekarskiej czy teraz sobie przypomniał u Redaktora .

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 24

                      Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                      Za poprzednich rządów też takie były sytuację w służbie zdrowia, Tylko teraz zrobiono nagonkę polityczną i ujrzało to światło dzienne . Gościu z 11:00 czy ty tego nie rozumiesz ,dlaczego zbliżasz innym.A ty jaka PATOLOGIA PiS czy Konfederacja.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                        To jedeno i to samo .....

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                          Dlaczego Tusk tak dużo szumu robi wokół nadmuchanych pseudoafer obozu prawicy, które jak się później okazuje, nie miały miejsca? Ano po to, żeby przykryć własne. Afery i przekręty to łatka rządów Tuska. Dziś już wiemy, że w ich wyniku umierali ludzie w szpitalu

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                          13:34 afery i przekręty to były za prawicę, ten rząd musi się jeszcze dużo nauczyć od nich aby być w tym dobry jak oni. .Dziwne tylko że przez ostatnie 2 lata prawica ciągle szczuje na obecny rząd a nie pamięta swoich błędów.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                          Fakt

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                          W ten sposób postkomuna przez 35 lat zapuszczała korzenie uwłaszczając siebie i swoje rodziny na majatku Polaków. Oni uważają, ze skoro do-ga-da-li się z komunistami przy Okragłym Stole, a dziś tworzą tę postkomunę z części układowej Solidarności i komunistycznego rdzenia to mają wyłaczność na rządzenie nami. Otóż NIE!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 31

                          Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                          Prokuratorski paraliż. Izba Lekarska bije na alarm, śledczy nie zabezpieczyli dokumentacji w szpitalu

                          Naczelna Izba Lekarska alarmujące sygnały o błędach na SOR w Szpitalu Południowym bada już od połowy czerwca, prokuratura obudziła się dopiero w ten poniedziałek. Jak ustaliła niezalezna.pl, do dziś w Szpitalu Południowym nie zabezpieczono nawet kluczowej dokumentacji medycznej, nie zwrócono się też do NIL. Zamiast zdecydowanych działań wobec kierownika oddziału i radnego KO, Dawida Kacprzyka, prokuratura chce wezwać go jako świadka, nie podejrzanego. Nie wiadomo kiedy.

                          https://niezalezna.pl/polska/prokuratorski-paraliz-izba-lekarska-bije-na-alarm-sledczy-nie-zabezpieczyli-dokumentacji-w-szpitalu/573449

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                          Do 15:15; oni stosują do tej sprawy prawo Tuska, czyli tak jak on go rozumie. Swój ma kłopoty, trzeba mu pomóc. Dokumentacja nie zabezpieczona może ulec "modyfikacji". I o to chodzi:))

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
8 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -