Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

Ilość postów: 22 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2

    Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

    PiS?

    https://www.rp.pl/polityka/art44642641-donald-tusk-o-szpitalu-poludniowym-jesli-byl-salonik-vip-musza-poleciec-glowy

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 30

    Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

    W ten sposób postkomuna przez 35 lat zapuszczała korzenie uwłaszczając siebie i swoje rodziny na majatku Polaków. Oni uważają, ze skoro do-ga-da-li się z komunistami przy Okragłym Stole, a dziś tworzą tę postkomunę z części układowej Solidarności i komunistycznego rdzenia to mają wyłaczność na rządzenie nami. Otóż NIE!

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 32

    Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

    Do 15:15; oni stosują do tej sprawy prawo Tuska, czyli tak jak on go rozumie. Swój ma kłopoty, trzeba mu pomóc. Dokumentacja nie zabezpieczona może ulec "modyfikacji". I o to chodzi:))

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 45

    Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

    Czy rozliczono komunistów w Polsce? Gangrena postępuje?

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 49

    Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

    Rząd koalicji upadnie przez lekarzy i nauczycieli. Dwie najmniej lojalne grupy zawodowe.

    Nauczyciele rzucą się na 180.000 progu podatkowego bo zarabiają grubo ponad 130.000 a lekarze będą nadal okradać budżet i zapewne ujawni się masowe oszustwa/wyłudzenia z NFZ.

    I w sumie niech się dzieje wola ludu

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 50

    Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

    Nie chodzi o zarobki ale o fałszowanie godzin pracy. Masowe.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 51

    Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

    Jest inny gwóźdź do trumny czyli Nawrocki.

    To pod tym Prezydentem takie rzeczy się dzieją. Nie szanuje narodu.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 52

    Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

    Ten Jędrzejewski ukrywał przestępstwa i błędy lekarskie. Zero zaufania do takich typów

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 53

    Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

    Przecież on krył przestępców

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 54

    Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

    Lekarze to patologia

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 55

    Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

    Żaden lekarz nie zgłosi błędów innego lekarza. To kasta mafijna

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 57

    Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

    Wynajmij Jacka Dubois, furę siana daj

    Pomoże Ci

    Wnet twe myśli w złoto zmienią się

    Wyśpiewasz je sam

    Adwokat Jarosława Górczynskiego adwokatem Kacprzyka :)

    24.06.2026 Jest oświadczenie Dawida Kacprzyka po wywiadzie w Kanale Zero. Po tym jak Kanał Zero wyemitował wywiad z dr. Emilem Jędrzejewskim Dawid Kacprzyk opublikował oświadczenie, którego treść przekazał adwokat Jacek Dubois. https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art44687571-jest-oswiadczenie-dawida-kacprzyka-po-wywiadzie-w-kanale-zero

    24.06.2026 Mec. Jacek Dubois: Pan Emil Jędrzejewski musi się liczyć z procesem karnym. Jeżeli w ciągu najbliższych godzin dr Emil Jędrzejowski nie odwoła „zniesławiających, oszczerczych i nieprawdziwych informacji” wówczas czeka go proces karny – mówi „Rzeczpospolitej” pełnomocnik Dawida Kacprzyka mec. Jacek Dubois. https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art44686121-mec-jacek-dubois-pan-emil-jedrzejewski-musi-sie-liczyc-z-procesem-karnym

    ___

    24.06.2026 Hochsztaplerzy w białych fartuchach. Skąd biorą się oszuści w medycynie? Dziedzinę tę uprawiają ludzie, którzy tak samo, jak reszta populacji ulegają pokusom oraz dla kariery i pieniędzy popełniają ordynarne oszustwa i kryminalne przestępstwa. Niewątpliwie jednak podważają zaufanie do całej dziedziny i do setek tysięcy uczciwie pracujących badaczek i badaczy. Andrew Wakefield udawał ofiarę skrzywdzoną przez firmy farmaceutyczne i sprzedajnych biurokratów, wstydliwie pomijając fakt, że udowodniono mu wielokrotnie oszustwa. | Na zdjęciu podczas spotkania z mediami w Londynie w styczniu 2010 r. | Tomasz Rożek - Fragment książki Tomasza Rożka „Władza, pieniądze, nauka. Jak chciwość, ideologia i szaleństwo wypaczyły badania naukowe”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Nauka. To Lubię, Gliwice 2026 28 lutego 1998 r. w prestiżowym czasopiśmie „The Lancet” ukazał się artykuł, który miał wstrząsnąć światem medycyny na całym świecie. Andrew Wakefield i jego zespół ogłosili, że szczepionka MMR może powodować autyzm u dzieci. To był początek jednego z największych oszustw naukowych XX wieku. https://www.rp.pl/plus-minus/art44651401-hochsztaplerzy-w-bialych-fartuchach

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 59
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 61

    Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

    24.06.2026 Jest oświadczenie Dawida Kacprzyka po wywiadzie w Kanale Zero. Po tym jak Kanał Zero wyemitował wywiad z dr. Emilem Jędrzejewskim Dawid Kacprzyk opublikował oświadczenie, którego treść przekazał adwokat Jacek Dubois. https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art44687571-jest-oswiadczenie-dawida-kacprzyka-po-wywiadzie-w-kanale-zero

    24.06.2026 Mec. Jacek Dubois: Pan Emil Jędrzejewski musi się liczyć z procesem karnym. Jeżeli w ciągu najbliższych godzin dr Emil Jędrzejowski nie odwoła „zniesławiających, oszczerczych i nieprawdziwych informacji” wówczas czeka go proces karny – mówi „Rzeczpospolitej” pełnomocnik Dawida Kacprzyka mec. Jacek Dubois. https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art44686121-mec-jacek-dubois-pan-emil-jedrzejewski-musi-sie-liczyc-z-procesem-karnym

    ___

    24.06.2026 Hochsztaplerzy w białych fartuchach. Skąd biorą się oszuści w medycynie? Dziedzinę tę uprawiają ludzie, którzy tak samo, jak reszta populacji ulegają pokusom oraz dla kariery i pieniędzy popełniają ordynarne oszustwa i kryminalne przestępstwa. Niewątpliwie jednak podważają zaufanie do całej dziedziny i do setek tysięcy uczciwie pracujących badaczek i badaczy. Andrew Wakefield udawał ofiarę skrzywdzoną przez firmy farmaceutyczne i sprzedajnych biurokratów, wstydliwie pomijając fakt, że udowodniono mu wielokrotnie oszustwa. | Na zdjęciu podczas spotkania z mediami w Londynie w styczniu 2010 r. | Tomasz Rożek - Fragment książki Tomasza Rożka „Władza, pieniądze, nauka. Jak chciwość, ideologia i szaleństwo wypaczyły badania naukowe”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Nauka. To Lubię, Gliwice 2026 28 lutego 1998 r. w prestiżowym czasopiśmie „The Lancet” ukazał się artykuł, który miał wstrząsnąć światem medycyny na całym świecie. Andrew Wakefield i jego zespół ogłosili, że szczepionka MMR może powodować autyzm u dzieci. To był początek jednego z największych oszustw naukowych XX wieku. https://www.rp.pl/plus-minus/art44651401-hochsztaplerzy-w-bialych-fartuchach

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 71

    Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

    Niemcy dali tylko kaski- pomyłka

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 79

    Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

    A co z tym gorącym kartoflem, komu w łapie został?

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 80
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 87

    Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

    I wtrącona do lochu? Ile kosztuje miesięczny pobyt w więzieniu? To nie lepiej było mu wypłacić ten zasiłek czy prace załatwić... Najlepiej zamknąć w więzieniu i problem mamy z głowy, tak? Czy ten uprawomocniony wyrok to wydał Sąd Najwyższy, czy najniższej instancji? W Ćmielowskim MOPSie nie ma prawników? W Ostrowcu maja psychologów, prawników jakiś - nie wiem czy zatrudnionych na etacie, ale współpracujących z ośrodkiem, więc nikt się nie kwapił by wnieść apelację do wyroku a potem kasacje? W ogóle nawet nie wiadomo o co chodzi w tej sprawie tak naprawdę. Czeski film.

    Gość
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 15 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -