Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

Ilość postów: 110 | Odsłon: 2376 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty, które oczekują weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Przywróć zwykły widok wątku „PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.”.
  • PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

    Nie rozumie jak mogą tak robić taką nagonkę, nie wierzę że sami za swoich rządów nie wykorzystywali swoich znajomości i układów.Ludzie zawsze tak było że jak ktoś ma znajomego potrawie załatwić sobie wszystko szybciej.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

      PiS?

      https://www.rp.pl/polityka/art44642641-donald-tusk-o-szpitalu-poludniowym-jesli-byl-salonik-vip-musza-poleciec-glowy

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

      Nie wykorzystali?

      "Jest dyrektorem szpitala, ale jeździ też na karetce i dorabia w innym szpitalu, mimo że ma zakaz. W ten sposób zarobił w rok milion złotych. Radny PiS Krzysztof Żochowski broni się jak lew przed odwołaniem ze stanowiska dyrektora szpitala w Garwolinie, a jego sprawa na razie ugrzęzła w sądzie. On sam, mimo że w rozmowie z WP przyznaje się do nieprawidłowości, jest też do bólu szczery: - Pracę dyrektora bardzo lubię."

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

        Człowieku takich jak ta pani jest mnóstwo w każdym ugrupowaniu politycznym i wśród zwykłych ludzi którzy mają kogoś znajomego Służba zdrowia od wielu lat kuleje i tak też było za poprzednia władzę.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

          16:39..no co ty powiesz..2300+ też było za poprzedników ktorych będziesz darmo karmił o lokum nie wspomnę..cóż, głupich nie sieją

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

            W naszym szpitalu tez był taki tłusty kot za 1,2 mln. zł na czterech etatach.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

              Dyrektor ostrowieckiego szpitala zarobił ponad milion złotych!

              1,073.898,54 zł – z umowy o pracę w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Ostrowcu Świętokrzyskim, 88.796,73 zł – Centrum Medyczne Zdrowie PLUS Spółka z o.o, 3000 zł – ANS Ostrowiec, 350 zł – Bioton Marketing Agency Sp.z o.o – to wszystkie dochody, jakie w najnowszym oświadczeniu majątkowym za rok 2024 zamieścił Dariusz Tumulec, dyrektor naczelny Wielospecjalistycznego Szpitala w Ostrowcu Św. Co ciekawe oświadczenie w Biuletynie Informacji Publicznej opublikowane zostało dopiero po sesji absolutoryjnej.

              https://naostro.info/dyrektor-ostrowieckiego-szpitala-zarobil-ponad-milion-zlotych-2/

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                Jak lekarz jest chirurgiem i robi różne operacje wysoko wyceniane przez NFZ, to mogę zrozumieć, że dużo zarabia, ale jak ktoś jest lekarzem chorób wewnętrznych to na czym tak duzo zarabia, na różnych badaniach typu USG, na czym?

                DR EMIL JĘDRZEJEWSKI powiedział, że za 1,5-godzinną operację zarabia 7 tys złotych.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                  Nie chodzi o zarobki ale o fałszowanie godzin pracy. Masowe.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

      Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

      Takie fałszowanie dokumentacji medycznej to tylko w tym Szpitalu Południowym się działo, czy to raczej szersze zjawisko jest? Kanał Zero: 23.06.2026 SZOKUJĄCY WYWIAD, ZGONY NA SORZE. BYŁY ORDYNATOR PRZERYWA MILCZENIE Dr Emil Jędrzejewski odpalił prawdziwą bombę. Ujawnił, że antybohater ostatnich dni, Dawid Kacprzyk, swoją niekometencją doprowadzał do śmierci pacjentów. A do tego fałszował dokumentację medyczną. Obejrzyjcie szokujące wyznanie byłego ordynatora w Warszawskim Szpitalu Południowym. https://www.youtube.com/watch?v=kMICuuvxDxg

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

        Tutaj całość: GODZINA ZERO #194 KRZYSZTOF STANOWSKI I DR EMIL JĘDRZEJEWSKI

        https://www.youtube.com/watch?v=G2QUXsONVsg

        Jeśli chodzi o operacje kręgosłupa, skrót WCCK najczęściej oznacza Warszawskie Centrum Chirurgii Kręgosłupa. Jest to specjalistyczny ośrodek zajmujący się diagnostyką i leczeniem schorzeń kręgosłupa, w tym operacjami kręgosłupa, leczeniem dyskopatii, zwężeń kanału kręgowego, skolioz, złamań kręgów oraz rehabilitacją. [1]

        Jeżeli spotkałeś skrót „WCCK” w skierowaniu, dokumentacji medycznej lub podczas rozmowy z lekarzem, możesz podać dokładny kontekst lub fragment tekstu, a pomogę ustalić jego znaczenie. Niektóre skróty medyczne mogą mieć więcej niż jedno rozwinięcie. [1]: https://wcck.pl/ "GŁÓWNA - Warszawskie Centrum Chirurgii Kręgosłupa"

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

          A w naszym szpitalu poprzedni dyrektor?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

        Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

        Po takich słowach i oparciu tego dowodami trzaskowski powinien podać się natychmiastowo do dymisji. I taki czlowiek o malo co nie został prezydentem Polski. To byłby gwóźdź do trumny dla Polski. Ale oczywiście tego nie zrobi. Oni będa dalej brnać w bagno i mówic, że nic sie nie stało. Już koń polskiej polityki odpalił

        https://x.com/GiertychRoman/status/2069507470444167322

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

          Popieram.Ręka rękę myje.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

            Ręka rękę myje a obfite koryto najważniejsze. Nie po to tak strasznie kłamali wyborców w kampanii, że by teraz podawać się do dymisji.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

              To że to jest chory system to wiemy . To że panuje nepotyzm kolesiostwo partyjność i układy to też wiemy. Co dalej? Kogo głowa poleci? Czy następni nominanci z KO mają już obiecane fuchy a ci którzy dopuścili się zaniedbań zostali już przeniesieni na inne stanowiska? Czy dopiero po urlopie?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: PiS i nagonka na Koalicję w sprawie usług medycznych.

                Tej nocy nie zasnąłem.

                Przypadkiem usłyszałem pewną rozmowę, po której trudno wrócić do świata żywych. Cyrulik z dziesiątkami tysięcy bitew o ludzkie życie wyznał, co wedle jego słów działo się za murami pewnej południowej warowni zdrowia Królestwa Warszawy.

                Mówił, że chorzy przyjęci do izby ratunkowej potrafili umierać niezaopiekowani — bo ich losy złożono w ręce żółtodzioba, który ledwie chwycił za rzemiosło. Że ktoś znikał w korytarzach, a po godzinach odnajdywano go martwego. I — co przyprawia o dreszcz — że nad ciałem zmarłego dopełniano jeszcze pozornych obrzędów, by pergaminy w księgach się zgadzały.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
8 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -